Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Rano kurier dowiózł BO ponownie. Jest miód. Nie podoba mi się tylko, że mieszali przy nożu bo teraz wbrew pozorom jeszcze bardziej faworyzowani są Amerykanie ze 100 megowymi łączami. Generalnie jest kozacko. Moja akcja z dzisiaj :

Black Ops

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Bierz smialo, ale tak jak przedpisca pisze tylko i wylacznie wersje na X360. Wersje na PS3 omijaj najszerszym lukiem jak tylko mozesz. Co do wersji. Ja polecam wersje polska. Nie rozumiem narzekan. Wszystko jest w miare sensownie przetlumaczone.Bledow znacznie, znacznie mniej jak w MW2. Przypadkowego lezenia na pewno nie uswiadczysz :) Poza tym DLC dziala z wersja polska...malo tego...jest plik (First Strike) polskiej wersji specjalnie dedykowany...

Odnośnik do komentarza

W odpowiedzi pozwole sobie przekleic z innego forum:

"Ważna informacja dla chcących kupić First Strike

http://forums.xbox.com/35677497/ShowPost.aspx

 

The First Strike Pack Is Tied To The Language Of Your Call of Duty: Black Ops Disc

 

Put into it’s simplest terms, if your copy of Call of Duty: Black Ops is in English, you must use a download the pack in English as well. Don’t worry, we’re going to be clear in our offer descriptions about which language you are downloading and only make languages available in Xbox LIVE Markets where those languages are sold. If you, lets say, live in Canada where both French and English are supported, if you download the pack in a language other than your disc it will not work and you will receive an error (‘The content you are trying to load is from a different region’). Of course, to avoid this—check the offer names and descriptions closely!

 

If you happen to have imported the disc from a different country and use a LIVE account where you live, you may also run into issues as the language of that disc may not be available. For example, if you live in the US and brought a copy of Call of Duty: Black Ops home from France, you will not be able to buy the French version of the pack on your US Xbox LIVE account as that version of First Strike is not sold in the US. The only solution is to buy a copy of Call of Duty: Black Ops locally that supports the languages supported in the country of your LIVE account.

 

Be Careful On Marketplace.Xbox.Com Links

 

All of the above being said, every time we release content it can take a few hours for it to show up in everyone’s version of the marketplace on their Xbox 360 while it may appear a bit sooner on the Xbox.com Marketplace. Usually a ton of folks will flood the forums with ‘BUY IT FROM HERE!!!’ links which may be a regional (such as a Japanese) version of the offer.

 

It is VERY important that you ONLY download the content from the correct region of your marketplace—while you may get to the download a few minutes earlier, you might end up on the wrong link and end up with the wrong language on your console—and therefore not be able to use the pack with your copy of Call of Duty: Black Ops. "

Odnośnik do komentarza

i jak opinie po nowych mapach ? mi jedynie udalo sie rozegrac 2 mecze na beriln wall, discovery i jeden na kawooln, nie udalo mi sie sprawdzic stadium i nowej mapy zombie ;)

 

discovery daje rade lubie sniezne scenerie, berlin tez okej tylko chyba trafilem na jakis slabych graczy bo kazdy chowal sie po kontach ;) wiec bylo malo ruchu wiecej siedzienie w dziurach tzw pseudo taktyczne kampowanie

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Co za bzdura. Z tego co napisane po angielsku wynika że jezeli np masz angielską wersje gry ale twoje konto jest na polske to nie ściągniesz dodatku w wersji angielskiej mimo że wyświetla się on również do pobrania z marketplace..... Jedyne wyjście to kupienie polskiej wersji gry bo takie masz konto xbox live.

B E T O N kur....

 

Po cholere mi było przenosić to konto na polske. dzieki Microsoft Polska, jestescie super...... ehhhh

 

Piepszę to, nie wierze, zaraz próbuje pobrać.

 

KOREKTA:

 

jekieś strachy na lachy. Pobieram właśnie angielską wersję dodatku i normalnie pobiera.

 

DZIAŁA. )

Edytowane przez PESinter
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

OK, przeszedłem całą kampanię.

 

Końcówka całkiem fajna. Ogólnie scenariusz w drugiej połowie gry daje radę, wszystko jest to naciągane ale na pewno mniej niż w MW2.

 

Jedna tylko sprawa

 

 

Jak Mason dusi Dragowicza ten pierwszy mówi "próbowaliście mnie skłonić do zabicia prezydenta". Ten drugi z lekkim uśmiechem "próbowaliśmy?"

 

Potem na samym końcu widać filmik z Kennedym, a Mason gdzieś tam majaczy w tle... czy to znaczy że Mason mógł mimo przeprogramowania przez Reznowa, próbować zabić Kennedyego?

 

 

Niektóre misje są całkiem dobre, szczególnie te gdzie się prowadzi jakiś pojazd. Niektóre za to - tragiczne, kretyńsko skonstruowane, chaotyczne i zwyczajne durne (Workuta, SOG, Nova 6 albo Liczby). Ręce mi opadały podczas przechodzenia tych misji.

 

Technicznie ta gra to kupsztal niemiłosierny ale to każdy wie.

 

Ogólnie po przejściu BO zacząłem bardziej doceniać Modern Warfare 2... ktoś dobrze powiedział że widać w Modern Warfare tą rękę Infinity Ward. Mimo kretyńskiego tam scenariusza gra wydawała się bardziej dopracowana (na dodatek lepsza graficznie, sic!) i przede wszystkim miała klimat i byłe stricte grą wojenną. Treyarch natomiast zrobił z CoDa grę akcji bez ładu i składu i to dość przeciętną, na dodatek żadna misja mi nie zapadła w pamięci jak chociażby Cliffhanger z MW2.

 

Treyarch to pokraki które ciągną tą serie na dno.

Odnośnik do komentarza

Aha jasne, no to oceniajac tylko multi by było jeszcze gorzej bo to jest to co roku temu + tomahowki, noże, siekierki i inne pieprzoty. Mapy ogółem są lepsze niż w MW2, killstreaki nieprzesadzone dzieki czemu mało frustracji, za to system spawnów jest denny no i maczmejking który nie działa dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...