Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ciekaw jestem dlaczego nikt nie pisze o PlayStation Move Heroes. Ja wlasnie sciagnalem demko i... gierka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyla! Niby zbior mini gierek, ale sa one bardzo rozbudowane, lokalizacja jest swietna i gra z pewnoscia spodoba sie wszystkim dzieciom, ktorych rodzice posiadaja PS3 i Move. Bez kitu, ta gierka moze byc jednym z powodow do zakupu kontrolera ruchu! Znajac jednak zycie Sony da ciala z marketingiem i malo kto kupi ta sympatyczna gierke.

 

bo to niestety niewypał. żeby nie mówić bubel...

 

bierzesz po 2 postaci od platformowych serii od sony i robisz z tego zbiorek kilku mini-gier w których strzelasz , grasz w kręgle i kierujesz dyskiem.

 

to już jest coś nie tak. gdzie skradanie Sly'a , Moce Eco Jak'a ? itd. nawet nie można w tej grze SKAKAĆ , a przecież mamy 2011!

 

z vid'ków co najwyżej kreglę wyglądały zabawnie , ale reszta? ehhh.. no cóż , może sony po prostu chciało graczom przypomnieć o swoich starych bohaterach i pokazać młodszym że będą nowe gry z tymi bohaterami?

 

a propos. mówisz że gra jest zlokalizowana? czy postacie mówią po polsku? z chęcią posłucham.

Odnośnik do komentarza

Albo mi się wydaje.. albo w PSS jest darmowa, roczna wersja gry Ferrari The Race Experience.. :unsure:

Jest obniżka na 26zł ale obok jest opcja Full Game Trial (nie dla PS+ tylko dla wszystkich). Kliknąłem na to i opcja zniknęła... przy pełnej pojawiła się czerwona torebka i pokazało, że ją właśnie ściąga. Odpaliłem i zagrałem jeden wyścig (swoją drogą strasznie czerstwa gra...). Wpadło trofeum, ktore zuploadowało się na serwer a w XMB pokazuje termih wazności 12.04.2012 (364dni).

WTF? Nie mam PS+ więc nie wiem czy tak właśnie działa ten trial... :P

Może ktoś się wypowie?

Odnośnik do komentarza

juz kiedys tez tak bylo ze dalo sie wyprobowac triala tej gry bez "plusika". zagraj troche wiecej to zobaczysz ostrzezenie ze zostalo Ci polgodziny gry, potem 15 minut a po godzinie koniec gry :). to trofeum widzisz tylko u siebie, jak porownasz z kims swoje pucharki to nie zobaczysz tej gry. dopiero kupno pelnej wersji odlokowuje trofea "na stale" i zlicza zdobyte puchary do reszty

Odnośnik do komentarza

No własnie trofeum widze nie tylko u siebie ale i w gamercardzie (nawet tutaj na forum) i jak porownuję z innymi. Jutro włączę na dłużej i zobaczę czy coś mi "wyskoczy" ;)

 

e: W sumie pograłem już na pewno więcej niż godzinę i póki co żadnego komunikatu nie widziałem.

to masz w takim razie pelna gre za darmo :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Jeśli 20 kwietnia byliście zarejestrowani w PlayStation Network, czekają na was 2 gry do wyboru z listy:
  • LittleBigPlanet
  • Infamous
  • Wipeout HD/Fury
  • Ratchet and Clank: Quest for Booty
  • Dead Nation

Posiadacze połączonego konta PSP będą mogli wybrać dodatkową dwójkę spośród:

 

  • LittleBigPlanet PSP
  • ModNation PSP
  • Pursuit Force
  • Killzone Liberation

Wszyscy dostaną 30 dni darmowego abonamentu PlayStation Plus, a abonenci usługi mogą liczyć na przedłużenie go o dodatkowe 30 dni (razem 60).

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...