Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety okazało się, że super mega tani zestaw z niemca jest bez pada czyli koszt 150 zł ;) Trafiłem na dobrą okazję ps3 + move + fifa 12 za 900 zł z wliczoną wysyłką, wszystko nowe nie otwierane z 8-miesięczną gwarancją. Innej opcji nie mam więc i tak ją biorę jak myślicie opłaca się? I czy brać teraz od razu ps+ czy poczekać do 30 września bo jak będzie się za 3 miesiące kończył to będę mógł jeszcze ściągnąć gierkę z z końca grudnia tak :)? Jeśli nie odpowiedni temat proszę przenieść, dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Narzekanie na stronę playstation.com ciąg dalszy. Wbijamy na główną i widzimy zielone światełko ozaczające że PSN działa. Klikamy Sign In, wpisujemy dane i wita nas komunikat o niepełnych danych na koncie i konieczności ich uzupełnienia.

 

Your Sony Entertainment Network account requires additional information to access the PlayStation®Network. Please go to Sonyentertainmentnetwork.com/account/ and update your account, then try again.

 

No dobra, wchodzimy na podany adres i dopiero wtedy dowiadujemy się że trwają prace konserwacyjne. PS3 już 6 lat na rynku, a strona Sony dalej chodzi jak z dupy. Co więcej na blogu żadnej informacji o konserwacjach, to samo na maila nawet nie raczą wysłać takowegoj info.

W ogóle otrzymuje ktoś maile od Sony ? Mam zaznaczone w profilu oba okienka o otrzymywaniu wiadomości, a ostatnie jakie wysłali to były sprzed kilku lat. Sony w kwesti rozwiązań online leży i kwiczy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość GregZPL

Lepiej poczekaj, nie ma co kupować teraz konsoli. Ten rok jakoś Ci zleci. Poczytasz sobie recenzje, pooglądasz filmiki. Potem też nie kupuj. Bo kurczę nie dość, że drogo, to awaryjnie. I gry startowe zwykle ssą. Kupisz po jakiś dwóch latach. Albo nie! Poczekaj! Bo przecież wyjdzie odświeżona i poprawiona wersja. Zaoszczędzisz tylko. Nie daj się dymać jak frajer kupujący niedoskonały produkt. Oczywiście nie kupuj nówki, szkoda kasy. Poczekaj z rok, albo dwa. Cholera, ale potem znowu dylemat. Pierwsze słuchy o PS5. Kurde, kupić te PS4, czy może poczekać na PS5? Ja bym czekał...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

95% to te same gry. Z tego, co pamietam tylko Prince of Persia, Fallout 3 i Enslaved mialy inne numerki. O dziwo, szybciej znajdziesz DLC to gier z bryrtyjskim numerkiem, niz do tych z europejskim :)

 

PS Jak zobaczysz ceny w sklepach, powiesz, ze w Posce jest taniej. Jedynie zamawianie online przynosi tu jakiekolwiek korzysci.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

DualPLAY - uzupełnienie kontrolera Move dla niezapowiedzianej gry studia Playhouse

 

http://www.youtube.com/watch?v=hyk(pipi)YzCnE&feature=player_embedded

 

"Kanadyjskie studio Playhouse Entertainment przedstawia dalszą fazę swojego pomysłu na powodzenie gamingu bezpośrednio przy dwóch kontrolerach Move (każdy odwzorowuje ruch pojedynczej ręki). Wczesne demo technologiczne może nie olśniewa jeszcze wizualizacją, ale udanie prezentuje wizję developera. Wypada jednak zaznaczyć, iż nowa publikacja przynosi nam oficjalną zapowiedź urządzenia peryferyjnego o nazwie DualPLAY. Aspekt analogowy (grzybek) łączy się tu z ruchem różdżki. Koncepcja ma zostać rozwinięta w FPS-ie, jaki pojawi się tylko na PS3 i co istotne - zadowoli doświadczonych fanów wirtualnej rozrywki."

 

http://www.grasz24.p...house,1,1,14032

 

Wizja ciekawa, ale bardzo droga dla graczy. No i nie zgodzę się ze stwierdzeniem autora że "Wczesne demo technologiczne może nie olśniewa jeszcze wizualizacją" bo po prostu wprawia w śmiech w większości momentów, jak np podczas zdejmowania toporu ze ściany. Nie wiem z kiedy pochodzi ten filmik, ale jeżeli chcą to wydać jeszcze na PS3 to czeka ich naprawdę dużo pracy. Mimo wszystko jestem ciekaw jak to się potoczy.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dwa dni temu dostałem PS3 superslim w wersji 500GB. I na dzień dobry, bardzo niemiłe rozczarowanie. Czasy ładowania (np. Uncharted 3) są tak cholernie długie że aż się grać odechciewa. Przejście do nowej lokacji, jakaś cutscenka i konosla sprawia wrażenie jakby się przywieszała na dobre kilkadziesiąd sekund. Z tego co wyczytałem, objawy te są dość typowe dla superslimów. Ktoś w Was się z tym spotkał? Co robić w takiej sytuacji? Oddać konsolę i zarządać zwrotu pieniędzy? Prosić o wymianę na inny model...?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...