Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze ? jak masz taki wybór, nie masz fanbojskich zapędów, pad i multi nie ma znaczenia to bierz wersję na klocka, bezpieczniejszy wybór.

Co ty gadasz? Framerate nie ma znaczenia dopóki nie jesteś jakimś fetyszystą jak co niektórzy. Bardzo rzadko się zdarza, że spadki animacji przeszkadzały w grze i nie pozwoliły jej ukończyć. W każdym sandboxie są spowolnienia ale pojawiają się sporadycznie i to jest norma.

 

Czy ktoś w ogóle tu wspomniał o frametre, kto tu pszie, że nie można gry skończyć z powodu jakiś błędów technicznych ? o jakich spowolnieniach piszesz, ja coś tkaiego pisałęm? OCB ? Może przeczytaj raz jeszcze mój post ?

 

Doradziłem tylko obiektywnie, patrząc na to co było z jedynką i dwójką (wyraźnie technicznie lepsza wersja na klocka, w różnych aspektach), pewno nie ma jakiejś przepaści, ale napisałem jasno jak ma 2 systemy, nie ma dla niego różnicy na jakim zagra to chyba wybór oczywisty co ?

Odnośnik do komentarza

A ja mam problem z jaśniejszą górną połową ekranu, gra przez to jest denerwująca, co ciekawe efekt ten znika np jak na początku oddalę się od Mario na 30 kroków i wystąpi ostrzeżenie przed desynchronizacją to cały obraz jest ostrzejszy i bez rozjaśnień, gdy natomiast ruszę się w jego stronę efekt powraca i tak już jest przez resztę gry. Na forum ubi sporo ludzi pisze o tym.

 

Dołączona grafika

photouzt.jpg

 

Tak to mniej więcej wygląda, przy podkręconej trochę jasności. Oby zrobili coś z tym szybko.

Odnośnik do komentarza

gra jest naprawde swietna!! tylo zastanawiaja mnie pewne rzeczy: rozpocząłem 4 sekwencje i mam tylko 2 miecze, wciąż pojedyncze ostrze, i chyba tylko najslabszy pancerz na buty i ramienniki. jak sie zdobywa inne upgrady i zbroje bo nie chce mi sie wierzyc ze w ostarniej sekwencji mi se wszystko odblokuje.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

rozbawiło mnie podczas rozgrywki: mapa świata asasynow. wg Ubisoftu Moskwa lezy na granicy Polsko-Czeskiej. tłumaczenie momentami żenujące "wchodź do bobasa" the best. ogolnie jakoś dwójka mnie bardziej przykuła fabularnie do tv, w brotherhood "gram bo gram" nie mam ciśnienia co będzie dalej. ogólnie gra bardzo dobra ale tyle bugów że naprawde odechciewa sie grac.

Odnośnik do komentarza

Jednego nie czaję, dlaczego

 

 

Desmond musiał zabić Lucy :(

 

:0 heh za bardzo kusiło i spojrzałem :P No to nie gram w AC przez miesiąc i może zapomnę (w końcu pamięć już nie ta).

 

Pytanko1: Po co akwedukty odnawiać ? Ma to jakiś głębszy sens ? Jakaś nagroda za to jest?

Pytanko2: W której sekwencji możemy zacząć rekrutować i szkolić Asasynów ?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie multi - jak długo czekacie na połączenie z serwerem? Ja czekam na połączenie 5-10 minut, udało mi się połączyć tylko raz.... Gram na xboxie, sorry że to pytanie zadaję tu ale tamten wątek cieszy się mniejszym zainteresowaniem.

 

Co do wersji kupiłem najzwyklejszą i mam część rzeczy co miały być w kolekcjonerce (stroje i postacie do multi), akweduktów nie znalazłem.

Też na X-ie gram i żadnych problemów nie mam , wszystko śmiga miód i cukier , jedynie wyszukiwanie meczu czasami się dłuży .

 

Pytanie do tych co grali w multi. Warto kupować?

Oj warto , COD poszło w odstawke , tutaj jak już ktoś napisał bezmózgo biegająca dziecinada wymięka :E

Multi jak najbardziej skierowane do osób myślących , dzięki UBI !

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób powrócić do pierwotnego kostiumy ezio? Na samym początku zmieniłem na skoczą zbroje i teraz mogę sie tylko przelaczac pomiędzy strojami dostępnymi w menu. Zmiany koworow nie działają i nie mogę znaleźć opcji zmiany na zwykły strój. Pomocy!

menu plus barwniki to jedyna opcja

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób powrócić do pierwotnego kostiumy ezio? Na samym początku zmieniłem na skoczą zbroje i teraz mogę sie tylko przelaczac pomiędzy strojami dostępnymi w menu. Zmiany koworow nie działają i nie mogę znaleźć opcji zmiany na zwykły strój. Pomocy!

menu plus barwniki to jedyna opcja

właśnie o to chodzi że żaden strój z menu sie nie farbuje!! Sa tam jakies Capes smocza zbroja, zbraja altaira, szaty altaira i 1 czesci, jakis szlacheck strój i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Pytanko2: W której sekwencji możemy zacząć rekrutować i szkolić Asasynów ?

 

Sekcja nr 4, IMO należy jak najszybciej pchnąć grę do tego momentu, wraca do nas drugie ukryte ostrze i gra wreszcie nabiera rumieńców. Fajna sprawa z wysyłaniem naszych pomagierów na misje ;)

 

Co do samej gry to póki co AC2 podoba mi się bardziej, Rzym jest taki sobie, nie jest tak klimatyczny jak Florencja czy w Wenecja, za mało metropolii za dużo pagórków itp rzeczy, a co za tym idzie za dużo jazdy na koniu :/ Cieszą zmiany na plus z walką i samą mechaniką gry, tylko to miasto i bugi wzbudzają u mnie mieszane uczucia. Misje są bardzo fajne zaprojektowane, co mocno ratuje grę.

 

QTF spróbuj iść do krawca i kup defaltowy barwnik dla stroju.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

juz tak robiłem i nic! musze chodzic w strojach króre wymieniłem wyżen bo nic innego nie ma, a jak wykupie jakis barwnik to nic sie nie zmienia...

 

Ejj ale czy to jest taki wielki problem? :)

 

Recenzja Kosa profi, czyta sie jednym tchem. Oraz okazalo sie, ze multi jednak jest dodatkiem a nie glownym daniem. Bo zadan pobocznych i rzeczy do odkrycia w singlu jest mnostwo. Mamy w zasadzie 3 in 1- fabula, poboczne questy i multi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...