Skocz do zawartości

LittleBigPlanet 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No to PS3 rozpoczyna rok exem z najwyższej półki :) Mam nadzieję, że tak też go skończy (Uncharted 3 :D ).

 

Miałem kupić LBP2 jak stanieje ale na 99% się złamię i w dniu premiery popędzę do sklepu po moją kopię :D

 

A nie TLG? Choć pewnie i tak go wywalą na 2012.

 

Oceny ocenami to była pewniak mi do pełni szczęścia oprócz samej premiery brakuje w końcu ogłoszenie zawartości EK w Polsce.

Ale coś czuję lipę w tym temacie - pewnie jakieś srakie dlc.

Odnośnik do komentarza

Nie zakupiłem żadnych DLC do LittleBigPlanet, czy będą one dostępne w LittleBigPlanet 2?

 

To zależy... Woda w LittleBigPlanet została dodana stosunkowo późno i jest dostępna w LittleBigPlanet 2. Jeżeli chodzi o dodatki typu Metal Gear Solid Pack, to trzeba je zakupić aby mieć możliwość zabawy "pistoletem na farbę".

 

więcej

http://www.ps3site.pl/szmaciankowe-ciekawostki/61062/

Odnośnik do komentarza

Gier to chyba nikt nie kupuje by na nich zarabiać ;] Można na nich co najwyżej mało stracić. Rozdzierasz folię z nówki i już gra straciła 10-20 zł :]

 

W dwójeczkę na pewno będę grał długie miesiące, u mnie to akurat gra rodzinna, więc będzie sporo zabawy.

 

nie chodzi o to by na grze zarobic, tylko by nie przepłacić przy jej kupnie...

Odnośnik do komentarza

Ja kilka dni temu złożyłem prordera i pierwsze co zrobię po odpaleniu gry to odwiedziny trybu online i osercowaniu pierwszych leveli. :)

 

A levele z bety dwójki i wszystkie levele z jedynki przechodzą do LBP dwa?

 

Bo jeżeli tak to :o, jakby z bety przechodziły to ekstra przecież już "parę hitów" powstało.

Ale ja i tak najpierw zaczynam-trzaskam kampanię co by oswoić się z nowościami ;].

Odnośnik do komentarza

Ja kilka dni temu złożyłem prordera i pierwsze co zrobię po odpaleniu gry to odwiedziny trybu online i osercowaniu pierwszych leveli. :)

 

A levele z bety dwójki i wszystkie levele z jedynki przechodzą do LBP dwa?

 

Bo jeżeli tak to :o, jakby z bety przechodziły to ekstra przecież już "parę hitów" powstało.

Ale ja i tak najpierw zaczynam-trzaskam kampanię co by oswoić się z nowościami ;].

LBP2 startuje napewno ze wszystkimi levelami z jedynki, czyli niecalym 3,5 miliona poziomow. Jak z kompatybilnoscia z beta to nie wiem, ale mysle, ze jest to mozliwe. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli zdecydowali się dodać levele z LBP, to powinni udostępnić ten najlepsze, a nie wszystkie. Poza tym levele z bety powinny być dostępne już na starcie, ale pewnie miną z dwa dni i już dostaniemy takiego Pac-mana lub Micro Machines.

 

PS. Dobry zwiastun

http://www.ps3site.pl/littlebigplanet-2-i-szmatkowa-opowiesc/61412/

Odnośnik do komentarza

http://www.joystiq.com/2011/01/12/toyota-offering-free-littlebigplanet-2-content/ Toyota offering free LittleBigPlanet 2 content

 

Ekstra za tydzień premiera a u nas dalej cisza o edycji kolekcjonerskiej.

Brawo Scep... po co dodatkowe pieniądze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

niezly zal ! Bez kitu, taka gra, a wszedzie o niej glucho...

Nie wiem, gdzie marketingowcy. Killzone 3 - to samo - gdyby MS wypluwal takie tytuly, reklamy wychodzilyby zewszad, a sprzedaz pewnie bylaby 3 razy wieksza....

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Popis nieudolnosci marketingowcow ciag dalszy. Kuzwa, co za banda nieudacznikow. Taka gra jak LBP2 - gra doslownie dla kazdego i dalej cisza. Przeciez seria Halo to owoc genialnego marketingu, CoD tez. Sony z kazdej perly jest w stanie zrobic zwykly kamyk.

 

Bez przesady, coś mi się wydaje, że na innych rynkach trochę lepiej promują LBP2 (może się mylę ? ) . Z tego co pamiętam to w Polsce tez jakoś mega mocno nie promowali Halo (w porównaniu z innymi rynkami np GB), ale fakt kolekcjonerki były podane czarno nabiałym

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...