Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, grzybiarz napisał:

Ja podobnie olalem wtedy Ascension, bo już chyba nudziło mnie ps3, albo przesiadłem się na kompa, albo kolejny slasherek mnie nudził. Nie pamietam. Teraz ogrywa się dość przyjemnie, widać ułatwienia - np robi sie quicksave co jakiś czas, a nie tylko w wyznaczonych miejscach. 

Papcio a Resistance dobre jest? W sumie trzy części wyszły, któraś jakoś się specjalnie wyróżnia i jest warta ogrania? Może zamienię Haze na Resistance. 

Jedynkę właśnie skończyłem 1 misję no i jest już niezły drewniak, czuć że to początek ps3 ale gra się całkiem miło i fajny klimacik jest. A dwójeczka i trójeczka też bardzo miłe strzelanki zabijanki. No na 100% będzie to lepszy wybór niż haze xD

 

Ta część na vite najgorsze ścierwo grzybi, jedna z najgorszych gier na vite xD 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Plugawy napisał:

Edit. A GoW wstapienie 65zl najtansza aukcja na allegro :(

A zobacz sobie po ile 1 i 2.

 

Mi sie zdawalo, ze to uber popularna gierka byla i duzo sie sprzedalo a w sumie rzadko sie te gody z ps2 widuje. Ja sobie kupilem jakas edycje spacjalna 2 i 3 to pewnie duzo pienionszkow teraz kosztuja.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

Ja podobnie olalem wtedy Ascension, bo już chyba nudziło mnie ps3, albo przesiadłem się na kompa, albo kolejny slasherek mnie nudził. Nie pamietam. Teraz ogrywa się dość przyjemnie, widać ułatwienia - np robi sie quicksave co jakiś czas, a nie tylko w wyznaczonych miejscach.

 

Jako całość to był najbardziej wymagający GOW od czasów walki z klonami. Chyba nawet wyszedł jakiś patch ułatwiający  walkę z falami wrogów, bo wielu narzekało, że jest za trudno. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, grzybiarz napisał:

Resistance ukończyłem i scalakowalem na Vicie, także znam:). A tutaj którą czesc polecasz? Mogę zabrać tylko jeden tytuł (na bezludna wyspę).

 

To w takim razie zdecydowanie trójeczka.

Choć dwójka też mi się podobała - takie trochę Halo na PlayStation.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś tu posiada(-ł) pilot do PS3? W sumie się zastanawiam, bo PS3 odpala płyty audio, a mam podpięte pod amplituner, ale mam pytanko jak to działa. Czy pilotem można włączyć i wyłączyć konsolę? Czy wyłącza się przez menu? Bo tak bym ustawił HDMI by nie odpalało TV, tylko po włożeniu płyty leciała tylko muza po ampli i pilotem bym wyłączam, bez włączania TV :) 

No i taką wieżę bym miał w 2022 roku. Druga sprawa, że brzydzą mnie używane piloty Sony z Allegro i kupiłbym jakiś zamiennik z małą ilością przycisków/funkcji, ale za to nowy. Ktoś tu w ogóle używał pilot do PS3? Domyślam się że działa lepiej niż klasyczny pilot na podczerwień, bo jest po BT. 

Odnośnik do komentarza

Tak oryginalny pilot do PS3 działa po BT i działa bardzo dobrze. Z tego co pamiętam da się włączyć konsole bo on ma ogólnie przycisk PS. Aczkolwiek to nie jest na 100% sprawdzone info. Musiałbym jutro sprawdzić. Z wyłączaniem może być problem, bo on nie ma przycisku do wyłączania. Więc menu lub przycisk na konsoli.

Edytowane przez czapa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanko ktoś ma lub miał pada do ps3 taki byle jaki za 4 dychy niby nawet bezprzewodowy ;)  dla mnie najważniejsza sprawa czy działa ps button? Bo używam pada od ps4 i tam z gry nie ma jak wyjść :wallbash: oryginalny po 12 latach przestał działać a nowy dostać to nie da rady , a od ps5 nie działa? Jakoś nie pomyślałem by sprawdzić .  

Edytowane przez RYXYQINOM
Odnośnik do komentarza

Działać działa wszystko fajnie ale działa identycznie jak DS4 czyli psbuttonem włączam pleja ale jak jestem w grze to przycisk ps zero reakcji i nie wyłączę gry musze wyłączać konsole powerem nosz qrwww na yt parował jakims czymś na usb i po kablu później odpiął i ps działał nie wiem o co kaman 

Edytowane przez RYXYQINOM
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, MaLeKrSkr napisał:

A jeżeli mam podpiętą kartę do PS5 i z jej pomocą doładuję środki, to będą one widoczne na PS3? Przez ten abonament wzięło mnie na powrót do PS3, a skoro mam tam kupione jakieś 100 gier, to grać byłoby w co. Problemem jest tylko to, że część z nich, jak Chociażby "Dragon Age" mam bez DLC, więc chciałbym je dokupić.

Powinny normalnie być widoczne te środki które dodałeś do konta, bez znaczenia czy dodasz je przez PC, telefon, PS4, PS5, przynajmniej taka informacja się wyświetla po wejściu do PS Store na PS3. Tak szczerze jeśli jakaś gra jest multiplatformą to lepiej ją kupić na PC bo w 99% przypadków będzie Ci się lepiej grało niż na PS3 a wyrwiesz ją taniej niż DLC kupowane przez PS3.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...