Skocz do zawartości

Jakie gry kupujecie na premierę ?


Gość donsterydo

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku na premierę już kupiłem:

 

- God of War 3

- Prince of Persia The Forgotten Sands

- Red Dead Redemption

 

W tym roku będę brał na 100%:

 

- Mafia 2

- Need For Speed Hot Pursuit

- Gran Turismo 5

- LBP2

 

Co do przyszłego roku, to pewniakami są:

 

- Resistance 3

- Killzone 2

- Ratchet 4 in 1 ;P

-

Odnośnik do komentarza

W tym roku na premierę kupiłem:

BFBC2 (4 dni przed primerą w MM xD)

God Of War 3

 

A planuje kupić:

GranTurismo 5

Mass Effect 2 na ps3 (Lecz przeszedłem jak miałem swojego x'a, ale platynka kusi ze wszystkimi DLC)

InFamous 2

z KZ3 poczekam :P aż cena zejdzie do 100-120 zł

Edytowane przez MaroS
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Ja w tym roku na premierę kupiłem tylko Super Mario Galaxy 2. W tym roku na pewno jeszcze wezmę Donkey Kong Country Return, może Gran Turismo 5, może Metroida. W przyszłym na 100% Zeldę, Gearsy 3, wszystko co wypuści Bioware i Naughty Dog.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

2010

 

me2

alan wake

bad company 2

god of war 3

 

halo reach

cod bo

gt5

może NFS HP

 

2011

 

girsy3 i tyle

me3 jeśli wyjdzie

 

za daleka przyszłość by już dzisiaj planować dokładnie zakup gier ;]

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Żadne. Po prostu czekam aż jakiś megahit pokroju GOW na PSP spadnie do śmiesznej ceny 60 zł, i wtedy kupuję <<sprytny>>. Po prostu najlepiej się czuję jak sobie uświadamiam że rozsądnie wydałem pieniądze (najlepiej małe), nie jestem takim maniakiem żeby placić dwie stówy za jakąś tam grę, w końcu jestem cierpliwy. No chyba że wyszedł by sequel jakieś gry szczególnie bliskiej memu sercu (nowe GTA, Beyond, czy ewentualnie nowy Oddworld, czy Conker<<marzyciel>>)

Odnośnik do komentarza

@jan95kes (i inni)

Weź pod uwagę, że nie wszystkie gry są hitami i nie wszystkie w ogóle trafiają do Europy. Czasem lepszą inwestycją jest dokonanie zakupu przy okazji premiery, niż potem szukanie niedostępnej nigdzie indziej gry na eBay'u za kwotę o wiele przewyższającą jej oryginalną cenę. Bo wiesz, nie każdy kupuje przereklamowane (s)hity.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Taka mała dywagacja, broń boże nie chcę nikogo do niczego przekonywać...

 

 

niektórzy piszą, że nie kupuja gier na premiere, że są cierpliwi. Kiedyś miałem tak, ze gdzy przechodziłem obok pułek z grami w sklepie i patrząc na jakąs grę w cenie powiedzmy 80 zł myślałem sobie "kur.wa a ja dałem za nią 200 zł, mogłem poczekać..."

 

 

ale to bez sensu. Bo ŻYJE SIĘ RAZ, a kasa służy by dawała radośc. a zagrac w grę n a premierę...te uczucie gdy czeka się cały rok, ta droga do domu z nowym, pachnacym pudełkiem. Wreszcie sama gra, cała otoczka- czyli rozmowy z innymi zapaleńcami, którzy kupili w dniu premiery....

 

 

Warte swej ceny moim zdaniem.

 

 

Dopiszę: U2 jeszcze kupiłem na premiere, no , tydzień później.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Na premierę kupuję pewniaki typu GTA, Resident Evil, Halo. Gry na które najbardziej jestem napalony i których gameplaye mi się podobają. W tym roku kupiłem np. Mass Effect 2, Alan Wake, Splinter Cell Conviction, Mafia 2 i Dead Rising 2. Jednak z większością gier czekam aż zejdą z ceny. W 2011 na pewno w dniu premiery wezmę Dead Space 2 i trzecie Gearsy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...