Skocz do zawartości

LittleBigPlanet 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Z ultimy

 

W dniu 19.01 spodziewamy się dostawy gry Little Big Planet 2, której premiera zaplanowana jest na 21.01.

Jeżeli chcielibyście Państwo dokonać zmian w swoim zamówieniu lub z niego zrezygnować, prosimy to zgłaszać do dnia 18.01 drogą mailową ultima@ultima.pl.

 

:/

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

http://lbp.me/

 

Przeglądarka poziomów w Little Big Planet.

 

Z tego co widzę w ocenie poziomów (oprócz ilości rozegranych gier, serduszek i gwiazdek) doszły uśmiechnięte lub smutne buźki. Można przeglądać najlepsze wyniki, zdjęcia, komentarze.

Na stronie można zakolejkować poziomy w które zagramy na konsoli. Ciekawe jak to będzie działać?

Odnośnik do komentarza

http://lbp.me/

 

Przeglądarka poziomów w Little Big Planet.

 

Z tego co widzę w ocenie poziomów (oprócz ilości rozegranych gier, serduszek i gwiazdek) doszły uśmiechnięte lub smutne buźki. Można przeglądać najlepsze wyniki, zdjęcia, komentarze.

Na stronie można zakolejkować poziomy w które zagramy na konsoli. Ciekawe jak to będzie działać?

Świetna sprawa z tym LBP.ME. Wszystko ładnie i przejrzyście wykonane, brakuje tylko materiałów wideo z każdego levelu. Z LBP2 miał mieć chyba możliwość wrzucania filmików prosto na youtuba?

Odnośnik do komentarza

Ta gra to po prostu LBP 1.5. Pare drobnych zmian. Nie zauwazylem nic czego nie moznaby bylo dodac patchem. Mamy ten sam silnik, taka sama grafe... dodano wiecej opcji tworzenia leveli i dodano pare nowych gadzetow. Moim zdaniem ta gra w ogole nie powinna sie ukazac. Do tego Sony kasuje pelna cene za ten tytul. Nie podoba mi sie to i uwazam, ze gry takie jak wlasnie LBP nie powinny sie ukazywac czesciej niz raz na generacje. MM ma naprawde fajne pomysly i szkoda, ze nie zastosowalo ich w tworzeniu nowego IP. Poszli na latwizne i tyle.

Odnośnik do komentarza

Uuuu, niestety, ale ja sie z tym nie zgodze. Widac troche podciagnieta grafike, wszystko jest gladsze i bardziej szczegolowe. Do tego gameplay platformowki jako takiej zostal delikatnie poprawiony, to jest odczuwalne. Ta gra ma mnostwo rzeczy, ktorych nie bylo w jedynce, naprawde wpiz.du. Poza tym opcje spolecznosciowe zostaly znacznie usprawnione.

 

Mozna powiedziec, ze gra moglaby sie ukazac w formie patcha. 10 gigowego, ale moglaby. Jednak to samo moglbym powiedziec o wszystkich CoDach.

 

btw. pogoda dzisiaj jest tragiczna, o 10 rano bylo ciemno jakby byla 16. Depresja fchvj. Pojechalem po LBP2 wrocilem do domu, odpalilem i rogala mam na tydzien. Ta gra po prostu emanuje usmiech, spreads joy and happiness, jakkolwiek pedalsko by to brzmialo. Serio, serio ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Jakie ta gra ma poklady miodu...

 

Sam singiel jest ciekawszy. Tam juz ze posiada jakikolwiek rys fabularny, bzdurny i dosc infantylny, to tam nic, ale same levele w 1 rozdziale sa duzo ciekawsze niz w jedynce. To naprawde jest rozszerzenie tego co w LBP najlepsze z usunietymi wieloma mankamentami. Dla fanow LBP jak ja to pozycja obowiazkowa. Ja nie spodziewalem sie przeskoku technicznego w stosunku do jedynki. Spodziewalem sie porcji jeszcze wiekszego w stosunku do jedynki i wlasnie go dostaje, ze az mi sie bokiem wylewa, bo nie nadazam. ;)

 

No i to co sie bedzie dzialo z levelami od innych uzytkownikow... whoa! ;)

Odnośnik do komentarza

Ta gra to po prostu LBP 1.5. Pare drobnych zmian. Nie zauwazylem nic czego nie moznaby bylo dodac patchem. Mamy ten sam silnik, taka sama grafe... dodano wiecej opcji tworzenia leveli i dodano pare nowych gadzetow. Moim zdaniem ta gra w ogole nie powinna sie ukazac. Do tego Sony kasuje pelna cene za ten tytul. Nie podoba mi sie to i uwazam, ze gry takie jak wlasnie LBP nie powinny sie ukazywac czesciej niz raz na generacje. MM ma naprawde fajne pomysly i szkoda, ze nie zastosowalo ich w tworzeniu nowego IP. Poszli na latwizne i tyle.

Ale co oceniasz, Story mode? Jeżeli tak to się zgadzam, ale w LBP2 chodzi głównie o plansze stworzone przez graczy. Nikt mi nie powie, że gry stworzone w becie mogły się bez problemu pojawić w jedynce. Pod tym względem skok jakościowy jest duży.

 

PS. Levele z bety są dostępne? Czy może tylko te z jedynki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...