Skocz do zawartości

Star Trek


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 650
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 7.07.2022 o 19:24, Kymel napisał:

Star Trek Strange New Worlds to najlepszy nowy Trek. Wiem, że poprzeczka nie była zawieszona wysoko, ale jeżeli finał pierwszego sezonu jest jednym z lepszych odcinków w historii Treków to trzeba pogratulować jego autorom. Bardzo dobra ekipa głównych bohaterów, najlepsze efekty w historii Treków i najlepszy motyw przewodni z nowych Treków. Finał sezonu to petarda i aż jestem zdziwiony, że ta sama ekipa potrafiła zrobić takie badziewie jak Discovery i Picard. 

 

a ile maczał w tym ten baran, który rujnował już Losta, zwany Kurtzmanem?

Odnośnik do komentarza

No nie wiem. Wolałbym nawiązania do klasycznych Treków, zaś od Disco i innych nowych potworków powinni się już całkiem odciąć.

 

Prime Lorca był w kilku epizodach Star Trek Online, ale niczym szczególnym się nie wyróżniał, ani od strony charakteryzacji, ani samego lektora. Gdzieś też mi mignęło, że Isaacs musiał powtórnie nagrywać swoje kwestie, bo za pierwszym razem w ogóle nie wysilił się jeśli chodzi o akcent, przez co w ogóle nie brzmiał jak w serialu.

Odnośnik do komentarza

Po cholerę emo Rafi w tym zwiastunie serialu, to ja nie wiem.

 

Worf dziwnie wygląda i zdaje się nie powinien być w mundurze, bo w pobocznym kanonie przeszedł na dobre do Klingonów. No i ten makeup jakiś dziwny. Nie przypomina Worfa w ogóle.

 

McFadden nieźle się trzyma, jak na babuszkę.

 

Ent-D to chyba w jakichś flashbackach, co najwyżej. Mnie bardziej ciekawi, jaki finalnie wymyślą los Ent-E, oraz czy doczekamy się wreszcie Ent-F na ekranie. Na razie klasa Odyssey pojawiła się tylko w komiksach.

 

Serial obejrzę z poczucia obowiązku. Nie wierzę, że dadzą radę to jeszcze odratować, niezależnie od tego, ilu starych aktorów przekupią.

Odnośnik do komentarza

Ja w głowie mam jego wizerunek z All Good Things oraz Star Trek Online i ten z Picarda wydaje mi się jakiś taki... mało klingoński. Aktorzy się starzeją, sylwetka zmienia, ale w tym przypadku mogli mu chociaż inną fryzurę zrobić, bo wygląda bardzo szczupło.

 

allgoodthings1005.jpg

 

Worf.jpg.b3be33a16675295b37502ade30722987.jpg

Odnośnik do komentarza

Były także jakieś głosy na konwencie, że w S2 Strange New Worlds można spodziewać się crossoveru z... Lower Decks...

 

Nie wiem, na ile im to wypali, aczkolwiek mówimy tu mimo wszystko o dwóch najlepszych nowych Trekach, więc kto ich tam wie.

 

Chodziłoby pewnie o występ lektorów z LD w ich rolach live action (z wyglądu są bardzo podobni), ale rzekomo jakieś animowane elementy również mają się w odcinku pojawić.

Odnośnik do komentarza

Z tego wszystkiego to najbardziej jestem ciekaw tego spin offa DSC z Georgiou i plotek o tym że Janeway miała by wrócić w aktorskim serialu

 

Jeżeli chodzi o takie twory jak spin off Picarda z Siedem i tą drugą co nawet jej imienia nie pamiętam to komentarz jest jeden

Spoiler

:dynia:

 

Odnośnik do komentarza

Z tymi spinoffami to niech też nie przesadzają. Serial o S31 kompletnie mnie nie obchodzi. Nawet nie wiem, co oni by chcieli w nim pokazać. No i znowu mielibyśmy główną postać Georgiou, której los jest już nam znany. Po co to komu?

 

Mam nadzieję, że popularność SNW da im trochę do myślenia i doczekamy się ewentualnego kolejnego serialu w podobnym formacie, w stylu dawnych ST. Moim zdaniem powinniśmy otrzymać nową załogę, nowy setting. Niestety, mam wrażenie, że kurtzman i reszta dalej polegają na nostalgii i cisną nawiązania i starych bohaterów gdzie się tylko da.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Suavek napisał:

Moim zdaniem powinniśmy otrzymać nową załogę, nowy setting.

może być trudno po tym jak jest odbierany Discovery XD

 

Jakis czas temu gdzieś tam czytałem ploty że mogą wznowić/dokończyć Enterprise.

 

Co do szaleństw ze spinoffami to raczej będzie ich sporo, Paramount mocno ciśnie i chce zrobić z tego swój flagowy content dla ich VoD Paramount+ który w tym roku ma mocno rozszerzyć swój zasięg wchodząc m.in do PL

 

 

tak jak wspomniałeś, tez bardzo chętnie bym przyjął coś nowego w innych czasach

 

tego skurczybyka chciałbym zobaczyć

d012ace2bafd1e0e447c7952c534d2bb.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Na polskim Amazonie znalazłem fajną ofertę - https://www.amazon.pl/Star-Trek-Captains-Log-Collective/dp/B000RGSXWE

 

W momencie pisania 11,54 PLN z darmową wysyłką Prime. Dostępna jedna sztuka, ale może dołożą kolejnych.

 

Gdybym już nie miał, to bym kupił. :) Bardzo fajny pakiecik, dobre odcinki. A za taką cenę to dla samych bonusów warto wziąć.

 

Więcej info - https://memory-alpha.fandom.com/wiki/Star_Trek:_Fan_Collective_-_Captain's_Log

 

  

6 godzin temu, Figuś napisał:

tego skurczybyka chciałbym zobaczyć

d012ace2bafd1e0e447c7952c534d2bb.jpg

 

Paskudztwo. :P O dziwo jest grywalny w Star Trek Online.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...