Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie napisać a po co zakładać temat. Moge okazyjnie kupic 320 gb z move tylko ze dystrybucja niemiecka. Czym to sie rozni od normalnej polskiej wersji? Tylko instrukcjami? Wie ktos cos wiecej na ten temat :P?

 

Pewnego dnia wszystkie niemieckie konsole rozpoczną równocześnie wykonywanie tajnego planu "Neu Barbarossa" a tak poza tym to będziesz miał zieloną krew w grach ;)

 

Niczym się nie różni prócz napisów na pudełku. Nie wiem natomiast jak jest potem z gwarancją na terenie PL, niby "Ełropę" mamy ale jakąś taką nie do końca zjednoczoną hehe (na infolinii sony na bank Ci odpowiedzą jak z tą gwarancją jest)

Odnośnik do komentarza

ja chciałbym już Uncharted4 na nową generację. Zdecydowanie U3 mnie usatysfakcjonowało - engine raczej już nie usprawnią, epickośc była już olbrzymia w trójce (dla niektórych aż za bardzo), a oglądać czwarty raz tego samego plus nowe skrypty już nie chce.

 

Żeby była jasność, wbrew wielu, mi się formuła Uncharted w ogóle nie przejadła...po prostu chciałbym ją zobaczyć już na mocniejszym sprzęcie by jeszcze raz przeżyć taki szok jak miałem swego czasu gdy kończyłem 1 raz Among Thieves

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że dla nas lepszy byłby U4 jako launch title na PS4 niż za rok jeszcze na PS3, ale z punktu widzenia Sony (czyli czysto finansowej) to bardziej się opłaca zrobić kolejne przygody Drake właśnie jeszcze na current genie - koszty produkcji na pewno sporo mniejsze niż next-genowego tytułu, a 5 mln sprzedanych egzemplarzy piechotą nie chodzi - a przecież wiemy, że Sony potrzebuje kasy/zysków jak nigdy dotąd. I w sumie, jak sam pisałeś, większości fanom by to nie przeszkadzało, bo formuła Uncharted jeszcze się nie przejadła (chociaż jakiś powiew świeżości na pewno by się przydał - np. co-op ;) ).

Odnośnik do komentarza

masz poniekąd rację ale takim tokiem myślenia to przez pierwsze dwa lata obecności nowej konsoli na rynku to w ogóle nie opłaca się na nią robić gier bo i użytkowników jest mało i koszta produkcji duże bo trzeba na nowo tworzyć engine pod nowy sprzęt itp

 

Ja bym chciał U4 na ps4, a prócz Last of Us jeszcze jakąś grę od ND na ps3, może nawet na psn

Odnośnik do komentarza

Spjerdalaj z tym coop'em :P Się tego uczepiłeś.

Ty za to nigdy nie potrafisz uzasadnić czemu jesteś temu tak przeciwny. Przecież i tak przez 90% gry Drake'owi zawsze ktoś towarzyszy, więc co za różnica czy to jest AI czy kolega obok którego siedzisz. W ogóle jakby Naughty God poważnie wzięło się za kampanię co-op'ową to na pewno nic bym na tym nie ucierpiało (nawet te "epickie skrypto akcje").

Odnośnik do komentarza

Jestem przeciwny, bo Naughty Dog jest temu przeciwne ;)

 

Takie akcje z Uncharted 3 jak pogoń za Talbotem, statek, akcja przed i w samolocie, na pustyni by na tym ucierpiały. Etapu z młodym Drakem by w ogóle nie mogło być. W Uncharted 2 poziomy w wiosce czy z rozbitym pociągiem by takiego wrażenia nie robiły.

 

Naughty Dog wie co robi i skoro nie dają coop'a w singlu, to znaczy, że on tam nie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Bo na starcie nową konsole kupi może parę milionów osób, i to się nie opłaca? Przecież wiadomo, że ta wersja na ps3 graficznie będzie o klasę gorsza.

Tylko wiesz, że to jest błędne koło: nie opłaca się robić ekskluzywnych tytułów na premierę konsoli bo jest za mało konsol na rynku -> graczom nie opłaca się kupować konsoli bo jest za mało dedykowanych gier na tą konsolę -> konsola się nie sprzedaje -> wydawcy dalej nie tworzą gier bo konsol na rynku dalej jest za mało i tak w kółko. Sony samo się o tym przekonało na Vicie, więc mam nadzieję, że się nauczyli na błędach. W ogóle nawet, teoretycznie, jeśli miałoby być tak jak mówisz to to by znaczyło, że jedyna różnica jak będzie między PS3 -> PS4 to ładniejsze tekstury, wyższa rozdziałka i może więcej fps'ów - a ja nie chciałbym, żeby to była jedyna różnica. W ogóle wyobrażasz sobie takie Uncharted (1) na PS2 tylko o "klasę gorsze" - a przecież PS2 było zdecydowanie więcej niż teraz jest czy nawet będzie PS3.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Po zakończeniu prac nad U2, ekipa podzieliła się na dwa zespoły, jeden od U3, drugi od TLoU. Po ukończeniu U3 podobna ta sama ekipa wzięła się za next-genowy projekt, jednak nic nie wiadomo.

 

Na Uncharted raczej bym nie liczył, poza tym Oszustwo Drake'a, mimo że jest bardzo dobrym tytułem, to nie zrobiło już takiego wrażenia jak Among Thieves. Zresztą, trzeba jeszcze dorzucić Golden Abyss na Vitę, więc chyba wystarczy, c,nie? Zresztą, patrząc na intensywność pewnej serii Insomniac w tej generacji...

Odnośnik do komentarza

Na stronie ND jest lub było ogłoszenie o pracę dla grafika, który miałby pracować nad modelami postaci składających się z miliona polygonow. Więc drugi zespół na bank tworzy już na PS4 i mogę się założyć, ze będzie to Uncharted, bo jaki inny tytuł lepiej skusić graczy na nową konsole?

Odnośnik do komentarza

Samo ND mówiło po premierze trójki, że chętnie będą tworzyć kolejne przygody Drake'a więc jeszcze zobaczymy Uncharted. Czy będzie to na PS3 ? na 99% nie, bo gra była by zbyt podobna do trójki. Wątpie też żebyśmy dostali ją na start nowej generacji Sony, tutaj bym raczej widział nowe IP, a kolejne Uncharted tak z dwa lata po premierze nowej konsoli (czy też tam rok, jak było w przypadku UDF).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...