Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

A co z misją "Akwedukty" i smoczą zbroją ? Bo tylko to jest w edycji Auditore i na to jest kod , też jest od razu odblokowane? Wątpie.

Postacie o których piszecie też mam odblokowane od razu , nie było na nie żadnych kodów , ani też nigdzie nie mam napisane , że jest to jakiś ekskluzywny dodatek, po prostu są od początku.

 

Tak, mam smoczą zbroję i mogą ją używać. Można ją wybrać w zakładce "odzienie".

Odnośnik do komentarza

Kupilem dzisiaj, ale z uwagi na roboty nad PSN nie mam mozliwosci wpisania kodu. Odpalilem gre w sumie tylko na chwile, bo mecze jeszcze AC2. Ciekaw jestem jak wyglada kwestia dodatkow, strojow etc. Niby na okladce stoi jak byk, ze mam darmowego Kopernika (ktory, notabene, tak czy siak jest za free) oraz dwie dodatkowe misje w singlu, ale nie wiem jak sie ma kwestia kostiumow.

Odnośnik do komentarza

Tak jak wcześniej pisałem wiele osób umie grać ale nie potrafi myśleć/ nie zna zasad gry. W trybie drużynowym, gdzie 4 graczy cały czas jest ściganych przez 4 inne osoby, widziałem jak wszyscy latają jak koty z pęcherzami. Przecież ten tryb polega na tym, że jedni się chowają a drudzy szukają. W Wanted takie zachowanie może być usprawiedliwione ale tutaj jest to totalna głupota. Mam nadzieję, że to był odosobniony przypadek.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Jestem po prologu i napisze tylko tyle, ze mnie zmiazdzyl! Poczatek przygody z kopem a nie jak w AC2, ktory sie wolno rozwijal. Grafika zdecyowanie poprawiona. Kto nie przeszedl poprzedniczki nawet niech sie za to nie zabiera, bo od poczatku trzeba kojarzyc fakty.

To jest to! :woot:

Edytowane przez daras
Odnośnik do komentarza

Jestem po prologu i napisze tylko tyle, ze mnie zmiazdzyl! Poczatek przygody z kopem a nie jak w AC2, ktory sie wolno rozwijal. Grafika zdecyowanie poprawiona. Kto nie przeszedl poprzedniczki nawet niech sie za to nie zabiera, bo od poczatku trzeba kojarzyc fakty.

To jest to! :woot:

 

dokladnie gra jest swietna mistrzowska epicka i nie wiem jaka jeszcze jestem dopiero na poczatku ale juz wiem ze miazdzy.

 

 

Spis znajdziek:

 

 

Jest 10 piorek do zebrania i 101 flag  

 

Odnośnik do komentarza

Ale mi podniesliscie cisnienie. Moja Codex Edition lezy u mnie na biurku i czeka az ja rozpakuje. Jutro od rana jade z koksem!

 

Bylem we Wroclawskim Saturnie i musze powiedziec, pelen szacun dla Ubisoftu z edycjami AC:B. Podstawka za 189, spoko, ale Edycja Auditore wyglada kapitalnie i jest drozsza o 10 zl. No i przez wszystkich posiadaczy, edycja Codex? To ja rozumiem i cenie sobie taka postawe wobec Graczy. Ubisoft z ta premiera u mnie plusuje zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza

Jestem po prologu i napisze tylko tyle, ze mnie zmiazdzyl! Poczatek przygody z kopem a nie jak w AC2, ktory sie wolno rozwijal. Grafika zdecyowanie poprawiona. Kto nie przeszedl poprzedniczki nawet niech sie za to nie zabiera, bo od poczatku trzeba kojarzyc fakty.

To jest to! :woot:

 

mnie wkurzał dość duży pop up, doczytywanie textur budynków 20 m przed postacią psuł wrażenie. Wyeliminowali to?

Odnośnik do komentarza

Wyczytalem, ze rzeczy dodatkowe z edycji Codex sa tez w wersji podstawowej. Czy ktos moze to potwierdzic? Czy dodatkowe mapy i przede wszystkim Arlekin i Oficer sa w wersji zwyklej?

 

Bo jesli tak to ide do sklepu i kupuje edycje Auditore, nie czekam na Codex.

 

Wersja na PS3 oczywiscie.

Edytowane przez kamiloos
Odnośnik do komentarza

W Auditore Edition jest:

- film AC: Lineage (podobno po polsku),

- karty postaci z multi

- 2 DLC: misja Akwedukty, dodatkowa zbroja

- tandetny portret

 

Do tego profesjonalne tłumaczenie. "Nie przeznaczone do sprzeda y osobno" taki napis widnieje na opakowaniu.

 

Jak już ktoś wcześniej pisał, do gry dołączony jest kod, który do niczego nie służy. Cała zawartość jest najwidoczniej już odblokowana w grze.

 

W tej chwili multiplayer staje się niegrywalny bo nikt nie będzie w stanie ze mną wygrać.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Cytuję odpowiedź ubisoftu na moje pytania odnośnie kodów i błędu z wyświetlaniem:

 

 

 

 

"Problem z wyswietlaniem obrazu moze byc rozwiazany poprzez nastepujace

czynnosci:

 

1.) Jesli Panska konsola jest podlaczona do telewizora za pomoca kabla HDMI

prosze podlaczyc konsole za pomoca kabla komponentowego (Component), który

. Zdaza sie, ze niektóre kable HDMI moga powodowac wystepowanie opisanego

przez Pana problemu.

 

2.) Prosze sprawdzic w jakiej rozdzielczosci pracuje Pana telewizor. Czasem

zdaza sie ze jesli rozdzielczosc telewizora nie jest kompatybilna z

rozdzielczoscia konsoli, moga wystapic bledy w wyswietlaniu obrazu. Prosze

sprawdzic jak ustawiona jest rozdzielczosc obrazu w ustawieniach konsoli.

Aby tego dokonac prosze wejsc w System Settings --> Ustawienia konsoli

--> Wyswietlacz --> Ustawienia HDTV i wybrac opcje Rozdzielczosc

Optymalna. Jesli konsola jest podlaczona do telewizora za pomoca kabla

komponentowego prosze sprawdzic czy wybrana rozdzielzczosc jest zgodna z

rozdzielczoscia telewizora (ta informacje moze pan znalezc w instrukcji

obslugi Panskiego telewizora).

 

Problem z wprowadzeniem kodu odblokowujacego dodatki we wspomnioanych przez

Pana edycjach gry jest obecnie sprawdzany przez odpowiedni departament.

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodnosci których Pan doswiacza. Jednoczesnie

moge Pana zapewnic ze wystepujacy blad nie jest bledem spowodowanym przez

sama gre. Jesli problem bedzie wciaz wystepowal, prosze dac nam znac."

Odnośnik do komentarza

Tez wysylalem do nich pytanie na temat tego wyswietlania i przeslali mi identyczna odpowiedz ... juz im odpowiedzialem, ze ich sposob nic nie daje i winna jest sama gra. Na oficjalnym forum coraz wiecej ludzi to zglasza. Szkoda tylko, ze nie wszyscy dostrzegaja ten niemilosiernie irytujacy mnie defekt bo zmobilizowaloby to Ubisoft do szybszego dzialania.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś potrafi w to grać? Wygrałem pierwszy mecz z graczami na 19 poziomie nie mając żadnych perków i zdolności. Ja miałem 5 zabójstw i 4 zgony. Druga osoba 5-8 a trzecia 9-7.

 

Wciągu 3 sesji wskoczyłem na 6 poziom.

 

UWAGA:

Wydaje mi się, że polskie wersje mają wszystko odblokowane na starcie.

 

Uplay nie ma w polskiej wersji ale dodatki, które można w nim odblokować są. Postać Hellequin jest na pewno (grałem tą postacią).

 

Wersja Auditore, która powinna zawierać jedynie misje 'Akwedukty' i zbroje, zawiera również postać Oficera i Arlekina (przed chwilą grałem Arlekinem). Nie wiem czy zawiera jakąkolwiek z misji dodatkowych bo nie grałem jeszcze w single ale wydaje mi się, że zawiera obydwie misje, które były dołączane do pre-orderów i Codex Edition.

 

Do tego kod, który jest dołączony do gry, a który jest zupełnie zbędny (wszystko jest odblokowane na samej płycie; nie ma gdzie wpisać kodu) powinien działać z innymi wersjami europejskimi. Tak przypuszczam. Oznacza to ni mniej ni więcej, że można go opchnąć na eBayu.

 

Nie wiem jak ma się sprawa z wersjami podstawowymi ale nie zdziwiłbym się gdyby również zawierały wszystkie DLC. Na razie wszystko wskazuje na to, że płyty w polskich wydaniach rozszerzonych Codex i Auditore niczym się nie różnią.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

 

Jak już ktoś wcześniej pisał, do gry dołączony jest kod, który do niczego nie służy. Cała zawartość jest najwidoczniej już odblokowana w grze.

 

W tej chwili multiplayer staje się niegrywalny bo nikt nie będzie w stanie ze mną wygrać.

 

Niezbyt rozumiem co masz na myśli mówiąć, że nikt nie będzie w stanie z Tobą wygrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...