Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzisz tego starego, dobrego zejścia w pierwszych sekundach gameplayu? I nie obrażaj Gmocha, misiu, bo on tu ma konto. Po trzecie nie uważasz,że pisanie o grze z miną znawcy, ale jednocześnie nie posiadanie umiejętności gry w nią jest głupie? To tak apropo bzdur wypisywanych przez ciebie w temacie fify. Ciekawe ile zwodow bedzie w pesie, 4?

Odnośnik do komentarza

Nie widzisz tego starego, dobrego zejścia w pierwszych sekundach gameplayu? I nie obrażaj Gmocha, misiu, bo on tu ma konto. Po trzecie nie uważasz,że pisanie o grze z miną znawcy, ale jednocześnie nie posiadanie umiejętności gry w nią jest głupie? To tak apropo bzdur wypisywanych przez ciebie w temacie fify. Ciekawe ile zwodow bedzie w pesie, 4?

 

A skąd ty wiesz czy ja umiem grać w dana grę czy nie? Skąd masz taką wiedzę chłopcze? Graliśmy razem? To po co piszesz takie farmazony? Ostatnie twoje zdanie odrazu pokazało w jaka grę lubisz grać. Ja to szanuje. A teraz zmykaj grać w EA Sport it's in the game.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Dla mnie 1 sprawa LONS jest "Total Freedom! New ENGINE! 2011!"

Pierwsze wycieki do sieci widac naprawde potwierdzaja po raz kolejny slowa Konami ! To jest ten nowy silnik nad ktorym pracowal zupelnie inny team przez ostatnie 3 lata ? :teehee:

Ty z Aderem oczywiscie jak zwykle w pozytywnym szoku - jeszcze jest duzo czasu, wszystko zmienia ! czekam na demo, by doswiadczyc tego milona animacji :whistling:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dla mnie 1 sprawa LONS jest "Total Freedom! New ENGINE! 2011!"

Pierwsze wycieki do sieci widac naprawde potwierdzaja po raz kolejny slowa Konami ! To jest ten nowy silnik nad ktorym pracowal zupelnie inny team przez ostatnie 3 lata ? :teehee:

Ty z Aderem oczywiscie jak zwykle w pozytywnym szoku - jeszcze jest duzo czasu, wszystko zmienia ! czekam na demo, by doswiadczyc tego milona animacji :whistling:

 

Stary, ale teraz już żenadę grubą od.pier.dalasz. Co ci sie fanboju znowu nie podoba? Pisałem tobie już nie raz, że objętnie co zobaczysz to dla ciebie będzie to złe. Twoja logiga jest tak obrzydliwie fanbojska,że dosłownie na bełty mi sie zbiera. Wychodzi nowa Fifa to piszesz jak nakręcona stara płyta,że są olbrzymie zmiany etc. Wychodzi teraz nowy Pes na nowym silniku i ty znów nic nie widzisz. Wstydź sie stary bo naprawdę żal mnie ogarnia jak czytam takich betonów zauroczonych jedna grą. Ty z góry skazujesz PES'a obojętnie jakim by nie był. TRAGEDIA!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Slucham ziomek - zmieny miedzy FIFA 08>09>2010 byly krokiem milowym w porownaniu do tego co pokazujesz, wiec sie nie dziw ze tak pisze w innym temacie. Nie beltaj - jednak obejrzalem 2 raz ten filmik i super to wyglada - animacja biegu jest 100 razy lepsza niz w 10tce ! Wszytsko jest NEW !

 

Czekam na dalsze filmy - najlepiej jakis z normalnej kamery, zeby w koncu bylo widac nadchodzace zmiany! :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Slucham ziomek - zmieny miedzy FIFA 08>09>2010 byly krokiem milowym w porownaniu do tego co pokazujesz, wiec sie nie dziw ze tak pisze w innym temacie. Nie beltaj - jednak obejrzalem 2 raz ten filmik i super to wyglada - animacja biegu jest 100 razy lepsza niz w 10tce ! Wszytsko jest NEW !

 

Czekam na dalsze filmy - najlepiej jakis z normalnej kamery, zeby w koncu bylo widac nadchodzace zmiany! :thumbsup:

 

Wiesz jeżeli dla ciebie zmiany między FIFA 08/09 i 10 były tak wielkie jak piszesz, a z drugiej strony nie potrafisz dostrzec zupełnie NOWYCH animacji między PES 2008/09/10, a PES 2011 to wybacz, ale w moich oczach jesteś w ogóle nie wiarygodny. Zobacz sobie animacje biegu zawodników oraz walki miedzy sobą w jednym z ujęć i powiedz mi, że nie widzisz zmian? Co ciekawe przedstawiona walka zawodników jest bardzo zbliżona do tej z FIFY. Powiem więcej KONAMI skopiowało ten element od EA. W FIFA odrazu dostrzegasz takie smaczki tutaj juz kolega jest ślepy? Wiesz co to jest konstruktywna krytyka? Ty nie krytykujesz gry ty ja z góry oceniasz. Mi się w FIFA wiele rzeczy nie podoba, ale byłbym kompletnym głupcem pisząc, że np fizyka walki zawodników jest słaba i nic nie wnosi.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Mylisz się Słupek. Nikomu dupsko nie zadrzało :D bo myślę, że taki np Easye jest rozsądnym człowiekiem i chcę grać w gry NAJWYŻSZEGO szczebla. Gdyby Konami zrobiło PES 2011 , który miałby dawną grywalność (a przy tym byłby next genowy i bla bla bla) pewnie z radością by się przesiadł z Fify. Tak jak i zresztą ja. Oczywiście kibicuje Konami bardzo chociaż zaufania do nich nie mam. Dwa lata z rzędu poczułem się niezwykle oszukany , kupując w ciemno gre w dniu premiery. Nie działający online, mała grywalność. Teraz kibicuję, trzymam kciuki ale nie wierzę w ciemno. Bo już słyszałem zapowiedzi developera obiecujące cuda nie widy.

 

 

Fifie tez kibicuję (bo chcę doskonałej piłki!) ale...cż, są elementy z których EA pewnie nigdy nie zrezygnuje. Ta gra jest dla mnie za szybka. Nie cierpię tego w piłkach (gubi się taktyka)

 

Nie czaję ataków na Lonsa- że niby ma złe staty w Fifie. Widocznie mało grał ale to dlatego....że mu Fifa zwyczajnie nie podeszła , to po co miał się meczyć?

 

Ja w Pesa 10 tez mało grałem z tych samych powodów co wyżej (chociaż nawet mi dobrze szło)

Odnośnik do komentarza

Nawet na evo -web , na którym przez ostatnie lata jechali po PESie,teraz widzą wyraźną różnicę.

Szczerze mówiąc, to nawet zbytnio mnie dyskusja na tym forum nie interesuje,ja tu tylko newsy wrzucam.

Argumenty jak co roku - gdzie co pisza, "a na portalu PPE pisza, ze to zmiany kosmetyczne i ze wszystko wyglada jak poprawiony PES 2010" LOL

Orson - masz racje ja po prostu chce w koncu zobaczyc normalnie poruszajacych sie po murawie zawodnikow, bez mechaniki obracajacych sie wierzyczek strzelniczych i wtedy od razu przestane narzekac...

 

Co do czepiania sie Lonsa - dziwne ze nie wiesz skad sie to bierze. No Offence, ale dla mnie dziwnie wyglada jego krytyka na temat mechaniki danej gry, ktorej nie zdolal pojac, badz wypisywanie rzeczy typu FIFA = no skill, a na dowod daje filmik kolesia, ktoremu pewnie nikt w Polsce nie dorownuje...

Taki znawca gier pilkarskich, mentor - w koncu tylko on wie, co to jest symulacja, a reszta to fanboje przesiaknieci marketingiem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mylisz się Słupek. Nikomu dupsko nie zadrzało :D bo myślę, że taki np Easye jest rozsądnym człowiekiem i chcę grać w gry NAJWYŻSZEGO szczebla.

Wiem, wiem. Naprawdę wiem ;] Też tak myślę.

 

Tyle, że cholera zabijacie nowego Pesa nawet nie w zarodku a jak jest jeszcze plemnikiem. Ja nie mówię żeby wierzyć bezgranicznie w obiecywane cuda. Bo nawet najwytrwalsi fani (ja też) nie wierzę w obiecanki Konami dopóki nie zagram.

 

Ale już jechać po Pes-a po tym jednym słabej jakości i nie wiele mówiącym filmiku? Który de facto wcale nie obnaża "jedenastki".

 

Ja nie pije do Easye ;]. Ale do pana Gmocha który wjechał, zaczął obrażać i się wymądrzać.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Obczaj pierwsze posty pana lonsa, rewolwerowcu. Tez chcialbym, by pes wrocil do dawnej swietnosci, ale jestem od kilku lat karmiony ciaglymi obietnicami, ze ' ta czesc jest super, swietnie wyglada itp'. Slepo wierzycie w obietnice konami, ktore od kilku lat robi was wala. Jestescie jak stado durnych baranow ( a obrazcie sie ) ktore jest faszerowane bzdurami od zoltkow. Gralem w pesa od 3 czesci ( super kopanka ), ale wraz z przesiadka na ps3 dostrzeglem potrzebe zmiany. Jezeli pes bedzie lepszy to go kupie, ale wiekszosc z was, fanow pesa, nawet jak ten bedzie dnem to i tak go kupi. Dlatego ja stoje w komfortowej sytuacji.

 

Sprawe lonsa wyjasnil easye- jak mozna nie rozumiejac mechaniki gry zarzucac jej, olaboga, slaba mechanike.

Odnośnik do komentarza

Obejrzalem filmik i nic z niego nie wynika. Tez mysle ze bedzie jak co roku przez ostatnie 3 lata. Wyglada na to ze PES 2009 byl ostatnim PESem w moim domu i na cuda nie licze.

Jest juz czerwiec gra praktycznie powinna byc gotowa z drobnymi poprawkami, a kolesie nie sa w stanie pokazac nic co by przyspieszylo u mnie bicie serca. Natomiast konkurencja wypuszcza taka FIFA WC,

 

Mysle ze Konami wie co robi. Ma grupe fanow, ktora i tak kupi cokolwiek nie wyprodukuja, po co maja cos zmieniac? Przeciez to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Mało widać bo nagranie jest fatalnej jakości.Ale rzeczywiscie, przełomu nijak nie widać. Animacje odstają od tych z fifki, widać biegasnie skosami (gdzie tne pełny 360 stopniowy drybling?) . No ale to z drugiej strony wczesny kod...

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Nawet na evo -web , na którym przez ostatnie lata jechali po PESie,teraz widzą wyraźną różnicę.

Szczerze mówiąc, to nawet zbytnio mnie dyskusja na tym forum nie interesuje,ja tu tylko newsy wrzucam.

Argumenty jak co roku - gdzie co pisza, "a na portalu PPE pisza, ze to zmiany kosmetyczne i ze wszystko wyglada jak poprawiony PES 2010" LOL

Orson - masz racje ja po prostu chce w koncu zobaczyc normalnie poruszajacych sie po murawie zawodnikow, bez mechaniki obracajacych sie wierzyczek strzelniczych i wtedy od razu przestane narzekac...

 

Co do czepiania sie Lonsa - dziwne ze nie wiesz skad sie to bierze. No Offence, ale dla mnie dziwnie wyglada jego krytyka na temat mechaniki danej gry, ktorej nie zdolal pojac, badz wypisywanie rzeczy typu FIFA = no skill, a na dowod daje filmik kolesia, ktoremu pewnie nikt w Polsce nie dorownuje...

Taki znawca gier pilkarskich, mentor - w koncu tylko on wie, co to jest symulacja, a reszta to fanboje przesiaknieci marketingiem.

 

 

Wybacz Easye, ale napisze to jeszcze raz tobie bo widzę, że pewne rzeczy do ciebie nie docierają. Wytłumaczę koledze jak małemu dziecku, który albo udaje,że nie wie w czym rzecz, ale głupa rżnie na całej linii. Błagam ciebie nie pisz,że ty chcesz zobaczyć normalnie biegających zawodników bo wcale nie chcesz. Nie kłam! Znam wiele osób z zagranicznych portali co grali kiedyś w PES, ale z wiadomych przyczyn przeszli do konkurencji.Żaden z nich w taki bezmyślny i opętany sposób nie ocenia z góry nowego PES. Tak Easye ty z góry oceniasz grę! To jest coś niesamowitego jak twoje oczy widzą tylko to co chcą zobaczyć. REWELACJA! Obojętnie co stworzy KONAMI ty zawsze będziesz pisał te bzdury, o kosmetycznych zmianach, nawet wtedy kiedy będą one wielkie. Z jednej strony potrafisz dostrzegać rzekomo olbrzymie zmiany w FIFA, wyłapywać drobne szczegóły i smaczki w tej grze, a z drugiej strony jesteś ślepy jak kret.Powiedziałem tobie to setki razy i jeszcze raz to powiem! Nie masz w sobie za grosz OBIEKTYWIZMU! Wiesz jaka różnica jest między Tobą a mną? Taka, że ja potrafie wymienić 5 poytywnych rzeczy na temat FIFA, a ty nie potrafiusz nawet jednej na temat PES(rzekomo były fan PES'a). Ja mówie wprost FIFA to bardzo dobra gra, ale styl,klimat,feelnig oraz podejście do footballu jakie widzi David Rutter mi osobiście nie odpowiada. Obejrzyj sobie filmik z FIFA 07 NG, a FIFA 10 to zobaczysz różnicę między tymi grami w wielu aspektach. Ja to widzę. A teraz mój drogi(rzekomo były fanie Pro-EVO) zobacz sobie filmik z PES 2008, a PES 2011. Ty chcesz mi powiedzieć,że są to zmiany kosmetyczne? Dziecku możesz takie banialuki wciskać. Powiem więcej żadem prawdziwy fan PRO nigdy w taki prostaki sposób nie drwi jak ty z tej gry. Widzę,że masz słabą pamięć fanie EA sport it's in the game. Nie uważam się za mentora gier piłkarskich, ale staram się oceniać jedną i druga grę w sposób obiektywny, a nie manikalnie "fanbojski" jak ty.Jesteś jedną z niewielu osób,które piszą w sposób złośliwy, drwiący i bezczelny na temat PES. Człowieku ludzie,którzy graja dłużej niż ty w FIFA potrafią napisać kilka sensownych zdań na temat nowego Pro Eolution Soccer. Rozumiesz? Twoje udzielnie sie na forum sprowadza się do jednego "dowalić jak najmocniej PESOWI" począwszy od sarkazmów w stylu "znów obiecują" po złośliwości "czekam na demo"(ja to wiem i ty to wiesz,że wcale na żadne demo nie czekasz i grać w PES nie będziesz) Wszyskie twoje posty są identyczne. Jak nauczysz się konstryktywnie krytykować daną grę, a nie fanbojsko to poważnie pogadamy.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Lons ok, ok. Załóżmy, ze to co mówisz ma sens;-) dlaczego jednak ZA WSZELKĄ cenę chcesz wytknąc easye, że ten zyje w wielkim błędzie? Może mieć swe zdanie, ajt? Zresztą jest temat (był przynajmniej, jak nie ma to załóż) PES vs Fifa. Tam możesz toczyć boje "w imię honoru PES'a'.

Odnośnik do komentarza

Lons ok, ok. Załóżmy, ze to co mówisz ma sens;-) dlaczego jednak ZA WSZELKĄ cenę chcesz wytknąc easye, że ten zyje w wielkim błędzie? Może mieć swe zdanie, ajt? Zresztą jest temat (był przynajmniej, jak nie ma to załóż) PES vs Fifa. Tam możesz toczyć boje "w imię honoru PES'a'.

 

Ja wcale nie wytykam,że Easye żyje w wielkim błędzie tylko uświadamiam jemu, iż istnieją takie słowa jak "obiektywizm" oraz "konstruktywna krytyka". Jego posty to tylko złośliwości oraz sarkazm. Widzi tylko to co chcesz zobaczyć.

Odnośnik do komentarza

Lons-sorry na Twoje wypowiedzi kliknalem ignore , wiec nawet nie przeczytam tego co do mnie piszesz,zreszta Twoja spiewka jest taka sama od 3 ostatnich lat, tylko Ty jestes obiektywny i tylko Ty wiesz jak powinna wygladac symulacja pilki noznej,a Twoje argumenty sa niezaprzeczalne. Udowodniles to nie raz w innym kaciku !

I powiedz mi, po co na sile mam pisac pozytywnie o PESie skoro od PES 6 nic mi sie nie podoba, zas Konami co roku obiecuje cuda na kiju, ktore Ty lykasz, a na koniec i tak wychodzi z tego straszna kicha.

Nie oceniam gamplay'u, poki co oceniam ich kolejne zapewnienia - na ppe.pl najnowszy filmik z gry

Tak wiem, to wczesna faza kodu, pewnie w 15% ukonczona,animacje maja wgrac pozniej (troche beda mieli roboty - w koncu jest ich 1000tak?) no i wiele zdaza poprawic, ale jezeli za 2 miesiace bedzie to wygladalo mniej wiecej tak samo - to masz racje, dema nawet nie sprawdze, bo to co znowu prezentuja na kilometr sie do WC nie zbliza... (najlepszy jest smiech grajacych)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...