Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku było naprawdę fajnie w tym Home, ale później poszli w futurystyczną otoczkę i mikrotransakcje były coraz bardziej odczuwalne dla zwykłego użytkownika PS Home. O tematycznych eventach też zapomniano. Stadion na MŚ 2010 czy świąteczne lokacje były świetne. Ciekawe czy rzeczywiście Sony do tego wróci.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dużo gier z PS3 wyszło na PS4. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Category:PlayStation_3-only_games tu lista, ale albo crapy, albo wyszło na ps4, więc w sumie nie wiem... 

Ja wróćiłem do PS3, grałem gierki Arcade, NES SNES PSX PS2 PS3 i ogrywam pierwszego God of War z wersji PS3 :)

Wiem powtarzam się, ale polecam to każdemu.

Odnośnik do komentarza

Każdy to dostał na maila, kto ma aktywne konto psn i loguje się na ps3/vice do pss.

w sumie ja dostałem na dwa maile nawet.

A poza tym, można kupić  doładowanie na stówę na enaba za 8 dych i niech leży na koncie. A i nie oszukujmy się, ale nowych premier na pss nie będzie :) promocji tez nie robią. Śledziłem psdeals szukając promo puppetera, ale oni tamte gry maja gdzieś, aż w końcu kupiłem. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Ogrywam backlog na ps3. Ukończyłem najpierw God of War 1 HD, potem God of War 2 HD (łatwiejsze), teraz młócę God of War Wstąpienie, a potem wezmę się za Castlevania Lords of Shadow 2 (jedynka była niezła). 
Następnie będę zaliczał backlog z ps4 po czym plejaka4 będę sprzedawał na rzecz ps5 :lapka:, za to trójkę będę trzymał (mam cfw).

Właściwie to nie wiem po co o tym piszę :)

Odnośnik do komentarza

Ogrywalem po raz pierwszy. Nastawiłem się na bezmózgą siekankę typu kwadrat trojkat, a jednak trochę zagadek było. Sam gameplay dość przyjemny. Grafa (ogrywalem na full hd) nieraz wywoływała zdziwienie „to poszło na ps2?”. Gigantyczni bossowie, Kratos wielkości kilku pikseli… symfoniczna muza (w jedynce motyw przewodni zapada bardziej w pamięci). W sumie zazdroszczę jak ktoś ogrywał na premierę. No i są cycki :)

Trójkę ogrywalem podjarany niemalże na premierę, a tymczasem to wszystko już było w dwójce. Dzisiaj trójkę oceniłbym nieco niżej, grając we wcześniejsze części.

Teraz ogrywam ostatnią cześć z ps3 i ten dubbing z Lindą… jakiś taki cringe jak tego słucham. 

PS w planach mam przejść także Haze (pozdro Mejm), czy gierkę na sixaxis która w patchu dostała normalne sterowanie - Lair.

Odnośnik do komentarza

O! Lair nawet kupiłem kiedyś i w sumie można by było spróbować (zwłaszcza, że w jakimś patchu dali normalne sterowanie).

A z GoWów to jeszcze Ghost of Sparta mam do zaliczenia i Ascension, od którego odbiłem się wiele lat temu.

Może teraz, gdy już mi przeszedł foch na tę wyświechtaną formułę, dam radę się z tym zmierzyć :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Wredny napisał:

Ascension

Ja podobnie olalem wtedy Ascension, bo już chyba nudziło mnie ps3, albo przesiadłem się na kompa, albo kolejny slasherek mnie nudził. Nie pamietam. Teraz ogrywa się dość przyjemnie, widać ułatwienia - np robi sie quicksave co jakiś czas, a nie tylko w wyznaczonych miejscach. 

Papcio a Resistance dobre jest? W sumie trzy części wyszły, któraś jakoś się specjalnie wyróżnia i jest warta ogrania? Może zamienię Haze na Resistance. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...