Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie. W Uncharted 2 multiplayer był bardzo dobry. Oferował całkiem sporo trybów i do tej pory fajnie się w niego gra. Demo będzie na E3, a wersję beta multi puszczą pewnie jakoś w październiku. Na demo singleplayer pewnie znów nie mamy co liczyć jak w przypadku U2.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Szczerze?(pipi) na to multi w U3. Zamiast multiplayera wolałbym dodatkowe 10h singla. Jeśli chodzi o mnie to multi włączę tylko w celu wbicia pucharków potrzebnych do 100%/platyny. Co nie znaczy że chciałbym filmiki z singla... Po co mi one jak i tak bym ich nie obejrzał? :D

 

E: Za to nie mogę doczekać się ujawnienia kolekcjonerki U3. Mogliby zrobić coś takiego jak z GoW III. Wydać kolekcjonerkę i taką Ultimate Trilogy w jakimś sporym opakowaniu, z różnymi gadżetami z gry w środku. Z trzema częściami serii w środku, i różnymi pierdołami do ściągnięcia z PSS :woot:

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Widzę, że Nemesis nie oglądał trailera multi ani nie czytał ostatnich wiadomości :P

 

Beta multi 28 czerwca dla PS+ i tych co kupią inFamous 2 z kodem. 5 lipca dla wszystkich.

 

A demo singla U2 wyszło, ale po premierze.

 

 

Zgadza się, nie śledziłem tego wątku (brak czasu), w takim razie zwracam honor. Z tą trylogią w pakiecie to byłby nawet niezły pomysł. Skoro Sony puściło całą trylogię Boga Wojny to podejrzewam, że tak samo będzie w przypadku Uncharted. To obok GoW i Killzone najlepsza marka jaką w tej chwili posiada Sony.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Szczerze?(pipi) na to multi w U3. Zamiast multiplayera wolałbym dodatkowe 10h singla. Jeśli chodzi o mnie to multi włączę tylko w celu wbicia pucharków potrzebnych do 100%/platyny. Co nie znaczy że chciałbym filmiki z singla... Po co mi one jak i tak bym ich nie obejrzał? :D

 

E: Za to nie mogę doczekać się ujawnienia kolekcjonerki U3. Mogliby zrobić coś takiego jak z GoW III. Wydać kolekcjonerkę i taką Ultimate Trilogy w jakimś sporym opakowaniu, z różnymi gadżetami z gry w środku. Z trzema częściami serii w środku, i różnymi pierdołami do ściągnięcia z PSS :woot:

Taa przejdziesz singla, niech trwa nawet te 20h, wbijesz platynę i co dalej ? Bardzo dobrze że jest multi w U2 i że będzie w U3. Na poczatku też zlałem ten tryb, nie podszedł mi (tylko w kooperacje pograłem trochę), ale jak już się wkręciłem w styczniu to przez dwa miesiące nie włączyłem innej gry.

Problemem nie jest zrobienie singla na 20h, tylko zrobienie go tak żeby nie nudził gracza w połowie. Single w Uncharted (1 i 2) jest dobry taki jaki jest, trwa +10h ale nie nuży. Mam nadzieję że w U3 będzie podobnie. Przejdzie się kilka razy jak zawsze, a później multi pójdzie w obroty.

Odnośnik do komentarza

Na 20h to nie ma żadnych szans i lepiej módlcie się, by nie było jak z LBP2 i Killzone 3, gdzie obie da się skończyć w 5h.

 

Square tak jak piszesz, problemem nie jest stworzenie długiej gry, tylko zrobienie jej tak, by nie nudziła w połowie i właśnie dlatego taki RE4 jest tak dobry. :thumbsup: Myślę, że Naughty Dog dałoby też spokojnie radę, skoro obie poprzednie części trzymają wysoki poziom od początku do końca, zwłaszcza dwójka, która co chwilę wrzuca coś nowego.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Naughty Dog: ‘We’re going to blow you away at E3′

http://n4g.com/news/...-you-away-at-e3

:)

 

Ciekawe czym? W kwestii technicznej PS3 osiagnale limity. Mulit pokazalo, ze mozna tutaj sporo namieszac, ale o opadzie szczeki raczej nie bedzie mowy. Niestety, pojawil sie BF3, i ten pulap jest zbyt wysoki dla Uncharted

 

Po geniuszach z Naughty Dog można się wszystkiego spodziewać i nie zdziwię się jak pokażą nam coś porównywalnego do poziomu BF3 :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Naughty Dog: ‘We’re going to blow you away at E3′

http://n4g.com/news/...-you-away-at-e3

:)

 

Ciekawe czym? W kwestii technicznej PS3 osiagnale limity. Mulit pokazalo, ze mozna tutaj sporo namieszac, ale o opadzie szczeki raczej nie bedzie mowy. Niestety, pojawil sie BF3, i ten pulap jest zbyt wysoki dla Uncharted

tzn sugerujesz po filmu z kompa wartego 5x ps3. ze bf3 na konsolach zmiecie konkurencje?

Ja tam nie sadze aby bf3 na konsolach osiagnal poziom u2 nawet

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...