Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chce kupić PlayStation 3, w sumie jako pomost przed nextgenami i w celu ogrania exow. Wiec mam kilka pytań ;)

- nie będę na niej grał jak na x360 przez 5 lat wiec brać nowa czy używana która wygląda jak nowa

- jeśli używke to na co zwrócić uwagę, jeśli nowa to wersje 12 GB i dokupić dysk cz y od razu z dużym dyskiem.

- konsole kupie w UK razem z ps+ to ma jakieś ograniczenia regionalne?

- czy dzieki ps+ mogę pobrać tylko gry które są na dany miesiąc czy mogę też te wcześniejsze z marca np?

Pytanie nooba nie śmiać się :P

Odnośnik do komentarza

Co do pierwszych dwoch punktow, to juz zalezy wylacznie od Ciebie, nigdy tak naprawde nie wiesz jaki przebieg i przeszlosc miala konsola. Sa niby modele mniej i bardziej awaryjne (ale np po sobie wiem ze moja slimka, padla bardzo szybko, co mnie rozsmieszylo to padnieciu i oddaniu na gwarancje dostalem konsola, ktora komu innemu sie zepsula i zostala "odnowiona", chodzila jak agregat przez co oddalem ja ponownie na serwis i po dostaniu kolejnej czyjejs konsolki sprzedalem ja od razu i kupilem kolejna z niewielka strata gotowki). Jesli konsole kupisz w UK z ps+ to ograniczenie bedziesz mial tylko takie ze bedziesz pobieral stuff z PSN UK (ale chyba sie nie rozni niczym:P). Mozesz pobierac tylko te gierki ktora sa aktualnie do pobrania, oraz te ktore dodales do listy swoich plikow w zeszlych miesiacach. Jesli tego nie zrobiles to te gierki przepadaja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cześć.

 

Zastanawiam się nad zakupem PS3. Mam możliwość zakupienia konsolki 80GB z padem i okablowaniem za 500zł. Zapewne starszy model. Opłaca się takowego kupić? Może powiecie czego unikać i na co zwracać uwagę przy zakupie konsolki? 

Edytowane przez jinsei
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pytanie, mam w zamiarze przed premierą ps4 w Europie sprzedać ps3, co muszę najlepiej zrobić by usunąć wszelkie dane o karcie kredytowej, może inaczej jak najlepiej skasować użytkownika? Jakieś sugestie?

ale przede wszystkim zdezaktywuj swoje konto z poziomu PS3, tak na wszelki wypadek. można to tez zrobić przez PC, ale to nie jest to samo. potem pokasuj wszystko razem z użytkownikiem. następnie zaloguj sie przez PC i sobie posprawdzaj takie rzeczy, jak: karta, aktywowane urządzenia itp.

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skad zamawiacie gry na ps3? Ja zamowilem w progamingshop co myslicie o tym sklepie? Sklep czeski wiec nie uraczymy polskich wersji gier ale reszta jak najbardziej w porzadku, gra doszla szybko i sprawnie. Mam zamiar zamowic jeszcze kilka tytulow i szukam najlepszego rozwiazania.

Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanie odnosnie Ni no Kuni, zamowilem gre w progaming.pl i dostalem wersje NTSC czy gry na ps3 nie maja blokad i czy normalnie pogram w ta gre czy mam zlozyc reklamacje? Orientuje sie ktos czy sa jakies roznice miedzy ta wersja a europejska.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jakby ktoś chciał kiedyś kupić Singstar Party Pack, to niech nie daje się nabrać na ten cholerny voucher na 10 piosenek w zestawie - system PS3 jest tak niedorozwinięty, że wbity kod działa osobno od całego PSS, a to znaczy, że aby pobrać te utwory z vouchera, to trzeba wejść w historię transakcji, a tam niemiła niespodzianka - można użyć vouchera co do piosenek, które były umieszczone w PSS wyłącznie przed datą "wybicia" kodu. Mój jest gdzieś z 2012 r. i wszystkie piosenki dodane po tej dacie muszę normalnie kupić pomimo tego, że mam niewykorzystany voucher na 10 utworów.

 

Oczywiście nigdzie na pudełku ani w instrukcji nie ma o tym wzmianki :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam, 


 


czy wystarczy mi 12 GB dysk do przejścia The Last of Us, serii Uncharted? Czy nie jest to trochę mało? 


Chcę kupić Playa, żeby nadrobić wszystkie exclusivy i mam napał na Last of Us, co jeszcze warto wziąć pod uwagę, chodzi mi o exclusive-killery tej generacji konsol, wszystkie dobre mutliplatformy mam za sobą na X360


Odnośnik do komentarza

Co do serii Uncharted, to własnie ogrywam i bardzo mało danych wrzuca na dysj, o TLoU nie powiem, ale na pewno poniżej kilku GB, także śmiało. Zresztą, nie będziesz chyba grał we wszystko na raz, w razie konieczności pousuwasz instalki gier, które skończyłeś i elo.

Co do exów, to na pewno God of War 3 i MGS4, o ile jesteś fanem serii, jak lubisz platformówki to seria Ratchet and Clank, dla mnie to pozycje, które zadecydowały o zakupie tej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...