Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie wyobrażacie chodzenie takim starym dziadem na siłke? (pipi)nie mu coś w kręgosłupie i gameover. :D

R* pokazując w trailerze siłke, piercing, dziwki i slumsy, IMO sam by sobie przeczył dając go jako głównego[/jedynego] bohatera.

 

Jak można stosować takie nazewnictwo?

 

No naprawdę, nie rozumiem jak można woleć to:

 

l_eb1190a3a83b4bf0820f6c13c62e3dca.jpg

 

zamiast tego:

 

goodjimmy2.jpg

 

Trzeba chyba mieć tyle lat co ja :P

Odnośnik do komentarza

marcin_N - to proponuję Ci jeszcze raz zagrać, ale dokładnie. Jeśli do Vice City doliczysz też przestrzeń powietrzną i budynki to może Vice City będzie większe. Ale tak, 2 wyspy naprzeciw 3 podobnej wielkości nijak nie są w stanie być większe.

 

250px-GTA_VCS_Map.png

 

mapaLiberty.JPG

 

Na pewno Vice City nie jest dwa razy większe od Liberty City, jak to ktoś wspomniał.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Francuzi to jednak mądrzy ludzie. Plotka jest taka, że będziemy zbierać ekipę do zadań specjalnych:

 

http://i.imgur.com/CwBIp.jpg

 

Jak sądzicie? Wygląda rozsądnie. Każda z postaci ma własną historię i wnosi do takiej ekipy coś interesującego. Rozwiązanie o co chodzi z tą "piątką" jest coraz bliżej...

 

nieco wapliwe żeby ten żul był też w gangu ale moooże...

 

ogolnie latynos = gościu z geja tonego

żul = niko

dziadek = tommy

murzyn = CJ

 

???

 

czyżby chcieli zrobić mieszanke postaci ze starszych gier? tzn prawie na pewno nie bedą to dokladnie te same postaci, ale beda ich odpowiednikami, beda nawiązywać do nich stylem/wyglądem/zachowaniem itp?

 

chyba osobiscie wolalbym coś nowego a nie mieszanke klonów , ale jak dobrze to zrobią to nie mam nic przeciwko

Odnośnik do komentarza
No niech ma nawet 50, i?

 

Nic, ja sobie po prostu nie wyobrażam takiego rozwiązania, ale bez względu na to kim sie będzie grało, GTAV i tak mną pozamiata.

 

Dla tych dzieciaków zaśmiecających ten temat swoimi idiotycznymi wywodami, nawet ty Lucku jesteś już starym dziadkiem (łysina i te sprawy).

 

Cóż za błyskotliwa, kipiąca inteligencją wypowiedź.. a raczej delikatny autopojazd? :sorcerer:

 

btw. w GTA IV troche mnie dziwiło czemu nie ma żadnych koszulek z krótkim rękawem. Mam nadzieję, że w V będzie wiekszy wybór, z lataniem w bokserkach, bazooką i gołą klatą included :D

Odnośnik do komentarza
nieco wapliwe żeby ten żul był też w gangu ale moooże... ogolnie latynos = gościu z geja tonego żul = niko dziadek = tommy murzyn = CJ ??? czyżby chcieli zrobić mieszanke postaci ze starszych gier? tzn prawie na pewno nie bedą to dokladnie te same postaci, ale beda ich odpowiednikami, beda nawiązywać do nich stylem/wyglądem/zachowaniem itp? chyba osobiscie wolal bym coś nowego a nie mieszanke klonów , ale jak dobrze to zrobią to nie mam nic przeciwko

 

Latynos z trailera nie przypomina w ogóle Luisa Lopeza... (jeżeli jego miałeś na myśli). Luis miał charakterystyczną fryzurę, ten ma zupełnie inną.

Odnośnik do komentarza

btw. w GTA IV troche mnie dziwiło czemu nie ma żadnych koszulek z krótkim rękawem. Mam nadzieję, że w V będzie wiekszy wybór, z lataniem w bokserkach, bazooką i gołą klatą included :D

 

zostaw takie rzeczy dla nowego Saints Row, nie chcę nawet widziec takich gów.ien w GTAV, ale za wiekszą opcją ''normalnej'' kustomizacji wyglądu jestem jak najbardziej ''na tak''

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się dzieje w tym temacie. Tak samo na 4chanie co godzinę jakiś typ tworzy temat, w którym odpowiada na pytania o GTA V w formie przecieków prosto z ROCKSTAR. Nie sposób tego wszystkiego skatalogować. Co temat to inne info. Dowiedziałem się też, że w jednej misji będziemy sterować ... szczurem laboratoryjnym... Jaaaaaaaasne. Ciekawe kiedy drugi trailer.

Odnośnik do komentarza

Latynos z trailera nie przypomina w ogóle Luisa Lopeza... (jeżeli jego miałeś na myśli). Luis miał charakterystyczną fryzurę, ten ma zupełnie inną.

jest latynosem , ja tylko mowie ze mozna sie doszukiwać podobienstw w poprzednich grywalnych postaciach, ale nie oznacza to ze te postacie beda grywalne, moze tylko oczko do fanów

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że głównego bohatera (głos z trailera) nawet nie pokazano. To zapewne facet mający jakieś 30-35 lat (gadka o przeprowadzce i emeryturze z tego fachu wcale nie musi oznaczać, że jest stary). Koleś będzie pewnie robił za mózg ekipy, którą najpierw trzeba skompletować (czterech typów z napadu w furgonetce, zapewne kierował ten murzyn, ale tak przycięli trailer, że nie można tego dostrzec).

Odnośnik do komentarza

No co by nie mówić, z reguły faceci koło 50tki nie są pierwszym skojarzeniem, kiedy myślisz o użytkownikach siłki, oczywiście nie znaczy to, że takich nie ma. Tak samo nie pasowałoby do takiego bohatera tańczenie w klubie disco

powiedz to mojemu ojcu <_<

 

[spekulacje na podstawie trailera]

ciekawa by byla akcja że gosciu przylatuje do miasta i niby chce zejść z drogi zła, zaklada rodzine i częśc misji jest taka sielankowa, legalna jak w RDR, ale coś tam sie dzieje (porwanie albo zabicie rodziny) i gosc wraca na droge zła, np za sprawą szantażu wykonuje jakies przestepcze misje , napady itp, ale potem albo udaje mu sie odzyskac rodzine (albo nie udaje mu sie - rozdwojenie fabuly) i postawnawia sie zemiśćić i zakłada gang (kompletowanie ludzi, wspolne misje , okazjonalne sterowanie innym członkiem)

Odnośnik do komentarza

No co by nie mówić, z reguły faceci koło 50tki nie są pierwszym skojarzeniem, kiedy myślisz o użytkownikach siłki, oczywiście nie znaczy to, że takich nie ma. Tak samo nie pasowałoby do takiego bohatera tańczenie w klubie disco

no jasne, ze nie jest to pierwsze skojarzenie, ale akurat jesli chodzi o tego typka z trailera to najmniejszego problemu nie widze zeby poszedl np na silke

Odnośnik do komentarza

[spekulacje na podstawie trailera]

ciekawa by byla akcja że gosciu przylatuje do miasta i niby chce zejść z drogi zła, zaklada rodzine i częśc misji jest taka sielankowa, legalna jak w RDR, ale coś tam sie dzieje (porwanie albo zabicie rodziny) i gosc wraca na droge zła, np za sprawą szantażu wykonuje jakies przestepcze misje , napady itp, ale potem albo udaje mu sie odzyskac rodzine (albo nie udaje mu sie - rozdwojenie fabuly) i postawnawia sie zemiśćić i zakłada gang (kompletowanie ludzi, wspolne misje , okazjonalne sterowanie innym członkiem)

Oprócz zakładania gangu to brzmi jak historia Niko.

Odnośnik do komentarza
Francuzi to jednak mądrzy ludzie. Plotka jest taka, że będziemy zbierać ekipę do zadań specjalnych:

 

http://i.imgur.com/CwBIp.jpg

 

Jak sądzicie? Wygląda rozsądnie. Każda z postaci ma własną historię i wnosi do takiej ekipy coś interesującego. Rozwiązanie o co chodzi z tą "piątką" jest coraz bliżej...

 

To ma sens , opcja kilku bohaterów wydaje mi się prawdopodobna (dużo , za dużo przecieków o tym wspomina) . Tylko jak to będzie w praktyce wyglądało , opcja zmiany w locie raczej nie wchodzi w grę , chronologiczne przejścia też jakoś mi nie pasują , multi co-op - nieeee , zaiste ciekawe heh . Ostatnie info o obszarze 4 razy większym niż LC - miód . Wpadłem na film Welcome to San Andreas (do obejrzenia na GT/www.gametrailers.com/user-movie/welcome-to-san-andreas/270908?playlist=featured) , pewnie większość fanów serii widziała (premiera była wiele lat temu) ale dzisiaj fajnie popatrzeć na stare Los Santos ( i głos nieodżałowanego Chrisa Penna).

Odnośnik do komentarza

No właśnie, odnośnie tego filmu. Do VC i SA R* zatrudniło znane persony do dubbingu, przy czwórce spuścili trochę z tonu a przynajmniej nie kojarzę aby tam były takie nazwiska jak S. Jackson czy R. Liotta. Do SA zrobili powyższy filmik który fajnie wprowadzał w klimat, tylko że większość ludzi obejrzała go premierze gry. Mogliby coś takiego zrobić teraz na osłodzenie oczekiwania. Przed AC II ubisoft też coś takiego zrobiło tyle że z aktorami no i bardziej dla nakręcenia hajpu czego R* akurat już robić nie potrzebuje :good:

 

 

 

Wie ktoś może skąd można ściągnąć trailer V?

Edytowane przez brumbrum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...