Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Zwróccie uwagę na bramkę z 30 sekundy.

 

 

Co robi stoper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

W Fifie przeciął by to automatycznie. No chyba, ze to tak specjalnie....

 

 

<zycze jak najlepiej PES' owi- żeby nie było)

 

 

Tak wiemy w FIFIE....... BLA BLA BLA

Odnośnik do komentarza

Lons ty jednak jesteż żałosny. Zaśmiecałeś analogiczny temat nie mając niec do powiedzenia, robiąc burdel niesamowity i jak dziecko autystyczne powtarzałeś w kółko JEDNO I TO SAMO.

 

Ja zwracam uwagę na bardzo głupie zachowanie stopera Boję sie o to by nie stało się to ficzerem PESa 2011- który nota bene zapowiada się...daje nadzieję. Nie masz nic do dodania to stul ryja.

 

 

że ty jeszcze nie dostałeś bana....Forum Pe bryluje bo panuje tu względna kultura. Osobiście bym cię stąd wykopał- bo prezentujesz hamstwo i głupotę.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Konami wypuściło ten trailer,by pokazać nowe możliwości gry(czyli swobodę gry "total freedom"),ani bramkarze,ani AI nie są dopracowani, jeszcze 4 miechy są a gra już robi wrażenie, niedociągnięcia zawsze będą,ale jeszcze nigdy tak wcześnie nie wypuścili filmiku z gameplayem.

Fajnie to wygląda,choć jeszcze trochę pracy jest -zwłaszcza przy GK i AI.

Nic tylko na demo czekać.

Odnośnik do komentarza

Zapamietaj sobie jedno- masz coś do powiedznia - piszesz. Nie masz- nie piszesz. A jak chcesz poględzić o (pipi)e maryny to masz freestylowe tematy w HP czy inncyh grupowcach. Twoje powtarzanie TEGO SAMEGO (zaciełeś sie?) w kółko męczy wszystkich (nawet twoją starą). Ogarnij się. Ach- jak chcesz się kłucić o wyższosci PES a nad Fifa to idż z tym do ODPOWIEDNIEGO (pipi) działu albo na Onet.

 

Przepraszam "szeryfów" , wqurwił mnie typ (wqurwiał już od dłuższego czasu) Mozecie usunąc napinkę

Odnośnik do komentarza

Zapamietaj sobie jedno- masz coś do powiedznia - piszesz. Nie masz- nie piszesz. A jak chcesz poględzić o (pipi)e maryny to masz freestylowe tematy w HP czy inncyh grupowcach. Twoje powtarzanie TEGO SAMEGO (zaciełeś sie?) w kółko męczy wszystkich (nawet twoją starą). Ogarnij się. Ach- jak chcesz się kłucić o wyższosci PES a nad Fifa to idż z tym do ODPOWIEDNIEGO (pipi) działu albo na Onet.

 

Przepraszam "szeryfów" , wqurwił mnie typ (wqurwiał już od dłuższego czasu) Mozecie usunąc napinkę

 

Naucz się czytać pierw ze zrozumieniem, a potem możesz robic śmieszne wywody. Nigdy nie przedstawiałem wyższości PES nad FIFA. Dobra skończmy tę dyskusję bo nie ma sensu. Baw się dobrze.

Odnośnik do komentarza

Nieprawda, progres widać. Jeśli sądzisz inaczej odpal sobie 10 jeśli ją posiadasz, różnica zauważalna.

 

 

Jednak....khem, nie chce nikogo sprowokować zaznaczam ! - trochhę brak do konkurencji. Tyle, że jeszcze dużo do premiery, może być nadwyraz dobrze

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

jeux video :

 

Konami seems to have found the formula for success in developing Pro Evolution Soccer 2011. While it is too early to predict the outcome of the game, it is likely that FIFA has finally found his eternal rival in top form. The gameplay enhancements should not go unnoticed by football lovers as well as the overall track record, well above the 2010 Edition concerning such animations.

 

GAMESPOT :

On the field, Pro Evolution Soccer 2011 is equally promising. We?re told that 90 percent of the player animations are new this year, and it shows. Players are now significantly more responsive, and while it?s possible to perform tricks and feints (and even to link feints together), you?re unlikely to need them very often because you can beat opponents simply by turning quickly with the ball or by passing intelligently. Passing the ball around feels great in Pro Evo 2011 because while it?s still quite easy to string short to-feet passes together, you?re now afforded much more control to pass the ball in any direction and at any pace without the AI interfering and making assumptions about where your pass was supposed to go.

 

GOD IS A GEEK :

As demonstrated in some of the videos released at the beginning of the month, you now have much more control over the passing. To refer back to the PES 2011 tagline, you also have a lot more freedom in what you can do. You can pass to team-mates left foot, right foot and into space, the choice is yours. None of this feels forced upon you, it feels natural. It?s all achieved by using the familiar pass button too, simple yet brilliantly executed. I?m not going to lie, it took me a half or so to get to grips with the changes to the passing system but once I did I just wanted to keep on playing. Crafting out a move just felt so rewarding and satisfying, like the good old PES days.

 

 

I fragment wywaidu z Seabassem z Offical Playstatioin Magazine:

In their interview, following on from a question about licenses OPM asked Sebass:

 

Is that (licenses) in anyway connected with the ?special surprise? you said you are planning?

 

Seabass replied with:

Yes, you?re spot on!

 

Na pewno nie chodzi o copa libertadores,bo to już widzieliśmy w trailerze i było to ogłoszone wcześniej.

Ciekawe o jakie licencje chodzi

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

jak nie bedzie bundesligii to moga mnie pocalowac w du.pe

I licencji dla C H E L S E A!!!

 

Nie łudzę się, że będzie cała PL, ale tym razem mogliby zrobić w chu.ja kibiców Manchesteru, albo Liverpoolu.

 

Przestańcie z tym FIFA vs PES, bo to chu.jowe, nudne i dziecinne jest. Kupcie jedną, po jakimś czasie dozbieracie, cena spadnie i kupicie drugą.

Odnośnik do komentarza

Właśnie , mam nadzieję że fani fify w tym roku dadzą sobie spokój i nie będą spamować tematu o nadchodzącym pesie . Teraz troskę dokładniej przeanalizuję ten trailer :

 

30sekunda- Koleś dogrywa typowy L1+trójkąt z tą różnica że pojawia się pod zawodnikiem pasek - Czyżby w końcu pojawił się pasek przy tym zagraniu ? Jeśli tak to już pierwszy plus. Sam pasek pod zawodnikiem mało widoczny , zobaczymy jak to będzie wyglądało w samej grze ale prawdopodobnie ciężko będzie do tego przywyknąć bo oczy i tak będą paska szukały tam gdzie był zawsze. Akcje kończy typowy pesowy szczurek , pewnie z r2 ;)

 

38sekunda- Tu prawdopodobnie widzimy zagranie na trójkącie , również z paskiem . Można przypuszczać że w nowym pesie będzie dużo więcej możliwości jeżeli chodzi o rozgrywanie akcji , gdyż wielokrotnie w poprzednich odsłonach piłek z trójkątem nie dało się zagrać tam gdzie byśmy chcieli , głównie właśnie przez brak paska . Pytanie tylko jak szybko ten pasek będzie się zapełniał i czy można będzie to cancelować. Wykończeniem tej akcji jest nieciekawy strzał z pierwszej , z dość dziwnego jak na pesa konta, bramkarz powinien to obronić mimo że jakiś wybitny nie jest. Prawdopodobnie zrobili tak aby ładnie się prezentowało.

 

Potem jest kilka normalnych akcji , nic specjalnego , jakiś tam wolej , akurat to wszystko jest od dawna .

 

1.17- ciekawe starcie ciałem , bardzo realnie to wygląda , znając Życie będzie to totalny random (czyli tak jak w futbolu ). Potem kilka starć , nie najgorzej to wygląda ale nic wybitnego .

 

 

 

1.31- Prawdopodobnie powrót markowania znanego z pesa 2009 czyli markowanie+stanięcie w miejscu (mój ulubiony zwód ). Usunęli to w 2010 bo było troszkę za dobre. Mam nadzieję że troszkę to stonują. Potem pojawiają się nowe triki , to podrzucenie całkiem ok choć ja wolę to klasyczne (tył-przód na gałce ) co było moim markowym zwodem i niejednemu typowi zapodałem Combo podrzucenie nad obrońcami + wolej :D Świetna sprawa i ciężka do wyuczenia .

 

 

Wiem że to na razie dopiero jeden trailer ale kilka interesujących rzeczy dało się z niego wyłapać ;)

Odnośnik do komentarza

Utarty slogan- "to jest demo i nie prezentuje jakości pełnego produktu" sprawdza sie w przypadku piłek dużop bardziej niż w przypadku innych gier. Nie wiem czemu tak jest ale jest :-) , więc demo bywa strasznie mylące. Np ostatnie dema PES 10 i Fify 10 - pełne wersje były innymi grami

 

 

a licencje, no fakt, mamy XXI w, sprzydałyby się, tym niemniej uważam je za sprawę trzeciorzędną

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ale to nie jest kwestia chęci i nowoczesności,tylko kwestia umów.

EA na razie ma wyłączność na kilka lig i Konami nic z tym nie zrobi,nie ma takiej możliwości.Nie wiem kiedy się kończą te kontrakty i jestem ciekaw właśnie co to za niespodzianka związana z licencjami.

Liga Angielska i Niemiecka powinny być w pełni licencjonowane i byłbym już naprawdę hepi gdyby były na licencji.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dokladnie - oni nawet nie chca sie tym zainteresowac. Co to za gadka, ze jedynie EA Sports ma prawa do prawie wszystkich jedenastek na swiecie - ile to juz ? 15 lat ? i co ? - kompletnie nic sie nie da z tym zrobic...?

Dlaczego inni konkurencji, jak 2K Sports nie maja w swoich produktach druzyn i zawodnikow z dupy ? Fakt, ze koszykowka, NFL, rugby maja mniej lig i Konami musialoby wydac na to troche wiecej pieniedzy, ale prosze was - sa na rynku od prawie 20 lat i co ? Nie ma mozliwosci wykupic chociaz paru podstawowych lig ? No ale w sumie po co, skoro fanatycy napisza, ze im to w ogole nie przeszkadza, bo mozna wklepac milion nazwisk na padzie... :blink:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

To jest tak (pewien do końca nie jestem), ze licencje EA ma na wyłączność. Ma ale od federacji np od angielskiej na Premiership. Konami mogłoby kupić licencje ale musieliby robić to "pojedyńczo" , od poszczególnych klubuów (tak jak np teraz jest licencja na Liverpool) co wyszłoby strasznie drogo.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Generalnie ligi to sa spolki ze znakami towarowymi, za ktorych uzywanie trzeba placic ale nie mozna wykupic wylacznosci, dopoki nie zostanie sie oficjalnym sponsorem danej ligi. Kluby oddaja swoje znaki towarowe do zarzadzania przez zarzad ligi, ktory w ich imieniu prowadzi negocjacje ze sponsorami, mediami itp. (z pewnymi wyjatkami - na przyklad w Polsce, tez byly kluby, ktore sie wyglupily i nie zgodzily sie na swoje dane w grze EA).

Jezeli EA jest oficjalnym sponsorem danej ligi (o czym nie slyszalem) to nic nie stoi na przeszkodzie by na przyklad zamiast uzywac godla Ekstraklasa SA napisac Polands Ligue i uzyskac zgode na korzystanie z facjat pilkarzy czy poprzez UEFA czy wlasnie poprzez kluby - cena oczywiscie (jesli w ogole jest jakas) bylaby taka sama.

 

Warto tez generalnie czytac napisy, ktore EA wyswietla w grze. Sporo wnioskow mozna wysnuc.

 

Abstrahujac od wszystkiego, Konami od lat oszczedza na graczach pieknie ich ruc.hajac w d...e. Oczywiscie sa tacy, ktorzy to lubia... Jak w zyciu.

Edytowane przez grzes_l
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

O , już się zaczyna , w tym roku zapowiada się że fani Fifi będą głównie prawić o licencjach. Ja wam powiem tak : co z tego że Ea ma licencje na prawie wszystko , kiedy 3/4 zawodników jest takich samych , nie różnią się niczym oprócz wyglądu (a i tu jest problem , bo odróżnić Henrego od Abidala nie jest łatwo ) , statystyki są nic nie warte bo zawodnik z Brukseli przyjmuje piłkę tak samo jak ten z Realu. Proszę was , skoro już gracie w Fifę , jesteście z tego szczęśliwi , to dzielcie się tym z pozostałymi fanami w odpowiednim temacie. Ja tu wchodzę , licząc że przeczytam jakiś nowy nius , bądź opinie kogoś na temat trailera a widzę ...

Odnośnik do komentarza

Generalnie ligi to sa spolki ze znakami towarowymi, za ktorych uzywanie trzeba placic ale nie mozna wykupic wylacznosci, dopoki nie zostanie sie oficjalnym sponsorem danej ligi. Kluby oddaja swoje znaki towarowe do zarzadzania przez zarzad ligi, ktory w ich imieniu prowadzi negocjacje ze sponsorami, mediami itp. (z pewnymi wyjatkami - na przyklad w Polsce, tez byly kluby, ktore sie wyglupily i nie zgodzily sie na swoje dane w grze EA).

Jezeli EA jest oficjalnym sponsorem danej ligi (o czym nie slyszalem) to nic nie stoi na przeszkodzie by na przyklad zamiast uzywac godla Ekstraklasa SA napisac Polands Ligue i uzyskac zgode na korzystanie z facjat pilkarzy czy poprzez UEFA czy wlasnie poprzez kluby - cena oczywiscie (jesli w ogole jest jakas) bylaby taka sama.

 

Warto tez generalnie czytac napisy, ktore EA wyswietla w grze. Sporo wnioskow mozna wysnuc.

 

Abstrahujac od wszystkiego, Konami od lat oszczedza na graczach pieknie ich ruc.hajac w d...e. Oczywiscie sa tacy, ktorzy to lubia... Jak w zyciu.

No raczej jakieś kontrakty z każdym klubem osobno mijają się z celem i trochę to bezsensu.Raczej tak samo tez nie wyjdzie jeśli chodzi o pieniądze,bo co innego federacja,a co innego udobruchać każdy klub z osobna - to chyba oczywiste.

Poza tym widać,że dawno nie grałeś,skoro sądzisz,że facjaty w PESie w nielicencjonowanych klubach są nieprawidłowe.

W FIFE mimo licencji chyba żaden polski piłkarz nie ma odpowiedniej facjaty,więc ja osobiście dziękuję za takie cuś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...