Skocz do zawartości

Star Trek


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 650
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oj chyba nie polubię Prodigy...

 

Niby nieźle wykonane, jak na serial animowany, ale infantylne postacie mnie denerwują, z głównym bohaterem na czele, a humor nie bawi w ogóle. No produkcja dla dzieci, więc nie powinienem szału oczekiwać, ale liczyłem na coś dla różnych grup wiekowych.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ha, nawet nie wiedziałem, że emisja już się rozpoczęła.

 

Kompletny brak zainteresowania.

 

Na GOG jest promocja black friday i gry ST są przecenione -20%. Kusi mnie kupić EF1 i 2 oraz SFC3. Z drugiej strony mam w co grać, a kiedyś może będą jeszcze taniej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wiedziałem za bardzo gdzie napisać, bo Star Trek nikogo, ale na GOG dorzucili obie części ST Armada.

 

Jedynkę bardzo mile wspominam. Dobry, prosty RTS z ciekawą jak na gatunek fabułą. Dwójki prawie nie pamiętam poza faktem, że podstawka była raczej średnia, ale miała super mody.

 

Oprócz tego inne gry ST na GOG są -20% w promo.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Garstka okrętów ze Star Trek Online stała się oficjalnie kanoniczna w STP.

 

J9h5F6K.jpeg

 

Spoiler

4103vsg4f6l81.png

 

W sumie fajny zabieg. Z jednej strony praca designerów w grze nie idzie "na marne", z drugiej dzięki temu nie będzie powtórki z komedii jaką był finał pierwszego sezonu i flotą paskudnych copy-paste. No i niektóre designy są bardzo fajne. W tym przypadku bardzo lubię Ross Class - taki Galaxy, ale w stylu Sovereign.

 

Luna, czyli Titan, również jest widoczna, a to twór książkowy, co pierwszy raz pojawił się w Lower Decks, teraz oficjalnie.

 

A co do samego serialu to nadal nie robię sobie nadziei. S4 Discovery w ogóle nie zacząłem nawet, a wokół niego taka cisza, że chyba nie jestem jedynym.

Odnośnik do komentarza

Tragicznie nie było. Z pewnością lepiej niż start poprzedniego sezonu. Wizualnie dobrze, ale treść trochę patetyczna. Skoro jest na Prime, to pewnie obejrzę dalej. Oczekiwań nie mam na tym etapie wygórowanych.

 

Spoiler

Królowa Borg okaże się jakimś cudem matką Picarda?

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Figuś napisał:

no to już by była głupota w chuj

W końcu mówimy o serialu pełnym głupot.
 

Spoiler

Jego matka mówiła "Look up", to samo co królowa pod koniec. Głos podobny, twarz zakryta, plus hurr durr drama. Stąd domysł. Jakiś związek będzie na pewno.

 

Na Janeway postać za chuda. ;) Poza tym aktorkę już znamy. Zaś sama Janeway się pojawiła ostatnio w Star Trek Online, tak na marginesie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...