Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Singiel zaliczony i szczerze to mam mieszane uczucia. Jak początkowo byłem zachwycony, tak teraz po ochłonięciu dochodzę do wniosku, że chyba jednak MW2 na mnie pod tym względem większe wrażenie zrobiło. Nie wiem, może to za sprawą oprawy audio. Graficzną i gameplay pominę w tym miejscu, ze względów oczywistych. Natomiast jeśli chodzi o fabułę, napiszę tylko że wizja Rusków desantujących na Biały Dom (MW2), wydała mi się dość ciekawa. Jak na sci-fi, ofkoz. Wracając do oprawy dziękowej - niby BO ma Oldman'a i Worthington'a, ale MW2 ma Zimmera. Pamiętam jak potrafiłem sobie na dzień dobry odpalić Contingency w MW2, i przejść tylko po to żeby posłuchać muzy z tego levelu.

Anyway, gra zjada w moim odczuciu nowego MoHa, który się kończy w momencie w którym człowiek odnosi wrażenie, że coś się w końcu zaczyna dziać. No i czy mi się wydaje, czy kampania z części na część robi się coraz krótsza?

Odnośnik do komentarza

Mnie tam nigdy single player nie kręcił w żadnym CoD.

Ale MULTI za to wymiata, fakt zdarzają się pewne niedogodności ale o niebo lepiej mi się w to gra niż w MW2.

Może i dlatego że jest bardzo mało miejsc do kampienia jak to było w przypadku MW2.Gra jest bardziej taktyczna , zespołowa co naprawdę bije obecnie jak dla mnie wszystkie multiki.

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Kurde, niech mi ktoś coś wyjaśni jak wie bo ja mam już mętlik w głowie - ponoć wyszedł patch (wprowadzający możliwość gry offline z botami) do COD:BO, ale nie wykrywa go jak ma się ma wersje PL gry???

 

Przeczytałem 4 strony tematu na innym forum o tym i nic ci się nie dowiedziałem ... Może dlatego że 75% postów tam "JAK TO NAGRAC NA WERBATIMI MOWCIE BO ZOSTALY MI TYLKO DWIE PLYTY CZYSTE STARY MNIE BEDZIE BIL PASEM I PRZYPALAŁ ŻELAZKIEM PO RYJU JAK JE ZNISZCZE" ;/

 

Coś czytałem o jakiś kombinacjach z pendrive, ale to przy ORYGINALNEJ grze trzeba tak kombinować??

 

Bo chcę kupić COD po nowym roku (m.in ze względu na ten patch i możliwość grania na splicie z kumpelem i botami) i co muszę kupić ANG wersje gry żeby wykryło ten patch/aktualizacje? Polski oryginał tego nie wykrywa? Przecież to jakąś parodia :D

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza
Jesli chodzi o singla to powinni jakas kare dostac za powielanie w kolo macieju tego samego. Skonczylem nowego CoDa i opchnalem jak najszybciej, single to smiech na sali - nowa historia, znowu science-fiction i akcja nudzi zwyczajnie. Dobre myki byly tylko z jezdzonymi sekwencjami. Generalnie 7/10.

 

Mnie tam nic nie znudziło, co więcej, po pewnym znużeniu grami singiel w nowym CoD przywrócił mi radość grania...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...