Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja mam problemy z matchmakingiem?

 

Chodzi on jak krew z nosa. Mimo że ludzi online jest od 200 do 500k to czasem potrafie po 15-20 minut czekać na mecz.

 

Na blackops.com/status widnieje Defcon 3, czy to dlatego?

 

Ja też tak miałem. Zmieniłem ustawienia regionalne na Wielką Brytanię i po restarcie konsolki czekam max pół minuty. Byłem przekonany, że mam ustawienia regionalne na UK, ale jednak była Polska. Może któryś update dashu to zmienił o.0

Odnośnik do komentarza

gra ktos w tryby hardcore glownie tdm i s&d ?

 

ja od paru dni tylko w nie gram i po prostu masakra ;) nie ma cisniecia na pale teraz kazdy bardziej zastanwia sie nad ruchem;) chociaz znajduja sie osoby co tylko siedza w jednym miejscu :)

 

jak ktos jest chetny do tryby hardcore tdm i s&d to pisac

 

w sumie mysle ze ten tryb podejdzie nawet osoba ktore nie lubia black opsa ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

jak wrazenia po nowych mapach ?

 

jak dla mnie narazie jest b.dobrze chociaz w wiekszosci meczy trafialem na bande debili co chowala sie po kĄtach ;) mapy sa duzo lepsze niz w pierwszym dodatku .

 

niestety nie mialem czasu zagrac w tryb zombie pewnie ogarne na dniach

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Z okazji zakupu nowego Tivika i usłyszenia informacji, że BO ogarnia 3D i to na eXboxie, postanowiłem wreszcie przejść kampanie, najpierw usiadłem do KZ3 ale jakoś nie daje rady, nawet 3D nie pomogło mi w przejściu gry do końca zwyczajnie mi się nie chce :( Wracając do tematu, jest pełen podziwu jak 3D wygląda, a sama kampania ma kilka takich patentów, że ja sobie po prostu usiadłem i pomyślałem "nie mam pytań" Misja w

jungli i zaraz po niej ta w śniegu

rządzą na całej linii to chyba najlepsze misje jakie było mi dane zagrać w serii COD w połączeniu z 3D to prawdziwa masakra. O dziwo graficznie gra daję radę, faktycznie, jest tak, że gra raz wygląda tak sobie a raz wygląda naprawdę konkretnie ;) Fabułka mimo wszystko wciąga i prosi nas, że by zobaczyć jak to wszystko się skończy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...