Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

...i znowu te bzdety o multi... czekam na info/gp z singla.

 

No bez kitu. Już mi się nie dobrze robi jak słyszą CIĄGLE to tym multi. Mam nadzieję że po cichu w ukryciu robią/dopracowują tego singla który jest tu dla mnie najważniejszy bo po wbiciu pucharków z multi za grę sieciową tak jak przy U2 pewnie podziękuje :) A singla przejdę nie raz, nie dwa :potter:

Czytałem gdzies ze single jest juz ukonczony (cały system fabuła etc) pozostawili ok 60 osob na dopieszczanie grafiki a 120 pracuje nad multi

 

Linku niestety nie mam :/

Odnośnik do komentarza

Multi jest równie ważny jak nie ważniejszy od singla. Single starczy na 10h, a multiplayer na kilka miesięcy. Więc bądźcie tak mili i skończcie przynudzać z postami typu "pff, znów to niepotrzebne nikomu multi". Jeden kupi dla singla, drugi dla multi, a trzecie dla tych dwóch trybów.

Odnośnik do komentarza

Dziwne, że już skończyli. Coś za szybko. Pewnie kampania na 5 godzin.

 

Weź nawet tak nie kracz - nie pisz ;p

To by był fail roku, gra która zaczynała jako "single" skończyła jako dodatek z singlem...

Nie no nie wierzę, że ND tak by postąpili.

 

Ale zgadzam się z Balonem i Schabem również rzygam już tymi newsami o multi. Mam nadzieję, że od E3 przyjdzie pora na promowanie singla.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
...i znowu te bzdety o multi... czekam na info/gp z singla.

 

Tak a jak by dawali wiecej info o singlu to powiedzial bys ze ci cala zabawe zepsuli bo juz tyle na filmikach widziales.

Osobiscie wole dowiedziec sie jak najwiecej o tym co czeka mnie w multi a singla "odkrywac" samemu !

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Dziwne, że już skończyli. Coś za szybko. Pewnie kampania na 5 godzin.

 

Weź nawet tak nie kracz - nie pisz ;p

To by był fail roku, gra która zaczynała jako "single" skończyła jako dodatek z singlem...

Nie no nie wierzę, że ND tak by postąpili.

 

Ale zgadzam się z Balonem i Schabem również rzygam już tymi newsami o multi. Mam nadzieję, że od E3 przyjdzie pora na promowanie singla.

 

Ja też nie chcę w to wierzyć, jednak takiej opcji też wykluczyć nie można. Pierwsza część też długa nie była, jakieś 6-7h grania na standardowym poziomie trudności.

 

A co do singla, na to najbardziej właśnie czekam na E3 i muszą po prostu przebić to co pokazali w 2009 (scena z walącym się budynkiem, gdzie różne przedmioty zsuwają się po przechyleniu budynku), inaczej będzie fail.

Odnośnik do komentarza
...i znowu te bzdety o multi... czekam na info/gp z singla.

 

Tak a jak by dawali wiecej info o singlu to powiedzial bys ze ci cala zabawe zepsuli bo juz tyle na filmikach widziales.

Osobiscie wole dowiedziec sie jak najwiecej o tym co czeka mnie w multi a singla "odkrywac" samemu !

 

No tyle na razie pokazali z SP, że jakby jeszcze jeden GP pokazali to faktycznie by już wszystko widział, a tak tylko karmią tych "no-lifów" od multi :teehee:

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

O ile sam pokaz gameplayu nie zrobił na mnie wrażenia tak jak 2 lata temu U2 (choć oświetlenie prezentowało się ekstra). Tak trailer już zdrowo mnie wytarmosił a chyba najlepszą rzeczą była CHLOEEEEEEE. Haha i co kto tam pisał, że nie pojawi się w trójce ;]

 

Druga sprawa "Uncharted Dead Redemption 3" haha urywek na koniu rozwalił.

 

Czekam na trailer w HD...

Odnośnik do komentarza

O ile sam pokaz gameplayu nie zrobił na mnie wrażenia tak jak 2 lata temu U2 (choć oświetlenie prezentowało się ekstra). Tak trailer już zdrowo mnie wytarmosił a chyba najlepszą rzeczą była CHLOEEEEEEE. Haha i co kto tam pisał, że nie pojawi się w trójce ;]

Dokładnie to samo u mnie. Trailer świetny, gameplay porządny ale bez szczękopadu.

Odnośnik do komentarza

O ile sam pokaz gameplayu nie zrobił na mnie wrażenia tak jak 2 lata temu U2 (choć oświetlenie prezentowało się ekstra). Tak trailer już zdrowo mnie wytarmosił a chyba najlepszą rzeczą była CHLOEEEEEEE. Haha i co kto tam pisał, że nie pojawi się w trójce ;]

Dokładnie to samo u mnie. Trailer świetny, gameplay porządny ale bez szczękopadu.

 

 

Mnie również cieszy fakt ze CHLOE pojawi się w trzeciej odsłonie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...