Skocz do zawartości

LittleBigPlanet 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wróciłem dziś z Londynu, gdzie miałem okazję pograć w LBP2 na stoisku SONY podczas targów edukacyjnych BETT. SONY wraz z miejscowym partnerem z UK promuje tam edukację w szkołach przy pomocy interaktywnych lekcji prowadzonych przez PSP (sic!). Dla promocji odpalili LPB2 dali ludziom 4 pady i można było pograć w kilka poziomów, w tym ten z dema.

 

Ogólnie rzecz biorąc więcej tego samego, lecz poziomy trochę ciekawsze dzięki większej ilości ciekawych przedmiotów do budowy leveli. Oczywiście nie było multi online, tylko graliśmy w 4 osoby na jednym ekranie w, jak to określił Pan na stoisku, levele z singla.

 

Zdecydowanie kupię bo jak zwykle z żoną będziemy się zagrywać

Odnośnik do komentarza

Kolejna świetna reklama z Kevinem Butlerem na czele. Tym razem o wielkości LBP2:

 

http://www.viddler.c...g/videos/1537/0

 

P.S. A SCEP odpierdala jakieś jaja z tą limitką. Jak zdecydowali, że żadnej w Polsce nie będzie to niech przynajmniej o tym powiadomią.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Butler to jest jednak kozak heh.

 

Co do limitek to chyba nie wina SCEP a w ogóle SCEE bo w Anglii też nie widać limitek-EK. Jak i chyba w całej Europie w ogóle jak zwykle marketing Sony ssie.

Skoro my prości gracze to widzimy to Sony nie?

 

No ale co tam zamiast sprzedać 3 miliony sprzedadzą żebrany milion (czysto teoretycznie piszę)...

 

No kurde ;/ brak limitowanych wersji dla Europy to kpina.

Tym bardziej, że reklamowali, że będą.

 

Boję się takiej sytuacji, że jak gdyby nigdy nic na premierą będą w niektórych sklepach, punktach. Tak właśnie było bodajże z K2 i U2 i właśnie zastanawiam się czy nie zrezygnować z pre ordera i poczekać na jakieś info od graczy w dniu premiery.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

trochę przesadzasz...liczy się zawartość co nie? Ja wiem, że wygląda to trochę niesmacznie bo IMO anna dereszowka to nie powód do chwalenia się, no ale nie popadajmy w paranoje...zawsze można kupić angola, na allegro na pewno znajdziesz, a i dzięki lokalizacjom 2.0 możesz w każdej chwili zmienić na dowolny język...

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że jest potrzeba wrzucania nazwisk na okładkę. Czysty marketing i bardzo dobry pomysł. Inną sprawą jest to, że Sony jak na razie tylko w ten sposób reklamuje swoje produkty - próbując skusić ludzi nazwiskami z okładki. Powinien to być jeden ze sposobów, ale nie odbiegając od tematu, jest on bardzo dobry.

 

Zapraszają do lokalizacji najbardziej znane nazwiska w kraju, wiec to się ceni. Już wiem, że Kowalewski z Fronczewskim pasują wręcz idealnie. Z Dereszowską jak będzie - zobaczymy.

 

Nie przesadzajcie też, że tak strasznie wam to przeszkadza. W przypadku okładki LBP2, napisy są nieduże i nie rzucają się bardzo w oczy. Szczerze powiedziawszy to zwróciłem na nie uwage dopiero jak przeczytałem pod okładką, że o nich piszesz.

 

A empik jak to empik - swietnie opisali produkt. Dalej nie mam pojęcia co ta kolekcjonerka zawiera i chvjnia straszna, że jest to tylko metalbox. Nie na taka EK czekaliśmy.

Odnośnik do komentarza

littlebigplanet2edycjak.jpg

Kolekcjonerka w empiku: http://www.empik.com...45,multimedia-p

Tyle dowalili na okładce, że tytułu się gubi.

Informacja o Move, polskiej wersji językowej i nazwiskach dubbingujących powinny być na folii zdzieranej przy otwieraniu gry.

Ja rozumiem, reklamowanie produktu jest ważne, ale taka ilość informacji na jednej płaszczyźnie powoduje, że za bardzo nie wiemy o co kaman. Suwak w tle jest rozpoznawalny tylko dla fanów gry. Dodatkowo informacja o Move i platformie do grania się dubluje. Opanujcie się Sony.

Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem to tylko okładka no ale nerwica bierze jak się patrzy na to co SCEP wyprawia z okładkami.

Co z tego, że okładka LBP2 fajna jak w polskim wydaniu praktycznie jej nie ma. Tak napaćkali informacji, tekstu że szkoda gadać...

 

Poza tym trzeba pamiętać, że LBP2 nie "chodzi w 3D" bo jakby chodził to nie wiem gdzie jeszcze tą informacje by upchnęli ;/.

Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak będzie wyglądała okładka U3 i K3.

 

Anna Dereszowska <facepalm>

 

No właśnie a co robi aż tyle postaci w LBP2!? Myślałem, że tylko lektor jest a tu aż trzy nazwiska :o.

Kowalewski a szczególnie Fronczewski cieszą.

 

Heh wiedziałem, że tak będzie z EK, że bez żadnej zapowiedzi, niczego jeden sklep się odpali...

Odnośnik do komentarza

No właśnie a co robi aż tyle postaci w LBP2!? Myślałem, że tylko lektor jest a tu aż trzy nazwiska :o.

Kowalewski a szczególnie Fronczewski cieszą.

Z tego co pamiętam, każda kraina ma innego przewodnika, pewnie dlatego potrzeba więcej niż jednej osoby do dubbingowania.

 

Zawsze można ze Stanów sprowadzić :P

 

I dodatki kupowane na naszym PS Store Ci nie zadziałają, dziękuję postoję.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Empik ma wyłączność na limitkę, na allegro jest oferta za 260 zł. W Empiku po 223,49 zł, ja już swoją zamówiłem. W zamówieniu stoi, że grę wysyłają 18 stycznia. Kiedyś u nich zamawiałem na premierę Wiedźmina i nie wiem jak wygląda z zamówieniami premierowymi, mam nadzieję, że dają radę.

Na premiere kiedys probnie zamawialem Heavy Rain z opcja odbioru w punkcie w Gliwicach. Rano, w dniu premiery, byl telefon, ze jest do odebrania. ;)

Odnośnik do komentarza

Empik ma wyłączność na limitkę, na allegro jest oferta za 260 zł. W Empiku po 223,49 zł, ja już swoją zamówiłem. W zamówieniu stoi, że grę wysyłają 18 stycznia. Kiedyś u nich zamawiałem na premierę Wiedźmina i nie wiem jak wygląda z zamówieniami premierowymi, mam nadzieję, że dają radę.

 

Chciałbym poznać przyczynę takiej decyzji ehhh.

Odnośnik do komentarza

Empik ma wyłączność na limitkę, na allegro jest oferta za 260 zł. W Empiku po 223,49 zł, ja już swoją zamówiłem. W zamówieniu stoi, że grę wysyłają 18 stycznia. Kiedyś u nich zamawiałem na premierę Wiedźmina i nie wiem jak wygląda z zamówieniami premierowymi, mam nadzieję, że dają radę.

 

Chciałbym poznać przyczynę takiej decyzji ehhh.

 

SCEP ma chyba jakąś "umowę" z Empikiem, bo o ile mnie pamięć nie myli to limitka HR też była dostępna tylko u nich (jeśli chodzi o 'normalne' sklepy, nie typu ultima czy gram.pl). W sumie już nie mogli sobie gorszej sieci handlowej wybrać :confused:.

 

A tak w ogóle, to w skład polskiej limitki wchodzą tylko ciuszki dla Sackboy'ów i gorsza okładka??

 

P.S. Kolejny świetny trailer : http://blog.us.playstation.com/2011/01/17/littlebigplanet-2-releases-tomorrow-arcade-trailer/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...