Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie dobrzy ludzie, czy są jakieś +/- kupienia wersji ang? w polskiej działa Uplay? w ang bedzie dzialal dlc z polskiego PSS? Bo chce kupić ale żebym sobie nie strzelił w stope czymś co potem mi uniemożliwi korzystanie z jakiś bajerów.

Zajrzyj na wcześniejsze strony. W polskiej edycji masz wszystkie dodatki jakie ukazały się do tej pory. Nawet te, których nie powinno być. Wszystko wgrane od razu na płytę. Do tego bardzo dobre tłumaczenie. Jedyna rzecz, której nie ma w wersji polskiej do bonusowa tapeta z Uplaya.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie dobrzy ludzie, czy są jakieś +/- kupienia wersji ang? w polskiej działa Uplay? w ang bedzie dzialal dlc z polskiego PSS? Bo chce kupić ale żebym sobie nie strzelił w stope czymś co potem mi uniemożliwi korzystanie z jakiś bajerów.

Zajrzyj na wcześniejsze strony. W polskiej edycji masz wszystkie dodatki jakie ukazały się do tej pory. Nawet te, których nie powinno być. Wszystko wgrane od razu na płytę. Do tego bardzo dobre tłumaczenie. Jedyna rzecz, której nie ma w wersji polskiej do bonusowa tapeta z Uplaya.

Motyw.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie tylko bez spoilerów.

 

Czy Brootherhood kończy już "historię Ezio", renesans. Czy można się spodziewać ciągnięcia wątku?

 

I jeszcze jedno ale tu już ze spoilerem. Mówią coś w Brootherhood a Altairze?

Są jakieś smaczki, odniesienia do niego tak jak w dwójce?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

specjalnie starałem sie zauważyć ten błąd z poświat ą i tylko po DOKLADNYM przyjżeniu i poruszaniu kamera bylo go widac w dzien w pełnym słońcu.

Pyt. za cholere nie moge zdobyć ostatniego ze składników(głowa umarlaka - czy cos takiego) żeby odblokowac ostatnie czesci najlepszej zbroi. Wie ktos gdzie szukać? Jak levelowac gildie złodzieji, kurtazy i najemnikow?

Co zostaje a co nie po rozpoczzeciu misji z DNA?

 

może mi ktoś odpowiedzieć przynajmniej połowicznie na moje ostatnie pytanie ktore zadawałem już chyba z 4 razy w tym temacie...

Odnośnik do komentarza

1. Zdobędziesz z czasem. Nie ma sensu szukać na siłę, a jak bardzo chcesz to kup mapy skarbów i szukaj.

2. Wypełniać misję dla nich, które odblokowują się jak zagadasz z odpowiednimi ludźmi w siedzibie gildii. Więcej misji będzie dostępna wraz z progresem z główną osią fabularną.

3. Nie rozumiem pytania.

Odnośnik do komentarza

1. Chodzi o to że przeszedłem całą fabułę i nic...nigdzie nie ma tego przedmiotu. Znalazłem od cholery skarbów - tak s samo.Mysle ze musi byc jakas konkretna misja w ktorej to sie zdobywa.

 

3 Mam na mysli co z updradów zostaje naszemu bochaterowi po włączeniu sekwencji DNA. Raz nie chcialy mi działać bomby dymne, raz miałem tylko 1 ostrze i zawsze jak powtarzam sekwencje to "ubiera" mnie w zbroje romulusa wtf?

Odnośnik do komentarza

3 Mam na mysli co z updradów zostaje naszemu bochaterowi po włączeniu sekwencji DNA. Raz nie chcialy mi działać bomby dymne, raz miałem tylko 1 ostrze i zawsze jak powtarzam sekwencje to "ubiera" mnie w zbroje romulusa wtf?

I co w tym dziwnego? Masz predefiniowane ustawienia tak aby przedmioty, których nie powinieneś mieć w danej misji nie były dostępne. Drugie ostrze zdobywa się po pierwszym spotkaniu z Leonardem, więc we wszystkich wcześniejszych sekwencjach nie ma go do wyboru. Teoretycznie nic to nie zmienia bo co to za różnica ale twórcy tak sobie wymyślili i tak jest.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Czy to jest dostępne w każdej wersji PL? Czy może map nie ma?

Zarówno mapy i jak zbroja są dostępne w podstawowej, polskiej wersji.

 

 

Ja mam pytanie do tych, którzy skończyli - bez spoilerów. Czy po ukończeniu ostatniej sekwencji zostaje freeplay, wraz z pełnym dostępem do całego Rzymu i questów pobocznych?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sobotę skończyłem gra super. Jak na razie najlepszy AC. Tylko troszkę zakończenie dziwne ale to kwestia gustu pewnie;)

Zadania poboczne w większości bardzo ciekawe i różniące się od siebie. Wreszcie sandbox którym nie rzygałem po skończeniu głównej osi fabularnej i chciałem wrócić dla sidequestów :).

Odnośnik do komentarza

3 Mam na mysli co z updradów zostaje naszemu bochaterowi po włączeniu sekwencji DNA. Raz nie chcialy mi działać bomby dymne, raz miałem tylko 1 ostrze i zawsze jak powtarzam sekwencje to "ubiera" mnie w zbroje romulusa wtf?

I co w tym dziwnego? Masz predefiniowane ustawienia tak aby przedmioty, których nie powinieneś mieć w danej misji nie były dostępne. Drugie ostrze zdobywa się po pierwszym spotkaniu z Leonardem, więc we wszystkich wcześniejszych sekwencjach nie ma go do wyboru. Teoretycznie nic to nie zmienia bo co to za różnica ale twórcy tak sobie wymyślili i tak jest.

no ok to potrafie zrozumieć. a jak mi wytłumaczysz to że "ubiera" mnie w zbroje romulusa, którą de facto zdobyłem pod koniec gry? albo że petardy nie działają?

Odnośnik do komentarza

Kurna spaliłem wszystkie :pinch:

Nie można ich pozabijać w inny sposób czy trzeba grać od nowa??

To wyzwanie tyczy strażników NA POSTERUNKACH. Podejrzewam, że właśnie takich trzeba szukać - nie wałęsających się po ulicach, a stojących na baczność tu i ówdzie. Dopiero się zabrałem za to zadanie, dam znać czy wyszło.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

3 Mam na mysli co z updradów zostaje naszemu bochaterowi po włączeniu sekwencji DNA. Raz nie chcialy mi działać bomby dymne, raz miałem tylko 1 ostrze i zawsze jak powtarzam sekwencje to "ubiera" mnie w zbroje romulusa wtf?

I co w tym dziwnego? Masz predefiniowane ustawienia tak aby przedmioty, których nie powinieneś mieć w danej misji nie były dostępne. Drugie ostrze zdobywa się po pierwszym spotkaniu z Leonardem, więc we wszystkich wcześniejszych sekwencjach nie ma go do wyboru. Teoretycznie nic to nie zmienia bo co to za różnica ale twórcy tak sobie wymyślili i tak jest.

no ok to potrafie zrozumieć. a jak mi wytłumaczysz to że "ubiera" mnie w zbroje romulusa, którą de facto zdobyłem pod koniec gry? albo że petardy nie działają?

no i co nikt sie nie kwapi?

Odnośnik do komentarza

QTF-> ja myślę że gra dobiera najlepsze zbroje i broń które mamy już kupione/odblokowane.

hmm ciekawa teoria. Nadal nie wiem czy jestem odosobniony w tym ze tak somo mnie "ubiera".

A propo najlepszej zbroi to nie moge znalezć spreparowanej głowy jako 2 przedmiotu zeby odblokowac 2 czesci zbroi.

Chyba jest tak samo dobra jak zbroia Romulusa mam racje?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

QTF-> ja myślę że gra dobiera najlepsze zbroje i broń które mamy już kupione/odblokowane.

hmm ciekawa teoria. Nadal nie wiem czy jestem odosobniony w tym ze tak somo mnie "ubiera".

A propo najlepszej zbroi to nie moge znalezć spreparowanej głowy jako 2 przedmiotu zeby odblokowac 2 czesci zbroi.

Chyba jest tak samo dobra jak zbroia Romulusa mam racje?

 

 

Jedna głowa jest tutaj:

 

 

a druga tutaj w leżu Romulusa "The Sixth Day":

 

 

 

 

 

A już wiem jak zaliczyć to wyzwanie ze skokiem z 25m. Trzeba skoczyć do wody i od razu zanurkować. Nacisnąć i przytrzymać w czasie spadania "X"na PS3, "A" na klocku.

 

Kurna jak zabić tych strażników z kuszy w zadaniu kurtyzan kur*ica mnie już z tym bierze. :verymad:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

QTF-> ja myślę że gra dobiera najlepsze zbroje i broń które mamy już kupione/odblokowane.

hmm ciekawa teoria. Nadal nie wiem czy jestem odosobniony w tym ze tak somo mnie "ubiera".

A propo najlepszej zbroi to nie moge znalezć spreparowanej głowy jako 2 przedmiotu zeby odblokowac 2 czesci zbroi.

Chyba jest tak samo dobra jak zbroia Romulusa mam racje?

 

 

Jedna głowa jest tutaj:

 

 

a druga tutaj w leżu Romulusa "The Sixth Day":

 

 

 

 

 

A już wiem jak zaliczyć to wyzwanie ze skokiem z 25m. Trzeba skoczyć do wody i od razu zanurkować. Nacisnąć i przytrzymać w czasie spadania "X"na PS3, "A" na klocku.

 

Kurna jak zabić tych strażników z kuszy w zadaniu kurtyzan kur*ica mnie już z tym bierze. :verymad:

 

hahah mam dzieki! chyba wiem jak zabić tych strażników: przy wejściu ma most prowadzący do watykanu masz sztywno porozstawianych żołnierzy, po prostu zabij ich z kuszy i wróć póżniej jescze raz...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...