Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Full "profeszynal" :) jednym slowem, widac ze kolo grac nie potrafi to gada ze "jakies to dziwne", najwidoczniej my tez na targi wysylamy "prawdziwych" graczy.

 

ps. chcialbym z tym kolesiem zagrac w multi, ciekawe co by gadal. Ogulnie ciekawe na co by narzekal gdyby podczas meczu trafil na ogranych ludzi :)

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Serwis jest dobrze prowadzony bo lepszych filmików niż na tvgry.pl nie znalazłem. Problemem jest jedynie mówienie tylko po to, żeby mówić. Gość zupełnie nie miał pojęcia o Uncharted i mógł po prostu darować sobie komentarz i nakręcić sam filmik. Nie każdy musi znać wszystkie gry w 100%.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Oj tam oj tam dajcie spokój chłopakowi. Nie wie co czyni. Zresztą mnie np. zupełnie nie obchodzi multi w Uncharted, w dwójce pograłem z 15 minut. Czekam na singla i historię, przedstawioną w trójeczce bo Uncharted to seria zaliczająca się do tych nie wielu w których historia jest dobra i fajnie łączy się z gameplayem.

Odnośnik do komentarza

http://tvgry.pl/?ID=1716

 

6 minutowy gamplay z multi oraz przykład ogromnego nieprofesjonalizmu ze strony redaktora. Gość zwala swoje niepowodzenia w grze na bugi i błędy, których po prostu nie ma.

Typowy fan CoD czy innego BF. Jakoś dziwnie się gra, headshoty nie wchodzą, jakieś to dziwne... ja (pipi)e, co za kretyn. Przyzwyczajony, że aby zdobyć fraga wystarczy sekundowa seria, a tu trzeba oddać KILKA celnych strzałów/serii i już tak łatwo nie jest, więc dla tego to... takie dziwne. :mellow:

Odnośnik do komentarza

Dlatego jestem ciekaw co by ten kolo powiedzial ogrywajac taka bete gdzie grali by juz "normalni" gracze, pewnie by sie darl ze bugi i lagi bo on szybko ginie a inni nie. Na filmoku widac ze graja ludzie co nie bardzo wiedza co i jak a i tak "recenzent" sobie nie radzi, potem wypowiada sie na temat gry o ktorej nie ma zielonego pojecia.

Edytowane przez Freeze182
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

http://tvgry.pl/?ID=1716

 

6 minutowy gamplay z multi oraz przykład ogromnego nieprofesjonalizmu ze strony redaktora. Gość zwala swoje niepowodzenia w grze na bugi i błędy, których po prostu nie ma.

Typowy fan CoD czy innego BF. Jakoś dziwnie się gra, headshoty nie wchodzą, jakieś to dziwne... ja (pipi)e, co za kretyn. Przyzwyczajony, że aby zdobyć fraga wystarczy sekundowa seria, a tu trzeba oddać KILKA celnych strzałów/serii i już tak łatwo nie jest, więc dla tego to... takie dziwne. :mellow:

No nie wiem czy w BF tak łatwo o killa jak się w niego grać nie umie :P

Odnośnik do komentarza

Ale słuchajcie, nawet włączając mute rozgrywka w multi wygląda strasznie biednie.

 

Ogladajac filmiki z multi w Uncharted 2 tez wydawalo mi sie, ze jest biednie, ale jak zagralem samemu to dopiero moglem stwierdzic, ze jest naprawde fajne.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Meh, niektóre gry majątakei multi, że nawet oglądając chce się grać w to (np. Killzone) tutaj jest kompletnie inaczej. Nawet pooglądałem trochę materiałów na YT i jedyne co widzę to przeciętność i totalny random. Porównałbym to do Army of Two.

Odnośnik do komentarza

Del to kompletny niedojda, nie wiem jakim cudem jeszcze go nie wy(pipi)ali z tvgry. Nie pamiętam choćby jednego filmiku, w którym gadał by z sensem,w kółko powtarza to samo, jego zasób słownictwa też nie zachwyca. Jedynie w czym się sprawdza to flesze, tylko, że tam się czyta gotowy tekst:potter:

To nie Del gra tylko Lordareon, Krzysiek Gonciarz. Juz od jakiegos czasu kompletnie nie moge ich sluchac. Zachwcaja sie grami ktore mi zwisaja, krytykuja bezsensownie wiele gier. Starzy PeCeciarze.

Odnośnik do komentarza

Faktu to nie zmienia, że nerd we flanelowej koszuli błaźni się gadając, że gra jest zabugowana, a headshoty nie wchodzą (celuje w nogi).

 

Nerd? Nerd z niego taki sam jak każdy na forumku, więc nie kumam tego dissu. Nie żebym go bronił.

 

 

Del to kompletny niedojda, nie wiem jakim cudem jeszcze go nie wy(pipi)ali z tvgry. Nie pamiętam choćby jednego filmiku, w którym gadał by z sensem,w kółko powtarza to samo, jego zasób słownictwa też nie zachwyca. Jedynie w czym się sprawdza to flesze, tylko, że tam się czyta gotowy tekst:potter:

To nie Del gra tylko Lordareon, Krzysiek Gonciarz. Juz od jakiegos czasu kompletnie nie moge ich sluchac. Zachwcaja sie grami ktore mi zwisaja, krytykuja bezsensownie wiele gier. Starzy PeCeciarze.

 

Nie wiem czy to taki pececiarz, pamietam jego ranking gier 2010. Dla niego najlepsza była... Bayonetta -_-

Odnośnik do komentarza

Skoro nawet tego nie oglądałeś to po jaką cholerę zabierasz głos w dyskusji ? Może obejrzyj najpierw i dopiero się wypowiadaj ? Panowie możecie krytykować czyjąś recenzję (i akurat przyłączam się także do tej krytyki bo widać po filmiku, że Lord nie miał pojęcia co robi i w sumie gra w to na siłę) ale najazdy personalne to zostawcie sobie na boku ok ? Każdy człowiek jest jaki jest i najeżdżanie na kogoś, że nie wiem...nosi okulary a tamten nie jest bynajmniej nie na miejscu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Meh, niektóre gry majątakei multi, że nawet oglądając chce się grać w to (np. Killzone) tutaj jest kompletnie inaczej. Nawet pooglądałem trochę materiałów na YT i jedyne co widzę to przeciętność i totalny random. Porównałbym to do Army of Two.

Acha... ^_^

http://www.youtube.com/watch?v=GTHEpdonWwU

(0.55- 6.47, full screen rekomendowany)

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mimo iż moim zdaniem najlepszym multi TPS dostepnym na rynku jest ten w Girsach 2, a zapowiada sie ze Girsy 3 zarzadza, to jest uber zaje.biscie, ze w Uncharted 2 jest taki multiplayer. Osobiscie to multi w U2 stawiam od razu za Girsami, na 2gim miejscu.

 

Jestem graczem typowo singlowym i w mutli nigdy nie spedzam szalenie dlugo, ale w Uncharted jest naprawde kapitalnie. Girsow na PS3 nie ma, ale z U2 i tak jest zaje.biscie ;]

 

Juz nie moge doczekac sie bety :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...