Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Łeeeee w ultimie mają opóźnioną dostawę EK. Dystrybutor zawalił sprawę i dopiero jutro dostaną grę. :pinch:

(pipi)aaaa do poniedziałku (pipi)ca dostanę...

 

 

 

Edit: (pipi)vvvaaaa na Ps3 gry powysyłali lub dziś wyślą a wersję na klocka ktoś olewa.

 

Czy czasem nie cenega miała zająć się dystrybucją AC:B???

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Łeeeee w ultimie mają opóźnioną dostawę EK. Dystrybutor zawalił sprawę i dopiero jutro dostaną grę.  :pinch:

(pipi)aaaa do poniedziałku (pipi)ca dostanę...

 

 

 

Edit: (pipi)vvvaaaa na Ps3 gry powysyłali lub dziś wyślą a wersję na klocka ktoś olewa.

 

Czy czasem nie cenega miała zająć się dystrybucją AC:B???

 

ja czekam wlasnie na paczke z ultimy tylko ze na ps3

Odnośnik do komentarza

Czy czasem nie cenega miała zająć się dystrybucją AC:B???

 

Nieeeeeeeeeeee przecież jest Ubi Polska ;p oni wydają.

 

Ale to ten sam poziom co cenega ;].

 

 

A no faktycznie. Ubi Polska...

Zaćmiło mnie i w szale profilaktycznie zwaliłem winę na srenege. :P

 

Wkorwiające jest to że przez jakiego pajaca człowiek składający kilka tygodni wcześniej preordera otrzyma grę kilka dni po premierze.

Paranoja jakaś, (pipi)a co za debile tam pracują???

Odnośnik do komentarza

Ktoś może mi wyjaśnić dlaczego menu w grze mam w języku rosyjskim i za cholere nie mozna tego zmienic? Co to ma być?! Język dialogów mozna ustawic na ang. napisy na pl ale menu nie da rady. Jest ciągle po rosyjsku. Ktoś wie co to moze byc? Taką wspaniała kopie dostałem czy to coś u mnie na konsoli może? Coś czuje że będe musial pisac do Ultimy bo to są jakieś żarty chyba...szkoda słów :/

 

EDIT:

Problem już rozwiązany...co za bzdura...musze meic w ps3 ustawiony jezyk PL zeby w grze mi wykrylo jakikolwiek inny dla menu niz rosyjski...jakas parodia normalnie. W ogóle jak moża dać tylko jezyki rosyjski, włoski i polski bez angielskiego to ja juz w ogole tego nie pojmuje...komuś coś wyraznie nie poszło...ehhh...naprawde brak mi słów.

Edytowane przez Bellevar
Odnośnik do komentarza

Czy czasem nie cenega miała zająć się dystrybucją AC:B???

 

Nieeeeeeeeeeee przecież jest Ubi Polska ;p oni wydają.

 

Ale to ten sam poziom co cenega ;].

 

 

A no faktycznie. Ubi Polska...

Zaćmiło mnie i w szale profilaktycznie zwaliłem winę na srenege. :P

 

Wkorwiające jest to że przez jakiegoś pajaca człowiek składający kilka tygodni wcześniej preordera otrzyma grę kilka dni po premierze.

Paranoja jakaś, (pipi)a co za debile tam pracują???

Odnośnik do komentarza

Tylko ze z tego co widze H:R zawieralo "same pie.rdoly" a tu oprocz "samych pie.rdol" masz bonusowe 3 krazki- film, muza i bonusy. A razem z gra wyglada to tak: 1 CD, 2 DVD i 1 BD. Wychodzi na to, ze limitka AC:B jest bardziej praktyczna.

 

Ciekawe jak zbędne pierdoły mogą być praktyczne... A poza tym Rodowód jest za darmo na sieci. Bonusy to takie same pierdoły jak cała reszta tyle, że w wersji elektronicznej. A za muzę zapłaciłeś 40zł (różnica pomiędzy Halo a AC:B).

Odnośnik do komentarza

Obie kolekcjonerki sa przykladem, jak taka wersja wygladac powinna. Ale nie moge odmowic - Halo Reach Limitka z Halo Wars w bonusie za 200 zl? Madafaka :blink:

 

Dzisiaj o 10:30 dzwoni do mnie kurier ze ma dla mnie paczke. Cholera ale sie uwinal. Niestety odebrac nie moglem, zagram dopiero od soboty, bo jestem na wyjezdzie a z paczka przyjdzie jutro o 14 jeszcze raz, zeby ktos u mnie w domu ja odebral.

 

Jak przyjade to kolekcjonerka bedzie na mnie czekac. :blush:

Do tego sciagniete DLC z Kopernikiem czeka na zainstalowanie.

Poezja...

Odnośnik do komentarza

Obie kolekcjonerki sa przykladem, jak taka wersja wygladac powinna. Ale nie moge odmowic - Halo Reach Limitka z Halo Wars w bonusie za 200 zl? Madafaka :blink:

 

Dzisiaj o 10:30 dzwoni do mnie kurier ze ma dla mnie paczke. Cholera ale sie uwinal. Niestety odebrac nie moglem, zagram dopiero od soboty, bo jestem na wyjezdzie a z paczka przyjdzie jutro o 14 jeszcze raz, zeby ktos u mnie w domu ja odebral.

 

Jak przyjade to kolekcjonerka bedzie na mnie czekac. :blush:

Do tego sciagniete DLC z Kopernikiem czeka na zainstalowanie.

Poezja...

A gdzie zamawiałeś ?

Odnośnik do komentarza

EDIT:

Problem już rozwiązany...co za bzdura...musze meic w ps3 ustawiony jezyk PL zeby w grze mi wykrylo jakikolwiek inny dla menu niz rosyjski...jakas parodia normalnie. W ogóle jak moża dać tylko jezyki rosyjski, włoski i polski bez angielskiego to ja juz w ogole tego nie pojmuje...komuś coś wyraznie nie poszło...ehhh...naprawde brak mi słów.

 

Ale to nie jest pierwsza gra spolszczona z tego typu błędem. Już spotkałem chyba z trzy :)

Odnośnik do komentarza

Zeratul- zachecajacy post.

 

Dzwonilem do Ultimy- jutro bedziemy grac :potter:

Cóż... każdy może kupować gdzie chce. Nawet w najgorszym sklepie w Warszawie.

 

Byłem dzisiaj w sklepie i dodatkowe postacie dodawane są tylko do pre-orderów i post-orderów. Trzeba wpierw zalogować się na ich stronie i złożyć zamówienie. To, że byłem dzisiaj osobiście w sklepie nie ma dla nich najmniejszego znaczenia.

 

Do tego ten ich szczwany marketing. Przy każdej grze widnieje przekreślona wydumana cena sugerowana a obok niej ich cena, która jest zazwyczaj zawyżona o 20-30 złotych w stosunku do innych sklepów.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Przyznam ze po początkowym zobojętnienu [ot, mission pack do ACII] teraz jestem zdecydowany na zakup :whistling: . Sandboxy to coś co lubię, a skoro ACII mi sie podobało, a tutaj jest jeszcze lepiej, to dlaczego ja mialbym tą gre przemuścić? Wdzięczy bym był gdyby ktoś napisał jak ma się strona techniczna, wiem ze poprawiono troche grafe, ale ciekami mnie czy plynnosc animacji trzymam poziom, no i czy ten obrzydliwy pop-up z 2ki został chociaż znacznie zmniejszony, no bo wyeliminowanie tego zjawiska z sandboxa to rzecz niemalże nierealna.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Ubisoft Polska znowu pokazało klasę. Kodu z edycji kolekcjonerskiej nie da się wpisać bo stosownej opcji po prostu nie ma w polskiej wersji gry. Żenada :confused:

 

 

WTF co (pipi)aaaa ja ich chyba zapierd@le najpierw zawalili dostawę wersji na Xboxa.

A teraz z bonusami dali ciala, jak mi kody z EK na klocku nie zadziałają to odsyłam grę i zażądam zwrotu kasy ze względu na wybrakowany produkt.

H*j im w nerkę...

 

 

 

(pipi)VVVVAAAA

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

A nie można tego wpisać w menu PS3/X360 w opcji "Redeem code"?

 

 

Nie, kod jest 19-to cyfrowy.

 

Sprawdziłem odzienia jakie są dostępne w grze. Smocza Zbroja jak i inne stroje dostępne przez Uplay są już na płycie. Muszę jeszcze sprawdzić czy mam dostęp do dodatkowych postaci w multi ale wygląda na to, że wszystko jest już na płycie.

 

 

EDIT: Alarm odwołany. Wszystko jest na płycie z grą. Smocza zbroja, stroje z Uplay oraz dodatkowe postacie dodawane do edycji kolekcjonerskiej (Harlekin i oficer)jak i Hellequin (postać odblokowana przez Uplay).

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

A ja swoją drogą odkąd zainstalowałem update do Brotherhood nie mogę się zalogować na PSN (więc nawet i kodu wpisać). Wyskakuje mi dziwny napis "an error has occured 80023017" - -

 

Muszę powiedzieć ze Codex robi wrażenie, naprawde co jak co, ale takie edycje kolekcjonerskie to ja cenię.

 

PlayStation®Network will be temporarily unavailable due to scheduled maintenance on Thursday, November 18, 2010 from 8:05 am to 5:00 pm PST.

Ja (pipi)ie XD

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

A nie można tego wpisać w menu PS3/X360 w opcji "Redeem code"?

 

 

Nie, kod jest 19-to cyfrowy.

 

Sprawdziłem odzienia jakie są dostępne w grze. Smocza Zbroja jak i inne stroje dostępne przez Uplay są już na płycie. Muszę jeszcze sprawdzić czy mam dostęp do dodatkowych postaci w multi ale wygląda na to, że wszystko jest już na płycie.

 

 

EDIT: Alarm odwołany. Wszystko jest na płycie z grą. Smocza zbroja, stroje z Uplay oraz dodatkowe postacie dodawane do edycji kolekcjonerskiej (Harlekin i oficer)jak i Hellequin (postać odblokowana przez Uplay).

 

 

Ciekawe jak z tymi dodatkami na klocku. <_<

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

A nie można tego wpisać w menu PS3/X360 w opcji "Redeem code"?

 

 

Nie, kod jest 19-to cyfrowy.

 

Sprawdziłem odzienia jakie są dostępne w grze. Smocza Zbroja jak i inne stroje dostępne przez Uplay są już na płycie. Muszę jeszcze sprawdzić czy mam dostęp do dodatkowych postaci w multi ale wygląda na to, że wszystko jest już na płycie.

 

 

EDIT: Alarm odwołany. Wszystko jest na płycie z grą. Smocza zbroja, stroje z Uplay oraz dodatkowe postacie dodawane do edycji kolekcjonerskiej (Harlekin i oficer)jak i Hellequin (postać odblokowana przez Uplay).

Jasne, że jest na płycie. Wszyscy je mają na płycie. Inaczej nie można by było grać z osobami, które tych postaci nie mają. Chodzi o to czy ty masz te postacie odblokowane? No i po co jest ten kod?

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

A nie można tego wpisać w menu PS3/X360 w opcji "Redeem code"?

 

 

Nie, kod jest 19-to cyfrowy.

 

Sprawdziłem odzienia jakie są dostępne w grze. Smocza Zbroja jak i inne stroje dostępne przez Uplay są już na płycie. Muszę jeszcze sprawdzić czy mam dostęp do dodatkowych postaci w multi ale wygląda na to, że wszystko jest już na płycie.

 

 

EDIT: Alarm odwołany. Wszystko jest na płycie z grą. Smocza zbroja, stroje z Uplay oraz dodatkowe postacie dodawane do edycji kolekcjonerskiej (Harlekin i oficer)jak i Hellequin (postać odblokowana przez Uplay).

Jasne, że jest na płycie. Wszyscy je mają na płycie. Inaczej nie można by było grać z osobami, które tych postaci nie mają. Chodzi o to czy ty masz te postacie odblokowane? No i po co jest ten kod?

 

 

Tak, mam te postaci odblokowane i mogę ja używać. Nie mam pojęcia po co dodają ten kod jak wszystko jest już odblokowane od początku.

Odnośnik do komentarza

A co z misją "Akwedukty" i smoczą zbroją ? Bo tylko to jest w edycji Auditore i na to jest kod , też jest od razu odblokowane? Wątpie.

Postacie o których piszecie też mam odblokowane od razu , nie było na nie żadnych kodów , ani też nigdzie nie mam napisane , że jest to jakiś ekskluzywny dodatek, po prostu są od początku.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

A co z misją "Akwedukty" i smoczą zbroją ? Bo tylko to jest w edycji Auditore i na to jest kod , też jest od razu odblokowane? Wątpie.

Postacie o których piszecie też mam odblokowane od razu , nie było na nie żadnych kodów , ani też nigdzie nie mam napisane , że jest to jakiś ekskluzywny dodatek, po prostu są od początku.

 

 

TheBesTia a ty masz assasina na jaką konsolę?? Xbox czy PS3??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...