Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze dwa obrazki z tech dem na PS4:

http://www.destructo...s--223381.phtml

Teraz wyobraźcie sobie tą dżungle w Uncharted 4. :teehee:

To jest tylko TechDemo, które jak wiemy mało ma wspólnego z właściwym gameplay-em. Swoją drogą, jeżeli to co tam piszą okaże się prawdą to bardzo możliwe, że konsole MS i Sony będą mieć podobne specyfikacje, a to byłoby już coś z czego należy się cieszyć. Swoją drogą to w jakiś sposób potwierdzałoby plotki o tym jakoby MS i Sony dogadywało się cichaczem :P

Odnośnik do komentarza

A teraz sobie wyobraźcie, że pierwszy screen pochodzi z dema technicznego nvidii lub ati (nie pamiętam już) sprzed roku czy dwóch lat... a drugi to mod do pierwszego Crysisa na PC (na yt można znaleźć filmiki) :turned:

Teraz już AMD :P i fakt jest stare: http://www.youtube.com/watch?v=Pw807K_5n0Y

Zobaczymy co z tego wyniknie. Podobno w PS4 mają zastosować technologię AMD Fusion, ale który to się(i o ile to w ogóle prawda) dopiero dowiemy.

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

News chodzi już od kilku dni a kompletna cisza w temacie?

 

2 maja ma paść zapowiedź nowego exa na Ps3 http://www.nowgamer.com/news/1325287/major_ps3_exclusive_reveal_incoming_on_2_may_report.html

 

Wtf, 2 tygodnie po bombie w postaci zapowiedzi GoW4. Jakieś pomysły co to może być?

Killzone 4, nowa gra QD?

 

A żeby było śmieszniej 2 maja również ma paść zapowiedź Acti-Treyarchu (BO2 na 99.99%). Beka.

Odnośnik do komentarza

W CW już chyba ktoś o tym wspominał, ale mniejsza oto, bo mam wielką nadzieję, że będzie to zapowiedź nowej gry od QD. W końcu do zapowiedzi ma dojść na francuskiej stronie (www.jeuxvideo.fr), więc może QD chcą trochę "wypromować" swoich rodaków. Oby ;) .

 

W sumie ładnie wszyscy powariowali z tymi zapowiedziami. W nadchodzącym odcinku GT.TV (27 kwietnia) też ma dojść do ujawnienia czegoś nowego:

"We Can't Say Yet

The next episode of GTTV will have some huge exclusives, all for games that haven't been announced yet. Watch this space!"

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

MM, QD, Sucker Punch, Evolution Studios, GG - no (pipi)a u Sony jest opcji "milion" ;]

 

Chociaż najbardziej chciałbym żeby QD się odpaliło, ewentualnie MM z pomysłem-platformerem na miarę LBP.

Szczerze mówiąc to wolałbym, żeby już te wszystkie studia Sony tworzyły nowe ip z myślą o next genie (wiecie, większa moc, więcej możliwości i te sprawy) i żeby PS4 już od samego launch'u przywaliło mocnymi, oryginalnymi i świeżymi tytułami. Bo wydaje mi się, że takie gry jak GoW(4), TLoU, TLG i nowa gra od QD będą wystarczająco mocnym pożegnaniem "chlebaka".

 

Chociaż takiego Super Mario 3D Land, z Sackboy'em zamiast hydraulika,od MM to przyjąłbym z otwartymi ramionami. Ale patrząc, że MM cały czas wspiera dodatkami LBP2, a dodatkowo pomaga przy tworzeniu LBP Karting (i jeszcze trzeba wziąć pod uwagę to, że to nie jest jakieś wielkie studio deweloperskie), to wątpię abyśmy mieli się doczekać ich następnej dużej gry jeszcze na PS3.

Odnośnik do komentarza

Beniek next geny, next genami ale niektórzy z tych developerów skończyli swoje gry w 2010. Czyli teoretycznie powinni jeszcze coś wypluć na Ps3 - nie dajmy się zwariować ;]

Jak mają konkretne pomysły to niech wrzucą je jeszcze na current gena, Ps4 nie ucieknie.

 

A co do MM to oni już jakiś czas temu, po LBP2 pisali, że pracują na nowym tytułem. Raczej bankowo na Ps3.

 

PS. Osobiście strasznie żałuję, że tego LBP Karting właśnie nie robi MM. Może byłaby szansa na drugie, genialnie CRT :(

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No, dobra, pewnie jeszcze GG wypluje KZ4 na PS3, bo o tym już było tyle plotek, że jest to wręcz 100% pewne. Ale na resztę bym nie liczył (a już tym bardziej na MM - przecież im zrobienie sequela LBP zajęło prawie trzy lata, to co dopiero nowego ip). Chociaż to w sumie wszystko zależy od tego kiedy Sony chce wypuścić PS4? Bo jeśli na gwiazdkę 2013 to dziwne byłoby gdyby w tym samym czasie wydawali ex'y na PS3 (bo w takim przypadku nie mieliby żadnych gier na premierę next gena, bo niby kto by je robił, jakby wszystkie studia były zajęte tworzeniem gier na chlebaka). A wiadomo, że raczej to będzie 2013, bo tym razem Sony nie może sobie pozwolić na roczną zwłokę w stosunku do M$.

 

P.S. Które studia od Sony zrobiły ostatnią swoją grę w 2010?

Odnośnik do komentarza

Santa Monica Studio chyba i Media Molecule. Naughty Dog i Guerilla w zeszłym, w 2010 jeszcze QD i od tamtej pory nie wiadomo co robią oprócz niedawno pokazanej Kary.

 

Do tego w zasadzie moglibyśmy dodać GG ale nie wiadomo kiedy studio mogło zakończyć prace nad Killzone 3. Gra ukazała się od koniec lutego 2011, więc faktycznie mogli ją ukończyć pod koniec 2010. Nie orientuję się ile trwają procesy logistyczne związane z wysłaniem płyt do tłoczni, itd.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Ok, czyli to już pewne, że chodzi o PlayStation All-Stars Battle Royale (mam nadzieję, że nazwa jednak będzie bardziej chwytliwa - to już to Title Fight było lepsze).

 

Czy mi się już coś myli czy w tym tygodniu również mamy dostać nowe info o GoW:A (nie, że akurat w gttv, ale tak w ogóle)?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ok, czyli to już pewne, że chodzi o PlayStation All-Stars Battle Royale (mam nadzieję, że nazwa jednak będzie bardziej chwytliwa - to już to Title Fight było lepsze).

 

Czy mi się już coś myli czy w tym tygodniu również mamy dostać nowe info o GoW:A (nie, że akurat w gttv, ale tak w ogóle)?

 

O Krejtosie 30 kwietnia jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że to będzie gra na PSS bo inaczej nie wróżę nic dobrego.

Jeszcze nie widział gry, ale już wie, że powinna wylądować na PSS. <_<

 

A mnie w sumie bardziej jara trailer drugiego DLC do Portal 2 ( :woot:) niż ta bijatyka.

 

 

Czyli bye, bye Kara :( E3?

Obawiam się, że na Karę będziemy musieli poczekać do GC, bo jakoś wątpię, żeby Cage chciał zapowiadać swój następny projekt w krainie hamburgerów (wystarczy sobie przypomnieć amerykańską okładkę HR, gdzie musieli wrzucić cycki i spluwę, bo inaczej amerykanie nie zwróciliby uwagi na tą grę ;) ). Tak samo jak na nowe info o TLG pewnie będziemy zmuszeni poczekać do TGS.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Szczerze ? Jestem wręcz pewien że system walki będzie bardzo ubogi, stąd też nie oczekuje bijatyki na poziomie MK czy SF. Jeżeli chcą żeby to coś się sprzedało to musi być w odpowiedniej cenie (czytaj. do 50 PLN)

No chyba że pod względem bijatyki w bijatyce będzie to górna półka (w co wątpie) to wtedy jak najbardziej, jako pełnoprawny tytuł.

Odnośnik do komentarza

Ale to tak jakby mówić, że np. LBP Karting też powinno być za max 50zł na PSS, bo przecież nie będzie tam symulacyjnego systemu jazdy jaki jest powiedzmy w GT5. Przecież w takich grach nie chodzi oto, żeby było wymagająco i realistycznie. Nie mówię, że te gry nie powinny być tańsze od gier AAA (bo jasne - im taniej, tym lepiej :thumbsup: ), ale raczej są więcej warte (więcej oferują) niż gierki z PSS za te 10$.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...