Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam PS3 fat, 80gb konsola ma już swoje lata i nigdy nie sprawiła mi zawodu. Zawsze gram na oryginałach i nie używam PSN, no może czasem jakieś demka sprawdzam. Nie mniej 80gb starczało bez problemu. Zastanawiałem się nad zmianą dysku na większy, tylko nie wiem jak to zrobić i od czego zacząć.

 

Moje pytanie brzmi, czy do tej wersji konsoli w ogóle da się podpiąć dysk i jak taka operacja wygląda?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A ja dzisiaj wchodzę sobie do sklepiku PSS i patrze na rzekome promocje: 249 zł za GTA V, czy coś podobnie za WatchDogs. Te ceny na konsole, to masakra. Ale ok, przeglądam dalej, a tam Trylogia Jaka, za 0 złotych. Jakiś bug? Czy może było kiedyś w plu...zaraz, przecież ja nie mam już plusa. Ciekawe czemu, mam tą grę za darmo, a w sumie trzy gry? Sprawdźcie u siebie, jak działa to może trza wrzucić gdzieś do "info o promocjach", czy polactwa:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad kupnem ps3 dla kilku gierek, ktorych nie ma na x360. Jestem zielony w tym temacie ale nie orientujecie się czy w najbliższym czasie (okres przedświateczny) szykowane są jakieś ciekawe zestawy/promocje albo nowa wersja konsoli?

 

Jak to jest z grami na ps network jak ma się plusa. Widzę, że co miesiąc jest kilka ciekawych gierek do ogrania. Jak je ściągnę to będą się odpalać tylko przez miesiac czy jest szansa w ten sposób zrobić soibe kolekcję gier na twardzielu?

 

Jak zabawa z move? Jest wykorzystany potencjal czy raczej kiszka?

Odnośnik do komentarza

Świąteczne promocje na pewno będą, za to o nowej wersji konsoli można chyba zapomnieć. Już i tak były trzy.

Działają tak długo jak masz aktywny abonament, po wygaśnięciu nie da się ich odpalić, ale jak odnowisz subskrypcje to znowu będą działać. Po więcej szczegółów sprawdź temat PS+ FAQ.

Raczej zmarnowany potencjał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...