Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie 2 pytanka:

Czy PES 11 będzie obsługiwał headseta podczas gry po necie?

 

Czy będzie mozliwość ściągnięcia skądś Option File z akrtualnymi skłądami, przerobionymi koszulkami itp.? Macie jakieś dobre źródło ewentualnie?

 

No każdy PeS od 6 obsługiwał headseta więc na pewno nie inaczej będzie z 11.

Odnośnik do komentarza

Powiecie mi czy da się jakoś zrobić by podania były automatyczne? ;]

 

chyba kpisz :teehee: jedyne co mozna zmienić to player switch auto/semi/manual no i można wyłączyć automatyczne wślizgi cpu w taktach (ufff)

 

2 nowe vidsy :

 

http://www.youtube.com/watch?v=YzRaho3NSWw

 

http://www.youtube.com/watch?v=Z__KbIBlHzo

 

Brazylia bez licencji :<

 

12_min.jpg

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

 

Link Feints po prostu cos pieknego, gra nabiera takiego powera jak sie uda przeprowadzic akcyjke z taka kiwka ze glowa mala, trzeba troche pokombinowac bo nie wszystkie kiwki ze soba pasuja i na boisku po wcisnieciu L1+ jakis kierunek prawej galy, do ktorej przylepilismy np. naszego poczwornego combosa moze wyjsc kiszka a nie efektowane zagranie :) Prezentuje sie to rewelacyjnie, tylko jeszcze do konca nie wiem czy takie zagrania ZAWSZE beda prawidlowo wykonywane nawet przez jakis kiepskich zawodnikow? Czy moze jednak Ci slabsi beda gubili pilke? Ktos wie jak to z tym bedzie?

Odnośnik do komentarza

Powiecie mi czy da się jakoś zrobić by podania były automatyczne? ;]

 

chyba kpisz :teehee: jedyne co mozna zmienić to player switch auto/semi/manual no i można wyłączyć automatyczne wślizgi cpu w taktach (ufff)

 

 

 

Nie kpie nie kpie ;P Te podania naprawdę potrafią w(pipi)ić czasami,no ale widzę,że jakoś brak auto będę musiał przeboleć ;)

Odnośnik do komentarza

Ja od siebie dodam jeszcze jedną opinię na temat zachowania się graczy/statystyk

 

Po tych kilkudziesięciu meczach w demo wydaję mi się że Konami w końcu zrobiło to czego mi bardzo brakowało.

 

Chodzi o to, że teraz najważniejszymi statystykami nie są już speed i shot accuracy.

 

Po prostu w poprzednich częściach PESa wystarczyło, że zawodnik miał wysokiego speeda(i oczywiście adekwatne inne "prędkościowe" staty) i dobrą celnośc - powiedzmy powyżej "80" i był maszyną do bramek. Baaaa nawet jak miał kiepską celność a speeda około "95" to dało się nim "wybiegać" sytuacje bramkową i na koniec podać do kogoś z lepszym strzałem i brameczka.

 

Ja przykładowo od zawsze gram Interem. I o ile taki Pandev który jest dobrym graczem i ma w miare dobre równe statystyki to ze swoim speedem "81" nadawał się kiepsko na skrzydło w systemie 4-3-3. To już dużo lepszym zawodnikiem był Suazo który w rzeczywistości nie łapie się nawet do rezerw Interu...

 

Czyż tak nie było w poprzednich częściach?

 

W PESie 2011 biorąc Inter(gram na patchu na PC z 30 drużynami) i biegając takim Eto`o któremu Konami konkretnie zawyżyło wszystkie staty odpowiedzalne za prędkośc nie mogę bez problemu wyprzedzić normalnej klasy szybkościowej obrońców bo zaraz i tak mnie dogonią. Co mi się oczywiście bardzo podoba! Koniec rajdów!

 

Teraz taki Pandev chociaż wciąż dużo wolnieszy od Suazo, ale mam wrażenie że dużo bardziej się przydaje w meczu, że lepiej się ustawia na pozycję, że lepiej podaję, że czuję dużo lepszą technikę strzału, albo....

 

albo to już choroba :whistling:

Odnośnik do komentarza

 

 

W PESie 2011 biorąc Inter(gram na patchu na PC z 30 drużynami) i biegając takim Eto`o któremu Konami konkretnie zawyżyło wszystkie staty odpowiedzalne za prędkośc nie mogę bez problemu wyprzedzić normalnej klasy szybkościowej obrońców bo zaraz i tak mnie dogonią. Co mi się oczywiście bardzo podoba! Koniec rajdów!

 

 

To trochę kapa, bo rajdy rajdami, ale taki Eto'o, tracąc kontakt bark w bark z obrońcą, powinien mu natychmiast uciec :/

Odnośnik do komentarza

 Te staty co masz w tym paczu z konami mają tyle wspólnego co twórcy tego patcha z... Konami.

 

 

 

 

Staty są z pesstatdatabase, czy jak to sie tam zwie.

 

Własnie że nie...

 

Ja mam tylko patcha który odblokowuje dodatkowe drużyny.

 

Sam sobie zobacz na staty Etoo na pesstatsdatabase

 

82901898.jpg

 

Natomiast staty konami hmm....;)

 

12179887.jpg

Odnośnik do komentarza

No to skonwertowane z pes 2010, w demie nie ma tych druzyn, one są dodane i staty nie są robione przez konami.

No niestety ale się mylisz,to jest patch oparty o database z PES2011 - notka od patchmakera :

with pes2011 original database

UP@

Co za brednie wypisujesz - link feints w większości przypadków psuja akcję,raz na 50 się uda coś z tego ugrać.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Link feints owszem ladnie wyglada, ale mozliwosc zrobienia mega trudnej kombinacji po wcisnieciu jednego klawisza i wychylenia raz analogiem jest mega noskillowa. Juz widze w online Messiego czy innego Ronaldo trzepiacego same link feinty przez caly mecz, bo im wejda w 9 przypadkach na 10.

hmm, mam takie samo zdanie i oby um za latwo to nie wchodzilo, bo na filmach widac, ze nawet jak przeciwnik jest blisko, to animacja sie zalacza i kiwka sie udaje. Oby to jakos bylo wyposrodkowane, bo zaraz sie okaze, ze osoba ogarniajaca link faints nie bedzie miala zadnych klopotow by przedryblowac 1-2 obroncow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...