Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że wszyscy nadpobudliwi sami w końcu zrezygnują. Bo po pierwsze, szybko będą zabijani (w końcu taki cel rzuca się w oczy), a sami nie będą mogli nikogo dopaść, bo bardziej 'profesjonalni' gracze z łatwością się przed nimi ukryją, a po drugie nawet jak już kogoś dopadną to dostaną malutko punktów za tak niewyrafinowane zabójstwo. I w końcu szybko zrezygnują i wrócą do COD'a, gdzie ich miejsce :yes: (albo nauczą się zasad i będą grali jak trzeba) . Bo samemu nie warto ich karać, bo wiadomo jak to nie jest nasz cel to on przepada.

 

P.S. Nawet nie straszcie, że nie dojdzie przed weekendem. Ja zamówiłem na cenega.pl (tak, kompania graczy, za połowę ceny :whistling:) wraz z kurierem, więc myślę, że mi się uda (czego wszystkim też życzę :thumbsup: ). W ogóle niech nagradzają tych co składają preordery (w jakimkolwiek sklepie internetowym), że mają zapewnioną grę na dzień premiery. A nie, że jeden czeka bo już dawno wpłacił za preorder, a drugi pójdzie nawet dzień wcześniej do jakiegoś MM i kupi nawet jeszcze taniej.

 

@Czekolada -> Uplay już działa w Polsce. Już w HAWX 2 ta usługa była dostępna dla polskich graczy, więc tym bardziej w ACB.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

No, no, koso, tego mi tylko brakowalo, zeby tak jeszcze podniesc cisnienie na Brotherhood'a. Damn you, bo akurat wiedzialem, ze jak Tobie tak bardzo przypadl do gustu, to na bank bede zadowolony z tej gry.

 

Cholera, jeszcze tylko kilka dni, 2 doslownie.

 

Idzie ktos jutro na nocna premiere do Empika w Warszawie?

 

edit. Ogladal ktos recenzje GT? Cholera kusi mnie strasznie ale boje sie spoilerow, a oni ich nigdy nie szczedzili. Przelamal sie ktos? ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Jestem mocno napalony na Brotherhood'a ale w tym miesiącu już kupiłem Black Ops i muszę wstrzymać się z kupnem przynajmniej do grudnia. Cieszą mnie bardzo pozytywne opinie o multi w recenzjach. Choć i tak najbardziej zależy mi chłonięciu dalszej historii Ezio i zarządzanie bractwem (rekrutowanie nowych asasynów, wysyłanie ich w różnej rejony, itp.).

Odnośnik do komentarza

Czy Ubi zapowiedziało już do tej gry DLC? W MM mają za 199 zł Auditore Edition i się zastanawiam nad kupnem... Bo jeśli już mówią o DLC, to sobie odpuszczę i poczekam na GOTY z wszystkim na płycie.

 

Ja na Twoim miejscu bym nie czekał, tylko od razy łyknął tą wersję. Zanim wyjdzie GOTY Edition to minie... hoho bardzo dłuuuugo ;]

Odnośnik do komentarza

Dobra, dobra pogralem wczoraj dobilem do lvl 10 i takie sa me wrazenia. Sa 4 tryby z czego czwarty mozna odblokowac dopiero majac bodajze 3 level, nazywa sie Wanted Advance... nie wiem na czym polega. Poza tym mamy znany z bety tryb Wanted, mamy tryb alliance i mamy jeszcze jeden ktorego nazwy nie pamietam... wanted to FFA, Alliance to 2 teamy po 4 graczy jeden team atakujacy drugi sie broni, 2 rundy itd, 3 tryb to 3 teamy po 2 graczy i zabawa w berka, team 1 goni team 2 ale broni sie przed teamem 3, team 2 broni sie przed teamem 1 atakujac team 3, a team 3 broni sie przed team 2 atakujac team 1. Ogolnie najlepsza zabawa jest oczywiscie w wanted... trzeci tryb w ogole mi sie nie podobal, bo byl to jeden wielki chaos na planszy. Drugi tryb byl calkiem spoko... ale wanted rox. Poza tym mamy duze zroznicowanie gameplay'owe za sprawa map... otoz mam jest wiecej niz w becie (mapa siena to opad szczeny!) i oczywiscie gameplay sie rozni w zaleznosci od tego czy mamy duzo poziomow czy wszystko dzieje sie na jednym poziomie. Mnie osobiscie najlepiej sie gralo jak byl jeden poziom, bo wtedy granie stealth jest praktycznie wymuszone i stopuje ludzi grajacych na huuura i skaczacych po dachach. Ale generalnie zabawa jest super, w szczegolnosci, ze perki pojawia sie szybciej niz w becie. Juz na 10 lvl ma sie dwa sloty na perki i mozna odpowiednio customizowac czy sie chce sprint, smoke bomb, disguse, bron itd... zabawa jest kapitalna.

 

A teraz odnoszac sie do zarzutow, ze gra jest randomowa i nie wymaga skilla.

Otoz rozgrywka zdecydowanie wymaga skilla, moze pierwsze levele to zabawa w kotka i myszke, tak pozniejsze to juz wieksza jazda, gracze majac swoje perki potrafia kozacko je zastosowac, nie raz bylem zabity z dachu przez kolesia z gunem, umiejetne lockowanie sie na atakujacym czy gonionym to podstawa dobrej zabawy. Moim zdaniem poprawiono obrone przez atakujacym, ma sie wieksze szanse uciec w chwili gdy wiemy, ze ktos nas goni.

To, ze zabawa jest randomowa, no... moze jest. Gralem pare meczy i z tymi samymi ludzmi potrafilem konczyc mecz na pierwszym miejscu czy top 3 i na ostatnim. Niektorzy maja na starcie wieksze szanse zyskania przewagi i wiekszej liczby punktow, ale to nie ma znaczenia bo mecz jest otwarty... ja bedac piaty nagle wskoczylem na pierwsze miejsce za jedno zabojstwo warte 850 punktow, dostrzeglem ofiare w tlumie, ktora byla w disguse i do tego jeszcze ukrywala sie posrod swoich sobowtorow. Wyczekiwanie az popelni blad trwalo chyba z 15 sekund w koncu popelnila, wiec delikatnie podszedlem noz w potylice i 850pkt i pierwsze miejsce. Zabawa jest przednia i nawet jezeli komus sie znudzi po parunastu godzinach i okaze sie, ze nie bedzie gral w gre przez nastepny rok czy lata jak w Halo 3 czy Halo Reach to nie znaczy, ze multi jest slabe. Biorac pod uwage, ze wiekszosc gier w ktorych multi nie opiera sie na zasadach ktore wyznaczylo Halo, Cock of Doody i Gears of War jest przez graczy ignorowane i wydaje sie po prostu niegrywalne. Assassins Creed burzy ten schemat i wprowadza innowacje, nie widze tu najmniejszych podstaw do narzekania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej w multi podoba się to, że jest fabularnie powiązany z trybem dla jednego gracza. Do tego można powrócić do starych dobrych miejsc z poprzednich części.

 

Widziałem gameplay na justin.tv i zauważyłem sporo nowych rzeczy. Jest dostępny pewien perk lub co innego, który zaznacza czerwoną strzałką naszego ścigającego.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma Codex Edition, mam nadzieję, że kodeksu nie tłumaczyli ani nic w tym stylu?

 

Jest po ang.

 

JA P-I-E-R-D-Z-I-E-L-E JAKA LIMITKA WHOOOOAAAAA WOOOWWW MADAFAKA!!!!!!!

 

Czegos takiego moje galy nie widzialy. Sciagam papier, otwieram kartonowe pudelko. Wyciagam skrzynie, a raczej SKRZYNIE. Otwieram i (pipi)! Kodeks wyciagam, szybko przegladam- piekny (arty!), z checia przeczytam. Wyciagam dalej- jakas koperta (waglik?) a w srodku ladne 3 arty. Mozna oprawic i na biureczku postawic. Jade dalej- karty opakowane jak ze Star Warsow. Otwieram i... duzo ich :) . Ekstra. Bawie sie w wyciaganie juz z 10 min :) . CD- sciezka dziekowa. Pierwsze DVD- bonusy (WTF?). Drugie DVD- film Rodowod. Hmmm cos jeszcze? :) Tak! Mapa Rzymu a po drugiej stronie plakat! No dobra fpyte. A gdzie koorwa gra?! AAA! Jest jeszcze czarne wieczko na samym dnie skrzyni- owieram i znalazlem zloto!

 

I to tylko za 249zl.

 

Inne limitki (GOW Trilogy)- CHOWAJCIE SIE!

Edytowane przez daras
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma Codex Edition, mam nadzieję, że kodeksu nie tłumaczyli ani nic w tym stylu?

 

Jest po ang.

 

JA P-I-E-R-D-Z-I-E-L-E JAKA LIMITKA WHOOOOAAAAA WOOOWWW MADAFAKA!!!!!!!

 

Czegos takiego moje galy nie widzialy. Sciagam papier, otwieram kartonowe pudelko. Wyciagam skrzynie, a raczej SKRZYNIE. Otwieram i (pipi)! Kodeks wyciagam, szybko przegladam- piekny (arty!), z checia przeczytam. Wyciagam dalej- jakas koperta (waglik?) a w srodku ladne 3 arty. Mozna oprawic i na biureczku postawic. Jade dalej- karty opakowane jak ze Star Warsow. Otwieram i... duzo ich :) . Ekstra. Bawie sie w wyciaganie juz z 10 min :) . CD- sciezka dziekowa. Pierwsze DVD- bonusy (WTF?). Drugie DVD- film Rodowod. Hmmm cos jeszcze? :) Tak! Mapa Rzymu a po drugiej stronie plakat! No dobra fpyte. A gdzie koorwa gra?! AAA! Jest jeszcze czarne wieczko na samym dnie skrzyni- owieram i znalazlem zloto!

 

I to tylko za 249zl.

 

Inne limitki (GOW Trilogy)- CHOWAJCIE SIE!

 

Śmiem twierdzić, że Limitka Halo:Reach była lepsza. No i kosztowała tylko 200zł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma Codex Edition, mam nadzieję, że kodeksu nie tłumaczyli ani nic w tym stylu?

 

Jest po ang.

 

JA P-I-E-R-D-Z-I-E-L-E JAKA LIMITKA WHOOOOAAAAA WOOOWWW MADAFAKA!!!!!!!

 

Czegos takiego moje galy nie widzialy. Sciagam papier, otwieram kartonowe pudelko. Wyciagam skrzynie, a raczej SKRZYNIE. Otwieram i (pipi)! Kodeks wyciagam, szybko przegladam- piekny (arty!), z checia przeczytam. Wyciagam dalej- jakas koperta (waglik?) a w srodku ladne 3 arty. Mozna oprawic i na biureczku postawic. Jade dalej- karty opakowane jak ze Star Warsow. Otwieram i... duzo ich :) . Ekstra. Bawie sie w wyciaganie juz z 10 min :) . CD- sciezka dziekowa. Pierwsze DVD- bonusy (WTF?). Drugie DVD- film Rodowod. Hmmm cos jeszcze? :) Tak! Mapa Rzymu a po drugiej stronie plakat! No dobra fpyte. A gdzie koorwa gra?! AAA! Jest jeszcze czarne wieczko na samym dnie skrzyni- owieram i znalazlem zloto!

 

I to tylko za 249zl.

 

Inne limitki (GOW Trilogy)- CHOWAJCIE SIE!

 

Śmiem twierdzić, że Limitka Halo:Reach była lepsza. No i kosztowała tylko 200zł.

 

Tylko ze z tego co widze H:R zawieralo "same pie.rdoly" a tu oprocz "samych pie.rdol" masz bonusowe 3 krazki- film, muza i bonusy. A razem z gra wyglada to tak: 1 CD, 2 DVD i 1 BD. Wychodzi na to, ze limitka AC:B jest bardziej praktyczna.

Edytowane przez daras
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...