Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest najgorzej. Teraz pytanie, bo inFamous biorę na pewno, a co do tego? Myślę czy Wipeout czy Ratcheta.

 

 

 

PS. Na niemieckim PSS zamiast InFamous i Dead Nation do wyboru będzie Super Stardust HD i Hustle Kings na PS3, a na PSP zamiast Pursuit Force i Killzone Liberation - Everybody’s Golf 2 i Buzz Junior Jungle Party.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

No właśnie to jest najważniejsze pytanie :P

 

Ja mam jeszcze inne.. LBP z PSN jest PL czy ANG i czy ma w sobie dodatki (czy to wersja goty)?

To samo inFamous - wersja PL czy ANG?

 

Ktoś z PS+ na pewno wie ;)

 

e: obie te gry przeszedłem już dawno.. ale jeśli LBP to goty to by wpadły dodatki odrazu.. a inFamous po prostu dobrze by było mieć. Poza tym na pewno biorę Dead Nation.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Nie jest tak źle z tymi grami, co prawda sam połowę mam a druga mnie nie interesuje ale... Bardziej od gier cieszy mnie, że dają 2 miesiące PSS.

 

http://www.joystiq.com/2011/05/16/multiple-playstation-store-updates-coming-each-week-until-caught/ Multiple PlayStation Store updates coming each week until caught up

 

To tak odnośnie zaległych updatów PSStore. A przy okazji podali może ofertę PSS na maj?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie: w chwili obecnej moja PS3 leży zdechnięta. Naprawa raczej nie odbędzie się w przeciągu najbliższych 30 dni, więc.....

 

Mogę dać kumplowi passy do konta PSN, tak żeby on ściągnął dwie wybrane przeze mnie gry z tego 'Welcome back packa', żeby w PSS mi je oznaczyło jako nabyte (czerwona ikonka sklepiku przy nazwie produktu), a potem jak moja konsola wróci z serwisowania (za np 2 miesiące) ściągnął je sobie na swoją konsolę?Głupio by było stracić taką możliwość.

 

Drugie mini pytanie: inFamous to wersja PL, czy ang?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...