Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ten "emeryt" to jednak główny bohater, zwróćcie uwagę na wysiadających panów z furgonetki, którzy najprawdopodobniej idą na jakiś włam - jeden z nich to właśnie ten sam człowiek co opiera się o barierkę w 0:41 oraz jedzie samochodem w 0:50.

Ten który tam wywala drzwi z buta po wyjściu z busa to właśnie ten z balkonu. Później jedzie samochodem.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie tez nie kumam tych zachwytow nad grafika, przeciez to tak jak GTA4 tylko z troche lepszym oswietleniem - czyli po prostu slabo jak na dzisiejsze czasy =/

 

A czego wymagasz od starych konsol?

 

Będzie ładniej niż w RDR + ogrom rodem z San Andreas lub nawet większy i będzie bosko :3

 

Mnie next genem bardziej zaśmierdział fakt wyglądu ulic: od groma aut i przechodniów. No ale tak samo było w pierwszym trailerze GTA IV, pewno to obetną.

 

Wydaje mi się że trailer GTA IV miał większe pjerdolnięcie, bo czuć było w nim zapach next gena, tutaj niekoniecznie.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

No wlasnie tez nie kumam tych zachwytow nad grafika, przeciez to tak jak GTA4 tylko z troche lepszym oswietleniem - czyli po prostu slabo jak na dzisiejsze czasy =/

 

No wiesz ludzie grajacy na konsolach nie widzieli jak moze wygladac GTA IV na PC, wiec dla nich taka grafika to szok. Jak dla mnie nie ma podniety. Mam szczera nadzieje, ze trailer jest z wersji na konsole.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

NAJLEPSZEEEEEEEE !!!!

Na nic tak ine czekalem jesli chodzi o moje gierkowe hobby jak na to. odpalam 4ke od zera.

Jeszcze jak dowala LA,LV i SF w jednym z przemieszczaniem sie pomiedzy nimi to zwariuje. Jestem na 150% pewny ze gra pozamiata klimatem, muza itp. Powiem szczerze, 4 ka nie byla moze najlepsza czescia ale do zadnej gry nie wracalem tyle razy i zawsze znajduje cos nowego.

Odnośnik do komentarza

Słabo, serio to według WaS wygląda słabo :o

 

O fuck przecież graficznie niszczy biorąc pod uwagę, że będzie to sandbox. Napakowany różnymi terenami, smaczkami, fap fap fizyką i TONĄ możliwości.

 

Przecież to wygląda obłędnie. Ta gra będzie ogromna jak gacie Kalisza.

 

Może oglądaliście trailer z San Andreas? :ph34r:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...