Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Według licznika ma się pojawić o 17:00 wtedy coś źle obliczyłem + zmiana czasu. Licznik pokazuje, że zostało 21 godzin... a na stronie Rockstar zaraz pęknie 15 tysięcy komentarzy :o:O:O Piszesz post a w międzyczasie dochodzi 10 nowych ;]

 

Drugie tyle zapewne pojawi się po trailerze ;p

Odnośnik do komentarza

Sam ostro jaram się jutrzejszym trailerem, bo nigdy nic nie wiadomo, a dla mnie nowe GTA to prawdopodobnie będzie GOTG (gra generacji).

 

PS: Ponoć R* powiedziało, że po wydaniu GTA 3 na 4S będzie możliwe wydanie Vice City i San Andreas... IMO Apple właśnie pozyskało tzw System Seller. Ten sprzęt po prostu trzeba mieć...

Odnośnik do komentarza

Chyba wszyscy, mniej tudzież bardziej, zainteresowani nowym GTA zdajemy sobie sprawę, że to co jutro o godzinie +/- 17-stej ujrzy światło dzienne może Nas totalnie wgnieść w ziemię ? Obejrzałem te pierwsze trailery różnych części, które R* wrzuciło na swoją stronę i, i, i... i jakby nie patrzeć to każdy z nich, na swój czas, w sumie do teraz, ciężko kopie zad, z każdego z nich klimat danej części WYYYLEWA się wprost z monitora na Nas niczym ogromny cumshot na napaloną 18-stke (debilne porównanie wiem). Co więcej każdy z nich dokładnie obrazuje Nam jak dana odsłona będzie wyglądać (muzyka, miejscówki, akcje itd.) więc nie inaczej może być w tym przypadku...

I to mnie tak masakrycznie jara, że pewnie pół nocy dziś będę o tym myślał, jutro wstanę w południe i popędzę na uczelnie i oczywiście cały czas będę myślał co oni tam pokażą, jaka miejscówka, jaki główny bohater, jakie klimaty jezusie nazarejski... nawet pisząc o tym, mam taką podjarę, że SZOK...

 

co najgorsze mam zajęcia w czasie gdy do sieci trafi ten trailer.. pech chciał, że mam spory referat na te zajęcia i muszę na nich być :/ Więć mam ogromną prośbę, żeby ktoś jutro z bramy napisał mi szybkiego esa (numer podam na PW) jak to wygląda i co mniej więcej z czym się będzie jadło. Jasne mógłbym poprosić o to swoja lubę czy ziomka... ale chcę żeby totalny freak serii GTA (taki jak ja) jutro napisał mi, że trailer urwał mu jaja, a nie, że fajny nawet, jakiś koleś coś gdzieś i w ogóle durne to.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj o 17 Internet się zatrzyma. (pipi) mać jak ja nie mogę się doczekać tego momentu!!

 

Pamiętam jak zbierałem szczenę przez dobrych kilka godzin jak już w końcu udało mi się obejrzeć ten trailer na jakiejś zapchanej stronie. Spodziewam się conajmniej takiej reakcji dzisiaj :D.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że trailer czwórki ściągałem na XBL przez noc i rano bez dostępu do żadnych informacji puściłem gdzieś ok. 6 A.M... Kilkakrotnie. Kilkadziesiąt krotnie. Potem klatka po klatce. I tak aż do 8. Ten z piątki też jakoś ściągnę, ale przy obcnym zalewie trolliningu nie ma szans na nietrafienie w spoiler.

Odnośnik do komentarza

Ciśnienie jest nie do wytrzymania, ciężko uwierzyć, że zostało już tylko 7 godzin. Miałem iść dzisiaj odebrać U3 ale nawet mi się nie chce, nie wiem czy pójdę ;p

Pewnie i tak bym nie dał rady grać.

 

SA, VC, Washington, Londyn, 5 miast, 5 bohaterów, "kobieta" bohaterem, policjant bohaterem, Adrian bohaterem, zwierzęta, wybory moralne i miliard innych plotek.

 

Haha jestem ciekaw czy chociaż jedna okaże się prawdziwa.

Bawiąc się w typera przed trailerem, niech będzie. Obstawiam, że będzie SA2/LS, że to prawda; a Wy obstawiacie jakąś plotkę?

Odnośnik do komentarza

Najgorsze w tym wszystkich jest, że po trailerze będzie trzeba się zmierzyć z jakąś tam datą premiery :(

 

Tydzień oczekiwania na trailer był masakryczny (i magiczny) a czekanie co najmniej rok na premierę <wiesza się> IMO jak dla mnie to mogliby wyrzuć Maxa na jesień 2012 czy nawet 2013-y. A GTA wypuścić w marcu; wiem, marzenie ściętej głowy...

Odnośnik do komentarza

Najgorsze w tym wszystkich jest, że po trailerze będzie trzeba się zmierzyć z jakąś tam datą premiery :(

 

Tydzień oczekiwania na trailer był masakryczny (i magiczny) a czekanie co najmniej rok na premierę <wiesza się> IMO jak dla mnie to mogliby wyrzuć Maxa na jesień 2012 czy nawet 2013-y. A GTA wypuścić w marcu; wiem, marzenie ściętej głowy...

 

 

 

Patrząc na daty na trailerach co wkleiłeś stronę wcześniej to bankowo będzie to jesień przyszłego roku.(tylko 4 się wyłamała)

 

Jeszcze 2h i idę kimać a gdy wstanę wieczorem to już nie będzie ten sam świat który zostawię kładąc się spać, nadchodzi nowa era :yahoo::dance2:

byle tylko net nie eksplodował :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...