Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym was przywitać oraz zapytać się o jedną nurtującą mnie rzecz. Na PS4 nie ma konkretnego tytułu, który strasznie chciałbym mieć lub zagrać (dodam, że obecnie), ale później wiele może się pojawić. Za to PS3 ma już pozycję na rynku, masę gier nowych i starych, parę MMO (DCUO i FF XIV, grałem w pierwszą grę, a drugą bym z chęcią ograł) plus masę RPG, FPS - no kosmos, aczkolwiek może się wydawać, że jej czas powoli mija, ponieważ kolejne gry już będą wychodzić na PS4 typu GTA VI, Crysis kolejny, GoW itp cuda. Co mi polecicie? Lepiej poczekać jeszcze dłużej i kupić PS4 licząc, że cena spadnie, czy wziąć w okresie wakacyjnym PS3? Pozdrawiam :)

 

P.S. Jeżeli zły dział to proszę o wyrozumiałość i przeniesienie :)

Odnośnik do komentarza

Człowieku, bierz PS3. Z taką biblioteką gier jaką ma PS3, to z zakupem PS4 będziesz mógł poczekać rok albo i dwa. Sam zrezygnowałem z zakupu PS4, bo mam jeszcze milion gier do ogrania dzięki PS+ zarówno na PS3 jak i Vite.

Odnośnik do komentarza

To samo zrobiłem. Kupiłem za małą kasę PS3 i wishlista gier, jakie znajduję wśród różnych recenzji ciągle rośnie. Przez rok tego nie ogram. Bierz PS3 śmiało, będzie co robić.

BTW. te płyty Bluray są jakieś pancerne czy co? Przez dwa miesiące przeleciało przez konsolę z 11 płyt z Allegro (stan od 'dobrego' po 'idealny'), a wszystkie wyglądały jak nowe. Nie chcę testować ich wytrzymałości na rysy samodzielnie hehe, ale takie DVD na X360 rysowały mi się nawet od wycierania szmatką z kurzu.

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałbym was przywitać oraz zapytać się o jedną nurtującą mnie rzecz. Na PS4 nie ma konkretnego tytułu, który strasznie chciałbym mieć lub zagrać (dodam, że obecnie), ale później wiele może się pojawić. Za to PS3 ma już pozycję na rynku, masę gier nowych i starych, parę MMO (DCUO i FF XIV, grałem w pierwszą grę, a drugą bym z chęcią ograł) plus masę RPG, FPS - no kosmos, aczkolwiek może się wydawać, że jej czas powoli mija, ponieważ kolejne gry już będą wychodzić na PS4 typu GTA VI, Crysis kolejny, GoW itp cuda. Co mi polecicie? Lepiej poczekać jeszcze dłużej i kupić PS4 licząc, że cena spadnie, czy wziąć w okresie wakacyjnym PS3? Pozdrawiam :)

 

P.S. Jeżeli zły dział to proszę o wyrozumiałość i przeniesienie :)

 

Jak nie masz konsoli i zastanawiasz się czy kupić PS4 czy Xbox One to odpowiedz brzmi kupić PS3 !! Biblioteka gier jest tak potężna że gdy ograsz takie gry jak Uncharted x 3 plus Last of Us plus cała masa innych jak GTA4, GTA5 cena PS4 może spadnie ale z pewnością doczekasz PS4 slim, niższa cena, poprawiona architektura. Ogranie najlepszych gier z PS3 zajmie co z pewnością 3 lata jak nie więcej.

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałbym was przywitać oraz zapytać się o jedną nurtującą mnie rzecz. Na PS4 nie ma konkretnego tytułu, który strasznie chciałbym mieć lub zagrać (dodam, że obecnie), ale później wiele może się pojawić. Za to PS3 ma już pozycję na rynku, masę gier nowych i starych, parę MMO (DCUO i FF XIV, grałem w pierwszą grę, a drugą bym z chęcią ograł) plus masę RPG, FPS - no kosmos, aczkolwiek może się wydawać, że jej czas powoli mija, ponieważ kolejne gry już będą wychodzić na PS4 typu GTA VI, Crysis kolejny, GoW itp cuda. Co mi polecicie? Lepiej poczekać jeszcze dłużej i kupić PS4 licząc, że cena spadnie, czy wziąć w okresie wakacyjnym PS3? Pozdrawiam :)

 

P.S. Jeżeli zły dział to proszę o wyrozumiałość i przeniesienie :)

ja miałem ten sam dylemat czy po 6 latach z x360 przesiąść się na PS4. Ale ktoś mądry na forum napisał mi żeby się nie wygłupiać i jeśli nie miałem PS3 to brać. Wziąłem kartkę papieru, wszedłem na gamerankings i mi wyszło ponad 20 must have do ogrania . Dodam, że na 360tce mam w bibliotece ponad 100 gier.

Mam tylko dylemat czy kupić używkę 12GB + dysk czy nową 500 gb z grą w bundlu na Amazonie . Z racji tego, że będę jeszcze  przez 14 dni  w UK to sklepów mam tu od cholery i nie wiem co wybrać  ( ofc za cenne rady daje plusy :D ) Ale zbroję się bo  mam już 7 gier, 2 w drodze z Amazona.Za najdroższą zapłaciłem chyba 5 funtów i tylko dlatego, że jest w steelbooku, zresztą chwalę sie wszystkim w odpowiednim temacie :) Także za(pipi)iste granie za małe pieniądze. PS4 póki co sobie poczeka :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Mam też, opcje w lombardach za używki slim / super slim z dyskami tylko trochę się boję jak jest z awaryjności tych konsol. Lombardy dają mi 4 miesiące f

Gwarancji, sklep game aż rok, tyle że tam używana jest niewiele tańsza od nowej.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

za 3 dni wychodzi MGS5 a wy ani slowa? powiedzcie mi jedno. czemu zawdzieczamy taka niska cene za gre MGS5 ? 120zl lub 25£ na ebayu? 40zl wersja digital na dysk. az nie wierzylem gdy to zobaczylem

Bo to jest tylko prolog.

Taki wstep do glownej gry, ktory zostaje wydaby wczesniej specjalnie dla nas. Pelna wersja gry gdzies za rok.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Takze ostatnio 2 raz juz kupilem PS3, przez co z Xbota stalem sie jednym z wiekszych fanboyow Sony- w koncu obecnie mam wszystkie ich konsole podpiete do Bravi i kina domowego (takze Sony) ;)

Przy PS4 bawie sie swietnie, ale tam poki co zdecydowanie brakuje tytulow singlowych.

Powiedzcie mi, czy pad od PS4 dziala na kablu z PS3 tylko w niektorych grach, czy w wiekszosci juz?

Czy na PS3 takze moge uzywac Vity jak 2 pada i czy Remote Play dziala z kazda gra?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Hehe dostałem super maila z promocją od sony :

 

BNL1px.png
BNL1px.png

Twoje marzenie, by zostać światowej klasy kierowcą F1 wreszcie się spełni. Wszystkie oficjalne samochody, kierowcy i tory z rzeczywistych zawodów 2013 FIA Formula one dostępne w grze F1™ 2013 na PlayStation®3 – wcześniej za 59,00 zł, teraz za jedyne 239,00 zł.

Jeśli jesteś członkiem PlayStation®Plus, otrzymasz dodatkowe 10% rabatu od tej wyjątkowej ceny. Nie pozwól, by ta szybka i pełna adrenaliny oferta przemknęła Ci koło nosa – odwiedź PlayStation®Store teraz.

 

 

:D nie ma to jak dobra promocja

 

easye : nie remote play nie działa prawie z żadną grą i nie możesz używać jako 2 pada vity :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. 

 

Szukałem jakiegoś działu o sprzęcie (słuchawki-headset 7.1) do konsoli PS3/PS4 i nic nie znalazłem więc postanowiłem tutaj napisać. 

 

Szukam dobrych słuchawek 7.1 do konsoli PS3/PS4 , najlepiej jakby były kompatybilne ze sobą ponieważ na razie mam ps3 ale w okolicach września/października (prawdopodobnie na premierę FIFA 15) chcę sobie zakupić ps4 .

 

Myślałem o czymś takim :

 

http://allegro.pl/sony-ps3-ps4-pc-gold-wireless-headset-7-1-pulse-ed-i4092900409.html

 

ale opinie na temat tego sprzętu są różne. Jeżeli macie jakieś dobre słuchawki z których korzystacie, jesteście z nich zadowoleni i są one kompatybilne z ps4 to proszę dajcie znać .

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...