Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Yano plusik ;]

 

Po zobaczeniu zajawki na youtube jakoś ciśnienie mi nie skoczyło. Dopiero po ściągnięciu go z PS Store i informacji, że jest on zrobiony na silniku gry szczęka mi opadła. ND jak zwykle stara się przeskoczyć swoje poprzednie dokonania i jestem pewny, że znów dadzą radę.

 

rkBrain, naprawdę Ci współczuję, że mimo dwunastego poziomu w pucharkach nie znalazłeś stałej ekipy do grania i grasz wciąż z przypadkowymi graczami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było ale na blogu ps jest podany kod do pobrania stuffu związanego z U3

http://blog.us.playstation.com/2010/12/12/uncharted-3-hits-playstation-store-exclusive-psn-avatar-here-50-off-uncharted-2-dlc/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=U3onPSN_121210

 

 

edyta// działa tylko na kontach US

Edytowane przez MaroS
Odnośnik do komentarza

Powiedzmy sobie szczerze - w tych czasach to nie żadna niespodzianka, że gry tak wyglądają. Naughty Dog wie jak programować, wysysać przedostatnie soki z PS3 i tyle. Nie spodziewałem się mniej od tych magików.

 

Osobiście twierdzę, że pomimo iż Uncharted jest świetną serią, to powinni już się zastanawiać nad czymś świeższym. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Ja mimo wszystko też tak myślę.

 

Nie mówię, że ma nie powstać czwórka ale po trójce powinna nastąpić jakaś przerwa i ND powinno a)wydać nową grę, stworzyć nowe ip b)zrobić Jak-a 4.

A na przykład U4 zrobić na Ps4 jako Launch Tittle.

 

@Yano

 

Geniusz przeróbka.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było ale na blogu ps jest podany kod do pobrania stuffu związanego z U3

http://blog.us.playstation.com/2010/12/12/uncharted-3-hits-playstation-store-exclusive-psn-avatar-here-50-off-uncharted-2-dlc/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=U3onPSN_121210

 

 

edyta// działa tylko na kontach US

 

Tutaj jest do PSSEU.

 

F57M-BNN2-G33H

 

Yano +1

 

- A new breed of Action Adventure Multiplayer. Competitive and co-op multiplayer return with brand new experiences and massively expanded feature sets. The UNCHARTED universe provides a unique multiplayer experience, for the first time bringing the exciting cinematic elements of the single-player campaign into multiplayer
Edytowane przez MajorZero64
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli każde kolejne Uncharted ma 3mać poziom dwójki,to mogą ją co rok wydawać :P

 

Dla mnie co 2 lata , bo jak wydawać będą co rok to wszyscy będą narzekać , ze mamy ''odgrzewany kotlet'' :P

Nie wiem , czy zauważyliście , ale mam nieodparte wrażenie , że scena z trailera , dokładnie od 1.10 do 1.15 pochodzi z gameplayu. Natomiast w miejscu gdzie Natan skacze do okna to widać , ze ma na plecach coś na kształt szabli. Albo sie mylę.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli każde kolejne Uncharted ma 3mać poziom dwójki,to mogą ją co rok wydawać :P

 

Dla mnie co 2 lata , bo jak wydawać będą co rok to wszyscy będą narzekać , ze mamy ''odgrzewany kotlet'' :P

Nie wiem , czy zauważyliście , ale mam nieodparte wrażenie , że scena z trailera , dokładnie od 1.10 do 1.15 pochodzi z gameplayu. Natomiast w miejscu gdzie Natan skacze do okna to widać , ze ma na plecach coś na kształt szabli. Albo sie mylę.

 

Właśnie z godzinkę temu męczyłem ten trailer raz po raz żeby obczaić go dokładnie. I wydaje mi się, że te dwie sceny to znaczy kiedy kamera się odsuwa i ukazuje Drake obok rozbitego samolotu i ewidentnie ta scena zza pleców Drake kiedy oddala się i ukazuje pustynię co Drake wyrusza. To właśnie real gameplaye nawet można stwierdzić to po tym, że w dwójce były podobne patenty np. w pierwszym levelu kiedy już się wspięliśmy po tym wagonie, Drake pół żywy dyszy na krawędzi wtedy kamera odsuwa się i pauza a okazywało się, że to już gameplay hehe.

 

Podobnie właśnie jak z tą pustynią na trailerze.

 

Druga sprawa rozbity samolot/pustynia to raz ale jak do tego doszło i co najważniejsze jak to pokażą ten wypadek/jak to będzie wyglądać/jak w to będzie się grać to jest dopiero "zagadka".

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że i tak Uncharted 3 nie dostanie 10/10 za grafikę, ba! Pewnie nawet w overallu nie dostanie 10/10. :/

Ale mozliwe ze dostanie. Przed ND cholernie trudne zadanie - musza zmierzyc sie ze samym soba i do tego pobic U2. Jezeli to zrobia, bedzie to kolejna najlepsza gra na PS3, overall w granicach 95-97% i gitara.

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że i tak Uncharted 3 nie dostanie 10/10 za grafikę, ba! Pewnie nawet w overallu nie dostanie 10/10. :/

Ale mozliwe ze dostanie. Przed ND cholernie trudne zadanie - musza zmierzyc sie ze samym soba i do tego pobic U2. Jezeli to zrobia, bedzie to kolejna najlepsza gra na PS3, overall w granicach 95-97% i gitara.

A trzeba nadmienic, ze po tym co widzielismy nie mamy watpliwosci - Uncharted 3 bez problemu przeskoczy czesc druga i ustanowi nowe standardy.

Grafa juz teraz robi ogromne wrazenie, a bedzie jeszcze lepsza bo przez rok Naughty Dog zdazy jeszcze wszystko maksymalnie dopiescic.

 

Pamietam jak cala rodzina siedziala u mnie w salonie, a ja gralem w Uncharted 2. Wtedy podczas pierwszej cutscenki babcia zapytala mnie, czy te postacie to sa normalni ludzie? ahh, +100 do potegi procesora Cell :teehee:

 

Z tym, ze ja twierdze, ze srednia ocen to bedzie 100-99 - Zelda zostanie zdetronizowana, najlepsza gra na swiecie bedzie U3! Zobaczycie;)

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Kur*wa, sorry ze post pod postem, ale po 50-tym obejrzeniu trailera Uncharted 3 jestem swiecie przekonany, ze ta gra wyglada jak render montowany przez najlepszych grafikow na superpoteznych stacjach graficznych. Jesli caly trailer smiga na silniku gry(w co nie śmiem watpic znajac mozliwosci Naughty Dog) to zwyczajnie oddaje hołd Kenowi Kutaragi, ktory byl wizjonerem i stworzyl PS3. Mial gosc wytyczne, stworzyc konsole, ktorej mozliwosci pozwola wytrzymac jej 10 lat na rynku. Tak wiec sprzet musial byc z poczatku drogi, bo zwyczajnie zostawial(i zostawia) daleko w tyle cala konkurencje. I tylko lezka sie w oku kreci na mysl, ze malo ktory developer tworzy z mysla o konsoli Sony - umówmy sie, jesli gra jest tez na X360 to wykorzystuje max 50% mocy ps3.

 

To bedzie przelom. Zobaczycie! Czekajcie do jutrzejszego gameplay'u!

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że i tak Uncharted 3 nie dostanie 10/10 za grafikę, ba! Pewnie nawet w overallu nie dostanie 10/10. :/

 

W rok po premierze znajdź mi 2 gry wyglądające lepiej niż Uncharted 2 ;) Grafika bankowo będzie 10/10. Co do reszty, tego jeszcze nie wiadomo.

 

Ja pier...... Czy ja gdzieś powiedziałem, że U2 wygląda słabo? NIE! Uważam, że zarówno U1 jak i U2 to gry w overallu na 10/10 i nie powinno dawać się im niższych not! Chodzi mi o oceny serwisów do jasnej cholery. Skoro takie HALO ma 10/10 w grafice, a U1/U2 nie to chyba to jest jakaś kpina, nie?

Odnośnik do komentarza

Oglądałem sobie wczoraj to Behind the Scenes z U3 i moją uwagę zwróciła jedna rzecz.

Przez ułamek sekundy mamy taki widok:

 

126bghu.jpg

 

Czyje to buty? Raczej Sully takich nie nosi. Podejrzewam też, że Nate w tej części nie zabija kobiet ani transwestytów.

 

Dla przypomnienia: Chloe w U2 nosiła takie buty:

 

co-op-chloe-drake.jpg

 

custom_1255520386859_chloe-01.jpg

To może nic nie znaczyć, ale... :rolleyes:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no byłoby doskonale - Chloe rządzi bardzo chętnie zobaczyłbym ją motającą fabułę w U3

 

Ale wszyscy rozmawiamy o single - jak dla mnie wiadomo, że będzie doskonały. Przy pierwszej części bawiłem się świetnie, część druga to niesamowita przygoda. Jestem absolutnie przekonany, że część trzecia będzie również doskonała w kwestii gry dla jednego gracza.

 

Mój niepokój budzi tryb multi. W mojej osobistej ocenie była to największa porażka bo strasznie byłem na tryb napalony. Okazał się jednak (w mojej ocenie oczywiście) randomową sieczką od czasu do czasu, z której szybko zrezygnowałem. Wiem, że niektórzy z Was bardzo mocno "przysiedli" nad tematem, ja jednak nie wtopiłem się w taki tryb rozgrywki.

 

Czytałem, że ND chce sporo zmienić w temacie, jednak nie znalazłem nigdzie szczegółów. Info na które się natknąłem:

 

Istotnym składnikiem Uncharted 3: Drake’s Deception będzie multiplayer i tryb kooperacji. Oferując rozgrywkę sieciową, twórcy chcą, aby wydawane przez graczy pieniądze na interaktywną rozrywkę miały "większą wartość". W planach są także dodatki DLC wydawane po premierze produkcji.

 

Do drugiej części autorzy przygotowali bardzo ciekawy i wciągający tryb multiplayer. Również i teraz go nie zabraknie, a na dodatek wiemy na pewno, że cieszyć mogą się już fani zabawy kooperacyjnej. Przejście kampanii w dwie osoby, to to, czego sporo osób nie mogło się doczekać.

 

co ja bym widział?:

- większe mapy

- więcej graczy - może 10vs10?

- ta gra niesamowite możliwości w kwestii fajnych wykończeń w walce bezpośredniej

- mniejszej przypadkowości!

 

choć oczywiście to jest głos osoby, która ma małą ilość godzin za sobą, ciekaw jestem Waszych opinii

Odnośnik do komentarza

Oglądałem sobie wczoraj to Behind the Scenes z U3 i moją uwagę zwróciła jedna rzecz.

(...)

To może nic nie znaczyć, ale... :rolleyes:

 

Przecież to że będzie Chloe jest pewne:

newzme.jpg

Raczej to nie przypadek, że założył akurat taką koszulkę. W ogóle jakiś tam też producent potwierdził, że możemy liczyć na powrót Chloe.

 

A w multi to ja liczę na dobrego co-op'a, tylko nie bezmyślne wyżynanie kolejnych fal przeciwników (chociaż to też może być), tylko jakąś dodatkową przygodę, z zagadkami, eksploracją, skrypto-akcjami itp.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Czy powstanie kolejna część zależy tylko od tego jak szybko pojawi się nowa generacja konsol. W raz z pojawieniem się PlayStation 4 muszą pojawić się nowe mocne IP, które mogą stworzyć studia pokroju ND. Przecież line-up typu - Killzone 4, Uncharted 4 itp. - byłby śmieszny. Też chętnie zobaczyłbym czwartą a nawet piątą część Uncharted ale nastawiam się na to, że to może być już ostatnia z przygód Drake'a.

 

Mój niepokój budzi tryb multi. W mojej osobistej ocenie była to największa porażka bo strasznie byłem na tryb napalony. Okazał się jednak (w mojej ocenie oczywiście) randomową sieczką od czasu do czasu, z której szybko zrezygnowałem. Wiem, że niektórzy z Was bardzo mocno "przysiedli" nad tematem, ja jednak nie wtopiłem się w taki tryb rozgrywki.

Multiplayer przeszedł za mało testów. Na początku było zbyt dużo glitchów. Potem ND co chwila zmieniało statystyki broni a w szczególności granatów. Gracze czuli się skołowani. Jedni woleli klasyczne ustawienia a drudzy te nowe, ze zwiększoną siłą broni. Brawa dla ND za to, że starało się ulepszać cały czas swoją grę ale czasem jest lepiej zrobić coś raz a dobrze.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Podaje w wątpliwość szybki kres tej generacji. Większość ekspertów, developerów i twórców jednym głosem twierdzi, że nowy sprzęt jest niepotrzebny. Po za tym, pojawienie się nowych kontrolerów zwiastuje jeszcze kilka dobrych lat obecnych konsol.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...