Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie jak sciagnac darmowe gry? Mam zajerestrowane konto na polske juz od pol roku jednak jak wchodze do playstation store i probuje sciagnac podobno darmowe gry to nie mma opcji free a jedynie opcje kupna za pelna cene :(

 

Spokojnie pakiet welcome back ma być dostępny niedługo pewnie na dniach więc trzeba troszkę poczekać

Odnośnik do komentarza

Wyskakuje wam również komunikat o pracach konserwacyjnych, gdy chcecie się zalogować przez kompa do PSN - choćby na oficjalne forum czy ustawienia osobiste? Na blogu napisali, że prace mają trwać od 17:30 1 czerwca do 8 rano dnia następnego. Zaś dzisiaj mamy już 3 a ja się nie mogę zalogować. Sklep hula mi bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie ps3 :) planuje zakup w sumie tylko dla ucharted i innych exow :) warto pakować się w starsze wersje konsoli te grube 60gb ? Czy jednak dołożyć do slima ? Można bez problemu brać uzywki czy jednak ryzyko popsucia jest duże ze lepiej kupić nowke zwłaszcza ze maja być jakieś obniżki ceny ?:) to chyba tyle pzdr

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie ps3 :) planuje zakup w sumie tylko dla ucharted i innych exow :) warto pakować się w starsze wersje konsoli te grube 60gb ? Czy jednak dołożyć do slima ? Można bez problemu brać uzywki czy jednak ryzyko popsucia jest duże ze lepiej kupić nowke zwłaszcza ze maja być jakieś obniżki ceny ?:) to chyba tyle pzdr

jak boisz sie awaryjnosci i pozniej placenia za naprawy to obojetne co aby mialo gwarancje, do tego najlepiej taka zeby CI wystarczyla do poki chcesz jej uzywac

 

jesli tylko to czasowy zakup to jakas uzywke ale na pewnej gwarancji ktora jeszcze jest aktualna i na taki czas akutalna zeby byla ile chcesz to uzywac, a takie to tylko maja slimy bo fatow to w sprzedazy nie ma od dawna nowych

a pewna gwara to SONY roczna i musi byc dowod zakupu w postaci fiskalnej czyli faktura badz paragon, najlepiej z nr seryjnym konsoli na tym dokumencie lub wypelniona karta gwarancyjna sony gdzie ten numer wpisali, inaczej to tez sa walki, kseruja na kolorowej rachunek jeden za jakas konsole z nowego zakupu i sprzedaja jakies stare rupcie dokladajac takie ksero ze to niby niedawno kupione...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sony szykuje reedycję Heavy Rain skierowaną do młodszego odbiorcy:

 

http://www.siliconer...ming-to-europe/

Nie wyobrażam sobie ocenzurowanego HR i mam nadzieje że nie wpłynie to na najnowszy projekt QD.

 

 

 

http://www.gameinfor...acing-game.aspx Criterion Posts Job Listing For New Open World racing Game

Burnout Paradise 2 ? Ja jestem na tak i oby jeszcze na obecne konsole.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Sony szykuje reedycję Heavy Rain skierowaną do młodszego odbiorcy:

 

http://www.siliconer...ming-to-europe/

Nie wyobrażam sobie ocenzurowanego HR i mam nadzieje że nie wpłynie to na najnowszy projekt QD.

 

Szczerze mówiąc nie przyszło mi to do głowy, ale fakt szkoda by było gdyby kolejną grę "tuszowali" od początku by zmieścić się w ograniczeniach wiekowych.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To była tylko taka pokazówka i wątpię, by dali radę taką animację (bo oprawa w Uncharted jest lepsza) przenieść na PS3. Tak samo było z BG&E 2 i trailerem Killzone 2 z 2005 roku. Do dzisiaj czegoś takiego nie ma, nawet Battlefield 3 na PC nie oferuje takiej animacji postaci jak tamten trailer.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Syndicate - screeny i pierwsze info.

http://gematsu.com/2...rst-screenshots

Zapowiada się mocno 'deus ex'owo' (nawet grafika taka podobna do HR),w dodatku do tego co-op, czyli tytuł stał się dla mnie bardzo interesujący.

 

@Olschmitz -> Co do pierwszych trzech nie wiem (podobno coś koło października tego roku), a Team Ico HD -> 28 września (choć mam nadzieję, że sklepy będą szybciej wysyłać).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Pojawiła się plotka, że w poniedziałek Visceral Studios (studio odpowiedzialne m.in. za serię Dead Space) zostanie zamknięte przez EA. :o

 

http://www.kotaku.co...lose-on-monday/

 

podali jakis powod zamkniecia studia ,nie moge w to uwierzyc ze nie powstanie kolejny DS zwlaszcza ze dwojka byla rewelacyjna i tak samo sie sprzedala

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziś o 20.00 na Hyper (na stronce, nie w TV) będzie relacja na żywo z konferencji EA Polska (mamy się dowiedzieć jakie nowości firma ma zamiar wprowadzić na przełomie 2011/2012). Z ciekawości obejrzę (zobaczymy czy będzie jakieś nowe info o zapowiedzianych grach, czy tylko powtórzenie tego co już wszyscy wiemy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...