Skocz do zawartości

LittleBigPlanet 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/12/02/littlebigplanet-2-is-almost-finished.aspx LittleBigPlanet 2 Is Almost Finished

18 stycznia to już oficjalna data premiery.

Ja chcę tą kolekcjonerkę ;/. Mogliby już ogłosić co w naszej się znajdzie.

 

Demo przed samymi Świętami to mega prezent ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Pochwalę się trochę :whistling:

Dostałem dzisiaj bardzo miłego maila od SONY

A free Sackboy gift to celebrate your gold trophy in LittleBigPlanet

W podziękowaniu za wsparcie dla LittleBigPlanet™, otrzymujesz kupon z kodem, aby pobrać Sackboy's Prehistoric Moves™ na PlayStation®3 ZA DARMO.

 

W tej posiadającej jedynie tryb wieloosobowy i obsługiwanej za pomocą kontrolera ruchu PlayStation®Move grze* stajesz u boku Sackboya w podróży po krainie zdominowanej przez dinozaury, w której królem jest Duży Zły Rex.

 

teraz tylko pożyczę Move'a i zobaczymy co to za gierka :)

Odnośnik do komentarza

Pochwalę się trochę :whistling:

Dostałem dzisiaj bardzo miłego maila od SONY

A free Sackboy gift to celebrate your gold trophy in LittleBigPlanet

W podziękowaniu za wsparcie dla LittleBigPlanet™, otrzymujesz kupon z kodem, aby pobrać Sackboy's Prehistoric Moves™ na PlayStation®3 ZA DARMO.

 

W tej posiadającej jedynie tryb wieloosobowy i obsługiwanej za pomocą kontrolera ruchu PlayStation®Move grze* stajesz u boku Sackboya w podróży po krainie zdominowanej przez dinozaury, w której królem jest Duży Zły Rex.

 

teraz tylko pożyczę Move'a i zobaczymy co to za gierka :)

rowniez...chyba platynka zostala nagrodzona

jak nie zagram na padzie lece po Mova :)

Odnośnik do komentarza

Dobra, mi się udało pograć po wypożyczeniu Move'a. Co mnie zaskoczyło to fakt że, to nie jest taka sobie totalna pierdołka.

Zdziwienie nr 1, są trofea (złotko, chyba dwa srebra i z 8 brązowych pucharków) i to do tego całkiem spoko pomyślane, i podobne stylem do tych z LBP - zbierz wszystkie super bąble, przejdź coś z daną ilością pkt itd.

Zdziwienie nr 2, to zwykłe levele wydarte z LBP - coś na kształt brakującego DLC ;) W sumie jest z 6 plansz plus cztery wyzwania, wszystko jest tak dopracowane jak w dużej wersji szmaciankowej gry.

Jeżeli chodzi o gameplay to potrzeba koniecznie dwóch graczy (max 5 - jest za to trofeum) i tak, jeden gra DS3 drugi Move. Gracz z różdżką nie steruje szmacianką (nie ma też żadnej interakcji co jest trochę niefajne bo miło by było móc zdzielić sackboy'a dildosem ;)), a tylko pomaga w przechodzeniu (przenosi rzeczy, uaktywnia i przeciąga elementy otoczenia tak żeby można było przejść), grający dualem robi dokładnie to samo co w LBP. Gra jest robiona pod LBP, a nie LBP2 więc nie ma nowych efektów itd.

Zabawa jest całkiem spoko i jednokrotne przejście starcza na ok 30 min, w sumie to takie DLC do LBP i dokładnie tyle samo co wcześniejsze zabawy dostarcza (zdobycie trofeów zajmie pewnie kilka -nascie przejść)

Jeżeli będzie to płatna gra i będzie kosztować powyżej 20 zł to polecam tylko zapalonym fanom Szmatchłopca :)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

SCEP mogłoby coś w końcu ujawnić o polskiej edycji kolekcjonerskiej. Bo premiera za miesiąc a na razie żadnego info. W ogóle dobrze zapamiętałem z ps blog'a, że będzie i edycja limitowana (z dodatkowym pudełkiem i DLC) i edycja kolekcjonerska (jeszcze bardziej dopakowana gadżetami)?? Czy mi się już coś myli??

 

P.S. Dziwne byłoby jakby Official PlayStation Magazine dało mniejszą ocenę :whistling:. W ogóle dali oni kiedyś grze od Sony ocenę mniejszą od 9(pomijając gry na MOVE)??

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...