Skocz do zawartości

LittleBigPlanet 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno w PSX-ie piszą, że singiel to 3-4 godziny :o.

Skoro gra nastawiona jest na spolecznosc i mapy sciagane z neta to o dlugosc singla w ogole bym sie nie martwil :thumbsup:

 

Tak, a następnym razem singla w ogóle nie będzie, bo każdy sam może go sobie stworzyć. Żadne to wytłumaczenie, jest na pewno masa ludzi, którzy kupią grę, skończą co jest i nic nie będą z netu ściągać. W tym wypadku 3-4h to porażka.

Pierwszy raz w życiu zgadzam się ze Zwyrodnialcem :woot:

 

Wiadomo - super edytor, zrób to sam and shit... ale dla mnie kampania to bardzo istotny element tej gry i te 4h godziny z recki (btw ciekawe czy tyle czasu wymaga ukończenie na 100%) to zwykła kpina :down:

Odnośnik do komentarza

A ja się zgadzam z Wami heh.

 

Wiadomo, że tutaj główny nacisk to multi, levele społecznościowe no ale 4 godziny to lekka kpina. Tym bardziej, że nie każdy posiada neta albo podłącza konsolę do neta, po drugie dla dużo osób singiel jest zawsze najważniejszy (dla mnie również). I po trzecie w końcu to jest ex od Sony czyli najwyższa półka pod każdym względem a 4 godziny to ...

 

Singiel w jedynce nie był na pewno tak krótki.

 

Ja też mam nadzieję, że te 3-4 godziny to speedrun bez masterowania i aced.

 

 

Dokąd to wszystkie idzie ;/ jeszcze trochę i singiel-story mode zniknie całkowicie z gier...

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

4 godziny to speedrun na 100%. Majk z PSX chyba nie za bardzo rozglądał się po bokach. Jeśli ktoś ma go wśród znajomych na PSN niech sprawdzi czy ma choć pucharek za 50% bąbelków.

Ja mam drugą krainę za sobą, gram w 2 lub 3 osoby, i już mam na liczniku 3 godziny. Szukamy ostro bąbli i tylko na pierwszym poziomie mamy 100% :/ Pewnie znów nie obędzie się bez pomocy YouTube.

Odnośnik do komentarza

nawet jak nie szukal bombli, to co ? Dodasz do tego 2 godziny na rozgladanie i daje to wciaz wynik bardzo slaby. Dla mnie w tej grze takze singiel mial duze znaczenie i z tego co teraz czytam, wstrzymuje sie z kupnem tej gry, a juz na pewno nie za prawie 200 zl... :verymad:

Odnośnik do komentarza

Unreal Tournament 3 też kupują ludzie do single'a? Dajcie spokój, każdy kto nie jest w temacie gier od wczoraj, że LPB 2 jest grą typowo pod online community. Obecnie możliwości i pomysłowość plansz kopią du.pę i czynia tą grę potężnym tytułem w bibliotece PS 3, i przy okazji bardzo zaawansowanym i przystępnym game maker'em. Jak tylko nieco stanieje, to biorę. Na razie pozostaje gra z kuzynem ;)

Odnośnik do komentarza

nawet jak nie szukal bombli, to co ? Dodasz do tego 2 godziny na rozgladanie i daje to wciaz wynik bardzo slaby. Dla mnie w tej grze takze singiel mial duze znaczenie i z tego co teraz czytam, wstrzymuje sie z kupnem tej gry, a juz na pewno nie za prawie 200 zl... :verymad:

 

 

A ja nie czekałem,kupiłem i nie żałuję ;) Pokłady miodu wylewające się z ekranu są prze ogromne, a granie z dziewuchą jest jeszcze lepsze niż w LBP ze względu na dodanie dupereli jak kotwiczka czy miotacz ciastek(wtf). Zagrałem kilka poziomów online, które są w zakładce "ulubionych MM" i co tam się dzieje to jest masakra, rpgi, strzelanki, tower defence etc. Nawet jak nie masz dużo czasu,odpalisz sobie z dwa,trzy poziomy online i jest git;)

A na maksowanie singla trochę czasu na pewno będzie trzeba poświęcić;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam się wstrzymuje, mogli zrobić singiel chociaż jak w jedynce. Przy obecnym deficycie platfromerów AAA na XO i PS3 pisanie, że singla mogłoby w ogóle nie być lub, że jest on nie ważny to naprawdę tekst nie na miejscu.

 

W takich momentach cieszę się , że mam też WII przynajmniej mogłem wymęczyć kilka kozackich platfromówek w tym orku.

 

Mam w co grać więc czekam na edycję GOTY albo jak gr będzie za ok 100 zł, a najlepiej jak GOTY zejdzie do 100 zł :)

Odnośnik do komentarza

Mam w co grać więc czekam na edycję GOTY albo jak gr będzie za ok 100 zł, a najlepiej jak GOTY zejdzie do 100 zł :)

No to sobie poczekasz...

 

W ogole co tutaj za mity powstaja? 3-4 godziny w singlu to speedrun. Ja grajac spokojnie starajac sie zebrac moze nie wszystkie banki od razu ale tez nie zostawiajac wszystkiego i leciec do przodu, czyli mysle tak jak wiekszosc by zagrala i przechodzilem ok 5-6 godzin, czyli jak CoD. Gdzie w ogole sprawdza sie dokladnie statystyki ile singiel nam zajal? Wolalbym wiedziec dokladnie ;)

Odnośnik do komentarza

Jest szpilka "czas opowieści", u mnie teraz pokazuje 270 minut a mam zaliczone 14 poziomów na 30 z całej gry. Całość (bez masterowania) zajmie pewnie około 8 - 10 godzin, do tego mamy poziomy w na Move i mały dodateczek w postaci "kilku" poziomów zrobionych przez Użytkowników.

 

Przestańcie pieprzyć, że LBP2 to gra na cztery godziny, bo to bzdura.

 

W pierwszą część Sly ktoś na forum trzasnął platynę w 7 godzin i nie było lamentu, że gra jest krótka.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Jest opcja import profilu ale jeszcze import zawartosci odblokowanych w LBP. Jezeli wrocisz do LBP i cos tam odblokujesz to w LBP2 pobierasz odblokowana zawartosc i voila ;)

 

Edit: Nowy Share Trailer

http://www.gametrailers.com/video/share-trailer-littlebigplanet-2/709648

 

Kapitalny, by the way ;]

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Jest szpilka "czas opowieści", u mnie teraz pokazuje 270 minut a mam zaliczone 14 poziomów na 30 z całej gry. Całość (bez masterowania) zajmie pewnie około 8 - 10 godzin, do tego mamy poziomy w na Move i mały dodateczek w postaci "kilku" poziomów zrobionych przez Użytkowników.

 

 

 

Przestańcie pieprzyć, że LBP2 to gra na cztery godziny, bo to bzdura.

 

 

W pierwszą część Sly ktoś na forum trzasnął platynę w 7 godzin i nie było lamentu, że gra jest krótka.

 

Spokojnie człowieku wyluzuj , chyba ludzie, którzy czekają na platformówki mają prawo ponarzekać na 5 godzinnego singla (nie wszyscy masterują)Nikt nie pieprzy, że LBP2 to gra na 5 h, tylko, że singiel jest krótki, przypominam raz jeszcze nie każdy gra na 100 % i zbiera wszystkie bąbelki

 

 

Co do Sly to tak 1 część to platyna w 7 h ale już Sly 2 to 20 h singiel bez robienia na 100 %, tak jest dobrze czytasz 20 h wątku fabularnego (z dobrą historyjką), w platformówce. Mało tego masz jeszcze część trzecią o podobnej długości co Sly 2, więc akurat twój przykład był bardzo nie trafiony.

 

Podkreślam, że ogólnie LBP to dla mnie fenomen, a pretensje mam(y) do singla, a raczej jego długości. Wiem jak fenomenalny jest online comunity w tej grze itp. jednak jestem graczem typowo singlowym, więc niestety nie będę się jarał jak wy. Sorry

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Muszą. Ta gra powinna mieć dedykowane serwery, nie daja rady. PSN zalicza ogromna porazke z lacznoscia w LBP2 i premiera ME2. Fail na poczatku roku.

 

Na levelach spoko, gra sie dobrze i komunikacje mam dobra, ale za kazdym razem kiedy z kumplem skoncze jakis poziom to nas rozlacza i trzeba za kazdym razem do siebie dolaczac. Irytujace...

Odnośnik do komentarza

Multi? Genialne. Aktualna jego kondycja? Fatalna.

 

Dzisiejsza sesja przy LBP2 byla zarowno genialnie przezaje.bista jak i cholernie meczaca. Dzieki Szymek, Kaos i Lisoquan, bawilem sie kapitalnie mimo iz non stop meczylismy sie z problemami natury technicznej. Non stop nas rozdzielalo, ladowalo nie cala ekipe na level, wyrzucalo, przerywalo itd. Masakra, wnerwia to strasznie, choc jak juz jest sie cala ekipa na levelu to polew jest nieziemski. Kotwiczka dodaje przezaje.biste akcje, naprawde gra geniusz. Jak uporaja sie z multi a napewno to zrobia to bedzie sie gralo nieziemsko. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...