Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość suteq

Za ile teraz warto kupić PS3? 300-350zł to cena adekwatna dla 10-letniej (chodzi mi o początek produkcji) używanej konsoli? Chodzi mi o jakiegoś golasa w bardzo dobrym stanie, ew. z jakimś drugim padem i jakąś starą gierką w zestawie. 

Odnośnik do komentarza

za 3 stówy już coś kupisz, tylko polecam szukać na OLX, bo na allegro kategoria 'konsola' ma najwyższą prowizję od sprzedaży i ludzie tego unikają.

niestety istnieje szansa, że jak znajdziesz jakąś np. 80tkę, to będzie huczała jak odkurzacz - od brudu i złego odprowadzania ciepła przez stare pasty na cpu/gpu

ja sam nawet około 4lata temu miałem taki problem z używanym fatem

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nie wiem, ale najlepszy model to slimka. Faty pewnie już umarły, albo zaraz umrą na YLODa. Superslimka ma tandetne wykonanie - jak coś to celuj w zwykłą slimkę.

Innej opcji nie biorę pod uwagę. Tylko zwykła Slimka. 

 

 

za 3 stówy już coś kupisz, tylko polecam szukać na OLX, bo na allegro kategoria 'konsola' ma najwyższą prowizję od sprzedaży i ludzie tego unikają.

Obecnie mam kilkanaście ofert w obserwowanych na allegro. Wczoraj mi sprzed nosa ktoś podebrał konsolę za 281zł, full zestaw. :/ Gdybym da 285 zamiast minimalnej to pewnie bym wygrał licytację. 

A olx jakoś ciężko mi zaufać jeśli to nie jest odbiór osobisty. 

Odnośnik do komentarza

najgorsze co możesz zrobić, to przelew na konto :P 
jeśli już to przesyłka za pobraniem 
jak mieszkasz w dużym mieście to z OLX jest łatwiej - jedziesz, bierzesz, dajesz kaskę i już
w innym przypadku jest ciężej... 

/ prawdopodobnie slim, ten 1. generacji będzie najlepszą opcją 
gwarancji na to żadnej nie będziesz miał, więc trzeba szukać mało awaryjnej wersji
super slim wieje tandetą na kilometr..
 

Odnośnik do komentarza

No właśnie chyba już nie ma, bo jak chcę deaktywować to wyskakuje mi, że tylko z poziomu danego systemu PS3 mogę to zrobić :(

 

 

Sposób deaktywacji systemu PlayStation®3
 
System PlayStation®3 aktywuje się wyłącznie w sieci PlayStation™Network z użyciem systemu PS3™. Nie można go aktywować za pomocą systemu PSP (PlayStation®Portable) lub komputera.
  1. W menu [XMB™] przejdź do pozycji [PlayStation™Network] i wpisz się na konto PlayStation™Network.
  2. Przejdź do pozycji [Zarządzanie kontami] > [Aktywacja systemu] > [system PS3™].
  3. Wybierz rodzaj zawartości, której nie chcesz używać w systemie PS3™.
  4. Podświetl opcję [Deaktywuj system] i naciśnij przycisk X. System został teraz deaktywowany.
  5. Podświetl [OK] i naciśnij przycisk X.
Dalsze informacje i pomoc można uzyskać, odwiedzając witrynę Wsparcie systemów PlayStation®.

 

Wiem że kiedyś raz chyba na pół roku można było z poziomu PC wszystkie systemy zdeaktywować :(

Odnośnik do komentarza

Serio? :O No to nie wiem jakim cudem te wszystkie cyfrowe wersje gier na PS3 przez które trzeba się przekopywać na allegro są sprzedawane, skoro taka dezaktywacja przez komputer jest najważniejszą czynnością do działania tego procederu.

 

Obczaję sam potem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Figuś:

 

Nie wchodź w zakładkę Urządzenia.

 

Wejdź w zakładkę Konto i tam wybierz dopiero Multimedia i urządzenia. 

 

jF6BAjy.png


U mnie chyba nawet nie ma podziału żeby zdezaktywować vitę lub PS3 osobno, przynajmniej ja tego nie widzę.

To jest w zakładce Urządzenia -> Systemy Playstation

Ale to nigdy nie działało przez WWW.

Odnośnik do komentarza

Aaa, w zakładce "Urządzenia" można wybrać PS3 i vitę osobno i tam wyskakuje mi taki sam komunikat że można zdezaktywować tylko przez PS3.

 

To spróbuj Figuś zdezaktywować tam gdzie Kyo pisze, tam mam normalnie do wyboru Tak lub nie, więc nie powinno być problemów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...