Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

Grafiki koncepcyjne z niezrealizowanych projektów studia Housemarque: Dead Nation 2, The Walking Dead czy Superman:

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-02-11-grafiki-koncepcyjne-z-niezrealizowanych-projektow-finskiego-studia-housemarque

 

Całe dwa obrazki z Dead Nation 2, gdzie na jednym są dinozaury, a na drugim "nie wiadomo co"  :blink: Może lepiej, że nie wyszło w takiej formie.

Ja tam wszystko od Housemargue biorę bez popity. Jak dla mnie to czołówka jeśli chodzi o deweloperów tworzących gierki pod cyfrową dystrybucję. Każda gra trafiła w moje gusta (SSHD, Outland, DN). No i nie obraziłbym się na grę w stylu Renage Ops czy LaraCroftAndGoL spod ich dłuta :) .

Odnośnik do komentarza

Też mam o nich takie zdanie, ale Dead Nation 2 w takiej formie wydaje mi się dziwne. Jeżeli w ogóle powstaje kontynuacja to mogli by zrobić większe poziomy z różnymi ścieżkami do celu, czyli takie bardziej rozbudowane Road of Devastation. I dodć więcej wielopoziomowości, plus np wchodzenie do budynków czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

Komentarz Housemarque do tych concept artów:

 

„Bawienie się różnymi konceptami to normalna praktyka w branży gier wideo. To, że kiedyś przygotowaliśmy jakieś rysunki, wcale nie oznacza, że kiedykolwiek były to realne projekty, nad którymi rozpoczęliśmy prace.”

„Jednocześnie chciałbym zapewnić, że od lat nie skasowaliśmy żadnego projektu. Mogę też powiedzieć, że od 2012 roku pracujemy nad trzema niezapowiedzianymi grami.”

„Zdaje sobie sprawę, że fani czekają na oficjalne, konkretne ogłoszenia. Przyjdzie na nie czas.”

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-02-15-studio-housemarque-od-lat-nie-skasowalimy-adnego-projektu

 

Zamawiam wszystkie trzy ;) .

I myślę, że spokojnie można przyjąć, że jednym z tych tytułów jest Dead Nation 2 - jedynka została dobrze przyjęta, dodatkowo potem była w programie Welcome Back, więc sequel ma szanse się jeszcze lepiej sprzedać. W ogóle ciekawe czy już tworzą pod next-geny czy jeszcze pod PS360?

Odnośnik do komentarza

I myślę, że spokojnie można przyjąć, że jednym z tych tytułów jest Dead Nation 2 - jedynka została dobrze przyjęta, dodatkowo potem była w programie Welcome Back, więc sequel ma szanse się jeszcze lepiej sprzedać.

 

Dead Nation zanim weszło do Welcome Back, sprzedało się poniżej 160k sztuk, więc nie był to zbyt dobry wynik jak na jakość tej produkcji.

Housemarque nie jest studiem first party Sony?

Jak już wspomniał Szczurek, zrobili Outland dla Ubisoftu. Housemarque podobnie jak np Insomniac nie jest studiem Sony, ale tworzyli ich exy.

 

Ediytka:

Nawet najlepsze okładki Sony Polska potrafi totalnie oszpecić. Dwa zbędne znaczki i to chwalenie się aktorami, że aż się odechciewa. Może przynajmniej zwykłej wersji nie zepsują.

 

bd205893adfeeb4f45e7d13c06529d08c75bd049  89b0575fc886c07b17938d854ecbdcd0e751506a

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Ujawniono skasowany projekt  Studio Gigante, gra miała być bijatyką w świecie Star Wars i zmierzała na x'a i pewnie ps2.  Niestety projektu nie ukończono ponieważ studio zamknięto w 2005.

 

Szkoda że nie wydano tej gry bo wygląda całkiem ciekawie, ktoś mógłby teraz to dokończyć, odświeżyć do obecnych standardów i wydać na psn.

 

http://vimeo.com/7331336#

Odnośnik do komentarza

PlayStation Meeting 2013 Stream. Jeśli ktoś zainteresowany, można będzie około północy polskiego czasu być częścią tego spotkania.

 

 

Info z ps3 site.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak wygląda pobieranie gier na PS3? Czy jest możliwe pobieranie w ten sposób? Mianowicie:

-przykładowo ściągnęło mi się 10 mb. Czy mogę zatrzymać pobieranie, wyłączyć konsolę, a np. następnego dnia zacząć pobierać dalszą część? Tzn. gdy ściągnęło mi się te 10 mb, a  przykładowo gra zajmuję 400 mb to po "odpauzowaniu" pobierania będę musiał pobrać 390 mb czy całość?

 

PS Sorry ale nie wiedziałem jak sformułować to pytanie. Mam nadzieję, że ktoś zrozumie i pomoże. ;]

Odnośnik do komentarza

Pobieranie w tle możesz przerwać/wznowić w dowolnym momencie. Co więcej, jak coś ściągasz i wyłączysz konsolę, to masz wybór czy ma się ściągać dalej (konsola zainstaluje takie pliki i się wyłączy sama), czy od razu off. Po ponownym włączeniu zaczynasz od momentu w jakim wyłączyłeś.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pobieranie w tle możesz przerwać/wznowić w dowolnym momencie. Co więcej, jak coś ściągasz i wyłączysz konsolę, to masz wybór czy ma się ściągać dalej (konsola zainstaluje takie pliki i się wyłączy sama), czy od razu off. Po ponownym włączeniu zaczynasz od momentu w jakim wyłączyłeś.

No to świetnie. Czyli nawet z moim łączem 100 kb/s będzie dało się coś sciągnąć. ;]

Dzięki za odpowiedź.

 

EDIT: A czy są jeszcze dostępne kody na wypróbowania usługi PS Plus? Te 30-dniowe? Czy może to był taki jednorazowy wybryk ze strony SONY?

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Czołem starzy wyjadacze, po upojnym weekendzie z ps3 w moim umyśle zrodził się piekielny plan zakupu konsoli (mam masę dobrych tytułów do nadrobienia, plus chętkę na exclusivy, które dopiero wyjdą) jednak zagubiłem się w mnogości wersji i opcji. Z konsolowego półświadka wypadłem dobrych parę lat temu ale jak się dowiedziałem lepiej kupić wersję slim niż superslim, do tego najlepiej z dużym dyskiem jeśli chce się korzystać z dobrodziejstw PS+, co też zamierzam czynić. Kuszą ceny konsol używanych/powystawowych jednak obawiam się, że zakup takiej to loteria - nie wiadomo czy rzeczywiście tylko stała na wystawie lub była nieudanym prezentem czy jednak mimo pięknego opisu była brana na 3 baty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu... Istnieją sprawdzone sklepy/allegrowicze sprzedający takie konsole z gwarancją czy jednak chcąc mieć spokojną głowę muszę dołożyć te parę stówek do nówki?

Odnośnik do komentarza

Jeśli to nie problem finansowy - bierz nówkę, wiadomo - pewniej, z gwarą itd i w sumie obecnie aż tak kolosalna różnica między nówką a używką być nie powinna. Z drugiej strony Slimy raczej mało awaryjne są, broń Boże starego fata nie bierz. Ja mam już trzeciego slima, znajomi również mają i jakoś lecimy bezawaryjnie któryś już rok <tfutfutfu>

Odnośnik do komentarza

Wejdźcie na https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/home/gry
Jest tam gierka Defiance za 356 złotych...
Co z tego że w jakiejś limitowanej edycji, jak dla mnie to tylko ściągnięty plik z grą, bez płyty, pudełka, papierków, czy nawet kosztów wysyłki, skąd ta cena?
No kurde, Cyfrowa Dystrybucjo, oszalałaś? :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Lucas/Disney dogadali się z EA w sprawie tworzenia gier Star Wars na wszystkie możliwe sprzęty.

 

http://starwars.com/news/electronic-arts-selected-for-multi-year-agreement-for-the-future-of-star-wars-gaming.html

 

 

Today it was announced that Lucasfilm Ltd. and Disney Interactive are entering into a multi-year, multi-title exclusive licensing agreement with Electronic Arts Inc. (EA) for the creation of new high quality Star Wars games spanning multiple genres for console, PC, mobile, and tablets.

Industry leaders and creators of best-in-class blockbuster games, the development and publishing teams at EA will collaborate with the creative teams at Lucasfilm to provide audiences with all-new gaming experiences set in the ever-expanding Star Wars galaxy. As part of the agreement, EA studio teams DICE (Battlefield series) and Visceral (Dead Space series) will join BioWare (Mass Effect series, Star Wars: The Old Republic) in the development of new Star Wars games.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...