Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Już Humanno o to pytał ale przypomnę ;].

 

Jak wygląda strona techniczna na Ps3? Głównie mi tu chodzi o problemy z vsynchiem na które cierpiała "dwójka". Jest lepiej, gorzej?

Co...? Problemy z wertykalną synchronizacją występowały w pierwszej części. W drugiej całkowicie je usunięto.

 

yyy :blink: ? Jedynkę kończyłem na XO więc nie wiem jak to wyglądało na PS3 ale AC2 na 100 ba na 1000 % miał problemy z vsynchiem na Ps3.

I to cholerne.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś już skończył singla? Ile czasu zajmuje przejście?

 

Mysle, ze jakbys gral tylko fabule- czyli lecial od razu do wykrzyknikow + sklepy zeby cos tam kupic np. wazna zbroje + medyk + potrzebne w pozniejszym momencie bractwo (i potrzebne do tego spalenie kilku wiezy Borgiow) wyrobilbys sie w 8-10 h.

Mysle jednak ze teoretycznie dluzej bo czas w opcjach gry jest zdecydowanie zanizony. Gram mniej wiecej 2-3h dziennie od czwartku zeszlego tyg. a na licznku mam dopiero 9,5h :teehee: (nie wiem jakim cudem, pewnie prolog sie nie liczyl i jak wchodzisz czesto na mape tez czas jest wstrzymany).

 

A pozostale trofea to pewnie drugie tyle, mowie oczywiscie o singlu bo jest jeszcze 10 trofeow w multi wlacznie z 50 poziomem.

 

Jest troche roboty :thumbsup:

Edytowane przez daras
Odnośnik do komentarza

Cześć. Mam pytanie. Kupiłem dzisiaj AC Brotherhood w edycji Codex na PS3. I w tej edycji są dodatki DLC (dwie postaci do multi, jakaś zbroja i takie tam). W pudełku z grą dostałem kartkę z kodem i instrukcję w której jest napisane:

"Aby odblokować ekskluzywne dodatki w grze, użyj kodu umieszczonego poniżej! By skorzystać z kodu wejdź do menu głównego - wybierz Extras a następnie "Zawartość Ekskluzywna" i wprowadź kod."

 

Problem z tym, że tego za cholerę nigdzie nie ma:/ Zamiast "extras" w menu jest "dodatki", a tam nie ma żadnego "Zawartość Ekskluzywna" tylko "zawartość do pobrania". Jak kliknę w to to przenosi mnie do PS Store skąd mogę ściągnąć tylko tą dodatkową misję z Kopernikiem. Nie mogę wpisać tego kodu, nie mogę go wpisać w PS Store bo jest za długi... O co chodzi...Gdzie ja mam ten głupi kod wpisać...? Czy te całe dodatki to pic na wodę i tak naprawdę nie istnieją? Proszę o jakąś w miarę szybką odpowiedź....

Odnośnik do komentarza

Cześć. Mam pytanie. Kupiłem dzisiaj AC Brotherhood w edycji Codex na PS3. I w tej edycji są dodatki DLC (dwie postaci do multi, jakaś zbroja i takie tam). W pudełku z grą dostałem kartkę z kodem i instrukcję w której jest napisane:

"Aby odblokować ekskluzywne dodatki w grze, użyj kodu umieszczonego poniżej! By skorzystać z kodu wejdź do menu głównego - wybierz Extras a następnie "Zawartość Ekskluzywna" i wprowadź kod."

 

Problem z tym, że tego za cholerę nigdzie nie ma:/ Zamiast "extras" w menu jest "dodatki", a tam nie ma żadnego "Zawartość Ekskluzywna" tylko "zawartość do pobrania". Jak kliknę w to to przenosi mnie do PS Store skąd mogę ściągnąć tylko tą dodatkową misję z Kopernikiem. Nie mogę wpisać tego kodu, nie mogę go wpisać w PS Store bo jest za długi... O co chodzi...Gdzie ja mam ten głupi kod wpisać...? Czy te całe dodatki to pic na wodę i tak naprawdę nie istnieją? Proszę o jakąś w miarę szybką odpowiedź....

 

Dobra sam sobie odpowiem - dzwoniłem do ubisoftu i tam mi powiedzieli, że wszystko mam na płycie i ten kod nie jest do niczego potrzebny. Paranoja:P

Odnośnik do komentarza

Dość czesto doświadczam jak biegam po dachach ze gra doslownie przez 1sek chrupnie - ogromny spadek klatek na sek.

Dzieje sie to tylko jak skacze po dachach i to dosc czesto, tez tak macie?

 

Jakie sa zasady powtarzania misji z DNA: mam na mysli to, czy wszystko zostaje co do tej pory zdobyłeś? Raz został mi miecz i samodzielnie zmienilo mi zbroje na zbroje Romulusa(?), znikneły mi podwójne ostrza i bylo tylko 1(w ogole ten blad ze znikaniem 2 ostrzy jest czesto u mnie w singlu. tez tak macie?). Niektore rzeczy zostaja, niektóre w ogóle nie działaja jak np. bomby dymne... pytam się WTF??

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Ja czegoś takiego nie miałem. A co do długości gry to AC2 skończyłem w jakieś 60h robiąc dosłownie wszystko (1000G) tu taj będzie podobnie jak nie więcej, bo tu ogólnie wszystkiego jest więcej:)

 

Póki co AC2 też stawiam wyżej, miasta miały świetny klimat, story line był kapitalnie poprowadzony' wszystko trzymało się kupy gładkie przejścia z misji do misji. ACB ma Rzym w którym za mało dużego miasta w zamian za przedmieścia, górki i pagórki, gra zmusza mnie do jeżdżenia na koniu, zupełnie jak w RDR na cholerę to komu? Kolejna ważna rzecz jaka mi przeszkadza to główne zlecenia, zacząłem 6 sekwencje a porządnych egzekucji miałem może ze dwie Confused Czemu tak mało? przecież to jeden z głównych mechanizmów AC, każda sekwencja AC2 kończyła się mega assassinacją, cała gra prowadziła tylko do tego, że by jak najszybciej zbliżyć się do celu i zabić go w satysfakcjonujący sposób Very Happy No ale coś za coś, tu za to misje są dużo fajniej zrobione - różnorodność wylewa się z ekranu, walka wreszcie cieszy a nie zamula a panowie pomagierzy to kapitalna sprawa, tylko nie wiem jak zaatakować gradem strzał Razz Graficznie jest lepiej, ale za to framerate bardziej siada niż w AC2 i bugi czasami biją po oczach

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Na forum Ubi sie pytaja czy jest w ogole jakas osoba, ktora nie ma tego problemu ... Huh jezeli jest tak duzo ludzi, ktorzy nie widza roznicy miedzy 30 a 60 klatek, to nie dziwie sie, ze jasniejszego ekranu nie dostrzegaja.

 

Jakis rodak wrzucil na forum Ubi zdjecia jak wyglada obraz normalnie, a jak gdy wystepuje ten blad.

http://img826.imageshack.us/img826/5172/69794529.jpg'>http://img826.imageshack.us/img826/5172/69794529.jpg

http://img826.imageshack.us/img826/5172/69794529.jpg

 

PS. Ubi tez mi wmawia, ze to kabel/konsola/telewizor, po czwartym mailu kazali mi cache wyczyscic. Oczywiscie nic nie pomoglo, ciekawe co teraz wymysla.

Odnośnik do komentarza

Też mam "mglistą" górną część ekranu ... to jeszcze ujdzie

 

za to po*****y multi mnie dobije :( ... drugi dzień prób i ani razu nie zagrałem :(

Dziś już nawet po 20 minutach czekania było (6/6) a nawet (7/7) .. ale po 15 minutach takiego stanu i braku rozpoczęcia rozgrywki wszyscy gracze wyszli LOL ...

To zacznij szukanie od nowa. Ja wciągu 3 dni nabiłem 30 poziom, więc da się grać. Są problemy z synchronizacją graczy i możesz sobie czekać ile chcesz.

 

Co do błędu z wyświetlaniem obrazu to miałem go tylko raz w piwnicy pod gildią złodziei. W pomieszczeniach zamkniętych poprzedzonych wczytywaniem lokacji nie miałem z tym problemów.

Edytowane przez rkBrain
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde u mnie ten błąd jest cały czas na otwartej przestrzeni,tylko w nocy i o zachodzie słabiej go widać.

A w zamkniętych pomieszczeniach/lokacjach poprzedzonych loadingiem też niema problemów.

 

Podobno w Ubi już pracują programiści żeby usunąć ten błąd.

Uwierzę jak zobaczę patcha :whistling:

Ale szczerze mówiąc gra i tak jest zaebista :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

tez mam jakiegoś glicza po zmianie stroju na specjalny nie mogę wrócić do defaultowego stroju, mam tylko ten odpicowany, kompletny z początku gry[zbroja altaira] i nie widać gdy zmieniam kolor albo peleryne, nie zmienia się też model na młodego Ezio przy zadaniach z retrospekcjami

Edytowane przez okoolarnik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...