Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

propsy dla carla za pożyczenie kosy. dostajesz avans s(pipi)ysynu !!! odcinka o takim natężeniu akcji i dramy jeszcze nie było. rozwój wydarzeń jest jakoś 16 razy szybszy niż na farmie. gadki szmatki w miasteczku sprawdziły się w roli scen rozładowywujących napięcie. czekam bardzo na kolejny odcinek z nadzieją , że dla równowagi nie dostaniemy teraz przydługich wykładów o poświęceniu , honorze i nadziei.

Odnośnik do komentarza

Mam przeczucie, ze

 

w zwiazku z "przeskoczeniem" z akcja w czasie, moga sie pojawic odcinki-flashbacki na temat tego co wydarzylo sie w czasie zimy, tym bardziej ze tworcy zapowiadali np ze w tym sezonie ma niby byc wiecej T-Doga, (a teraz raczej jest to juz niemozliwe)

 

 

hm.. co do spoilera, to są odcinki gdzie pokazują co się działo na samym początku apokalipsy, moze też dojdą do zimy. (webisodes - na kinomaniaku np.).

 

Przeczytałem bardzo dziwnego, mam nadzieje, że głupiego i w ogóle bezsensu posta na pewnej stronce... w sensie, mam nadzieje, że to co w nim jest zawarte się nie sprawdzi.

 

 

She isn't dead. Carol finds her and saves her. Lori said if it doesn't feel right don't do it. Carl didn't shoot her. Why would they show carol practicing on the zombie? Why did T-Dog have a final episode party and Lori didn't? Common sense.

 

Co do Carol krojącej zombiaka, to spoko, ona miała otwierać Lori w razie czego.

Ale z drugiej strony, pokazywali jak wszyscy giną, a nie pokazali jak Lori head'a dostaje? ..

 

 

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

SPOILERY do posta powyzej

 

no coś jest na rzeczy, ale być może poprostu nie chcieli pokazać jak mały dzieciak strzela w morde własnej mamusi

 

ogolnie rzeczywiście nie pokazali konkretów, w zapowiedzi nastpenego pokazali jak rick szaleje - byc moze nie znalazł ciała? a carol gdzieś znikneła (to dziwne gdy goście mineli trupa tdoga i otworzyli dzwi to odrazu byli na dziedzińcu obok hershela, a carol tez wyszla tymi drzwiami a mimo to nie wiadomo gdzie poszła i hershel z córką jej nie widzieli? O_o)

 

ale mimo tych sygestii wydaje mi sie że to niemożliwe że lori przeżyła, nawet jeśli synek by jej nie zastrzelił to i tak już nikt by jej nie odratował, nawet gdyby carol ją znalazła to nie zaszyła by jej przecież i nie uratowała (przynajmniej zachowując jakąkolwiek logike), co najwyżej lori może wrócic jako zombiak (może dlatego rick szalał)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

4 odcinek był najsłabszym z tego sezonu

już bardziej dosadnie nie dało się pokazać, że cały odcinek dąży do tego by murzynek zginął. Szkoda, ze zielonej strzałki nad nim jeszcze nie wyświetlali. A poród odbył się w najbardziej z błachych sposobów, poszli po najniższej linii oporu. Przecinanie maczetą czaszek to już kuriozum kuriozów. Dopiero jak się przenikną dwie ekipy, to liczę na coś ciekawego. Póki co mamy tylko wymianę murzynów i słabo rozwiązany poród

  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

takie małe pytanko mam - jestem po pierwszej serii i wpadła mi w ''oko'' mała nieścisłość.

gliniarz budzi się w szpitalu i zaczyna się ''przygoda''

 

odnajduje swoją rodzinę i garstkę osób które przeżyły - ok, ale dlaczego mają do niego sapy że niby ich opuścił i poszedł szukać broni czy czegoś tam

 

trochę to się nie trzyma ''kupy'' tym bardziej że jego kumpel przekazał info o śmierci gł. bohatera

Odnośnik do komentarza

btw - ten latynos z oddziału uderzeniowego gubernatora nie wygląda wam jakoś znajomo? nie chcę mi się ściągać tego chu.jowego odcinka z domem starców, ale wydaje mi się, że tam go widziałem.

 

Może Ci sie kojarzy bo kolo gral tez w Looperze.

 

Apropo odcinka - troche meh. Slabo rozegrane, ale przynajmniej cos sie dzieje. Drugi odcinek lepszy.

 

 

S7cFw.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hahaha dobry obrazek :D

 

golab - dobra nie czepiaj sie detali, ogolnie 1 seria fajniejsza byla niż druga, wiecej sie działo, bylo ciekawe kombinowanie jak przechytrzyć zombiaki. na farmie wszystko bylo takie bez polotu

 

 

ale wlasnie poogladalem siobie pierwsze odcinki znowu i jedna rzecz mi sie rzuciła w oczy

tdog zamknął łańcuchem drzwi na dach żeby zombiaki nie dorwaly merla, ale jak potem grupa wraca na dach by go uratować to już go niema... tylko że łańcuch na drzwiach nadal jest! i wchodząc przecinają ten łańcuch żeby otworzyć drzwi, to którędy merl wylazł? było to jakoś wyjasnione?

Odnośnik do komentarza

ale wlasnie poogladalem siobie pierwsze odcinki znowu i jedna rzecz mi sie rzuciła w oczy

tdog zamknął łańcuchem drzwi na dach żeby zombiaki nie dorwaly merla, ale jak potem grupa wraca na dach by go uratować to już go niema... tylko że łańcuch na drzwiach nadal jest! i wchodząc przecinają ten łańcuch żeby otworzyć drzwi, to którędy merl wylazł? było to jakoś wyjasnione?

Było. Z dachu na dół wprowadziła jeszcze jedna klatka schodowa. Tamtędy zlazł i na dole ubił trupa kluczemm francuskim.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...