Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

heh, no wiesz, znowu pojawia sie komentarze ala:

possible to most unrealistic football? game ever

They still running like retarded people ...

Maybe they finally fix it at PES 2022 ...

Common Konami ... EA really tryed to improve their gameplay ....

And Pes just get some Graphic updates. They really should work f on their? fucking gameplay... especially on their movements

zas na oficjalnej stronie znowu beda pisali o % ukonczenia gry, zeby sie zle nie nastawiac, ze ta czesc kodu nie ma jeszcze zaimplementowanych animacji, ze przeciez dopiero koncza sesje MC - ludzi - ile lat z rzedu mozna czytac to samo.

I jak to sie ma do tego Newsa, ze nad nowa czescia pracowal zupelnie inny team niz nad 2010 przez ostatnie 3 lata ! - Kurcze, chyba wymieniali sie fragmentami kodow w takim razie przez ten caly okres.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Na tym filmiku znawco Easye akurat testowali dzwięki, ale jak zawsze jesteś w temacie. Pokazywany filmik z maja jest dla ciebie oczywiście produktem końcowym lol lol lol. Jeżeli w tym filmiku nie widzisz zmian tzn że znowu gadasz jak stara fanbojska nakręcona płyta. Proszę skończ z gadaniem o WC jaka to super gra bo jest to nudne. Powtarzasz to od FIFA 09 jaka to następne wersje są cudowne i najlepsze. Fanbojs rulez....

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Lons - pytanie jak rok temu - abstra(pipi)ac od tych "zmian" i tego czy jest z maja, lutego, czy stycznia (i tak przeciez pracuja nad ta gra od 3 lat, cnie? - w koncu tak pisza, wiec to jest najprawdzisza prawda) - pytanie lopatologiczne, moze poradzisz sobie z konkretna odpowiedzia - czy ten silnik nie wydaje Ci sie ludzaco podobny do PES'a 2010 ? :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

No widziałem ten najnowszy gameplay i dla mnie jest OK, nie potrzebuję rewolucji. Widać, że jest postęp 09->10->11 - większa ilość animacji. Silnik nadal stary, stąd np bieganie po skosie, ale mi ta gra się nie nudzi. Właściwie do końca życia mogę grać w PESa na starym silniku z kosmetycznymi zmianami. Chociaż nie powiem, byłoby genialnie, gdyby rozgrywka nie ustępowała jakoscią wprowadzeniem do meczu, które wygląda doskonale.

 

Mam tylko jedno, jedyne życzenie - nie chcę już kur.wa grać FC London. Co z tego, że kupili licencję na CL, skoro brak licencji na drużyny i tak psuje cały klimat? Mogli by też trochę poprawić kod sieciowy, chociaż już w PES 2010 grało się całkiem znośnie.

Odnośnik do komentarza

Easye oczywiście, że ten silnik nie wygląda podobnie do tego z PES 2010 o czym świadczą nie tyle, że płynniejsze animacje, a inne od tych co były we wcześniej wersjach. Zauważ walkę między zawodnikami. Jest ona bardzo poodobna do tej z FIFA 10 (według mnie bardziej naturalna jest teraz walka w PES, ale o gustach się nie dyskutuje). Wydaje się tobie, że stary silnik gry byłby wstanie taka fizykę walki zawodnków wykreować? FIFA dopiero wyciągnęła ten element w 10 części. Nowy PES tworzony jest przez 2 lata i cała mechanika gry jest oprata na sesjach mo-capture tak jak w FIFA. Nie ma cudów by animacje te były chociaż zbliżone do tych starych bo zastosowana jest zupełnie inna technologia. Taką metamorfozę przechodziła FIFA 06 na 07. Dokładnie takie samo przejście następuje teraz z PES 2010 na PES 2011. KONAMI spóźnione jest właśnie o 2 lata od EA we wprowadzaniu tej technologi. Albo wykorzystuje się nową technologię, albo nie. Pes 2010 nie miał żadnej animacji mo-capture. FIFA ma je już od 07. Dlaczego? Bo potrzeba czasu i odpowiedniego engin'u by mógł wytworzyć tego typu animacje. Cykl produkcyjny gry ma pewne ramy czasowe. Każdy team pracuje nad inną rzeczą począwszy od stadionów, a skończywszy na muzyce itp. Nic w tym dziwnego, że w maju pokazywany filmik ma pewne niedociągnięcia bo do wydania pełnej wersji gry mają jeszcze ponad 5 miesięcy. Seabass z góry podkreślał,że pokazywany filmik dla Eurogamera, PS magazine itp to nie ukończona wersja. Zresztą to normalne i oczywiste, że maj to wczesny okres. Ważne jest to, iż pokazują w takim wczesnym stadium grę. To świadczy, że są pewni siebie. Pracują teraz przede wszystkim nad przejściami pomiędzy animacji by były one bardziej płynne. Cały system nowego PES 2011 opierać się będzie na pełnym analogu co świadczy, że 360 stopni jest na poziomie FIFA. To zgodnie wszyscy podkreślali, którzy byli zaproszeni do Tokio. Ogólnie mówiąc PES 2011 jest tworzony przez 2 lata przez team 200 osobowy, który używa technologi takiej samej jaką ma EA. Konami stworzyło odpowiedni silnik mechaniczny do wprowadzenia sesji mo-capture. To są fakty. Odnośnie twojej dygresji na temat łudząco podobnego silnika gry to popatrz sobie na FIFA 07 w kwestiach animacji a FIFA 09 etc. Dokładnie te same animacje plus dodanie kilkunastu nowych. Główne zmiany to przede wszystkim czas reakcji, fizyka piłki ,360 stopni oraz system kolizji. Jak by te 4 rzeczy wyjąć z FIFA 10 to masz wypisz wymaluj właśnie FIFA 07.

Edytowane przez lons
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

I ch.uj z tego, że nadal są chu.jowe animacje, chu.jowo skręcają po skosach, nie ma tych chu.jowych licencji, (pipi).owo dobrano muzykę.

 

W PESa 2010 miałem calaka i ponad 350h w samym singlu. Czy ktoś mnie zmusza do gry? Gdyby jej grywalność, czyli w grach rzezcz najważniejsza była chu.jowa, to bym nie grał.

 

I chu.j! :)

Odnośnik do komentarza

I ch.uj z tego, że nadal są chu.jowe animacje, chu.jowo skręcają po skosach, nie ma tych chu.jowych licencji, (pipi).owo dobrano muzykę.

 

W PESa 2010 miałem calaka i ponad 350h w samym singlu. Czy ktoś mnie zmusza do gry? Gdyby jej grywalność, czyli w grach rzezcz najważniejsza była chu.jowa, to bym nie grał.

 

I chu.j! :)

Amen.

 

Podpisuje się pod tym. Choć licencję chciałbym.

Na tym mi zależy najbardziej.

 

A do calaka brakuje mi 2 trophy hehe.

 

No i dobrze, że ten pasek będzie można wyłączyć....w razie czego.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

I ch.uj z tego, że nadal są chu.jowe animacje, chu.jowo skręcają po skosach, nie ma tych chu.jowych licencji, (pipi).owo dobrano muzykę.

 

W PESa 2010 miałem calaka i ponad 350h w samym singlu. Czy ktoś mnie zmusza do gry? Gdyby jej grywalność, czyli w grach rzezcz najważniejsza była chu.jowa, to bym nie grał.

 

I chu.j! :)

 

Mało wymagający z ciebie gracz, ale rozumiem. ;)

Odnośnik do komentarza

Licze bardzo na ta gre, mimo, ze poprzednie edycje Fify byly naprawde bardzo dobre, to po graniu 2-3 miechy niektore bledy i rozwiazania irytuja do tego stopnia, ze odechciewa sie grac. A jeszcze 2 lata temu gralo sie w PES'a od deski do deski, czyli do premiery nowej czesci caly rok :)

 

Dokładnie mam identyczne zdanie co ty. PES był od deski do deski. FIFA robi niesamowite wrażenie przez pierwsze dwa miesiące. Potem zaczyna być nudna jak flaki z olejem. Zresztą mam sporo znajomych co grali w FIFA 10 i na dzień dzisiejszy nikt już w tę grę nie gra. Na początku wszyscy łupią jak głupi, a za 3 - 4 misiące coraz mniej i w pewnym momencie nic. Za starych Pesów pamiętam jak ludzie grali dzień w dzień przez cały rok. Od godziny 19 wszyscy grali. Fun, zabawa i przede wszystkim rywalizacja. Każdy mecz inny, każdy zawodnik mający swój styl gry,chęć grania następnego meczu,chęć rewanżu,chęć bycia najlepszym. Fajne czasy.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

No fajne czasy. Ja w PES 6 online przeebałem ponad 500 godzin.

 

 

Ale teraz....mi się źle gra w PES'a . Nie będę wymieniał jego wad. Po prostu nie sprawia mi to radości. Mówiąc szczerze mam tak z Fifami -jak to napisałeś: po kilku miechcach odstawiam je. Ale w PEs'a nie miałem ochoty grać wogóle (od 2008)

Odnośnik do komentarza

Zwróccie uwagę na bramkę z 30 sekundy.

 

 

Co robi stoper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

W Fifie przeciął by to automatycznie. No chyba, ze to tak specjalnie....

 

 

<zycze jak najlepiej PES' owi- żeby nie było)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...