Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że w sumie ograniczyli się chyba tylko do zmiany pory dnia i zapalenia kilku lamp ;) Lepszego AA nie liczę bo na bank foty w tym aspekcie są poprawione przez ND.

 

Natomiast na tej pustynnej mapce co wrzucałem wrażenie robi jakość tekstur :)

 

CritiCalz - 3D NIE MA NIC DO TEGO JAK GRA BĘDZIE WYGLĄDAĆ W 2D! Ile razy trzeba to ludziom jeszcze powtarzać? :confused:

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

gdzie Ty tam widzisz więcej detali? jak dla mnie to mapki są praktycznie identyczne tylko w innej porze dnia.

 

Zobacz sobie co GG zrobiło z mapkami z dwójki na potrzeby Killzone3 - przemodelowane i wręcz podwojona liczba detali i szczegółów - taka Akademia czy Kanał wyglądały genialnie

Odnośnik do komentarza
Tak czy siak, była to jedna z moich ulubionych mapek z U2 :) Jeszcze Wioskę lub Shamballę bym chętnie przywitał w Uncharted 3 :P

Błagam, nie. Tzn okej, te mapy są akurat bardzo dobre, ale rotacja map w ciągu ostatnich miesięcy mojej gry wyglądała właśnie tak: Shmbala, Wioska, Shambala, Wioska, Shambala, Wioska... z okazyjnymi przerwami na Świątynię lub Fort. Nawet najlepszej mapy ma się już dość, kiedy gra się na niej w kółko do wyrzygania.

 

W trójce wolałbym więcej świetnych, przemyślanych i zbalansowanych map. Tak, żeby można było z taką samą przyjemnością grać na większości, a nie głosować wiecznie za dwiema tymi samymi.

 

No właśnie. Mi akurat od Shamballi bardziej do gustu przypadł Fort, ale dokładnie tak samo miałem podczas gry. Jeszcze była jedna mapka, na której lubiłem grać, tam gdzie po dwóch końcach mapy były rozstawione na górze snajperki :P Ja teraz nawet na stówę nie wiem czy kupię U3, ale gdyby multiplayer był lepszy to z chęcią. Poza tym liczę na poprawienie co-opa, bo w nim też trochę czasu spędziłem w U2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...