Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Może będzie coop?

ja tu widze cos na ksztalt tworzenia gangu, zespolu, gdzie stery bedzie moglo przejac az 4 kolesi. taki napad na bank z IV z kumplami to bylby dobry bajer, prowadzenie ognia zaporowego, podzial na role, jeden wysadza sejf reszta pilnuje itd. obstawiam ze tak bedzie, bo duzo rzeczy wskazuje ze rockstar wlasnie dazy w takim kierunku. nie (pipi),cie ze nie. to moze byc akurat ten moment kiedy wprowadza wlasnie taki zaawansowany system fabularnego coopa czy cos.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

 

przecież gang stworzony w max payne 3 z multi będzie mozna przerzucić do gta 5... po coś dali tę opcje.


to po to zeby przenieśc do multi

swoja droga w gta4 multi nie urywalo dupy, w RDR nadal nie bylo cudowanie ale juz lepiej i mozna sie było powozić po świecie, ciekawe jak bedzie w gta5, potencjał jest ogromny, ciekawe jak go wykorzystają

Odnośnik do komentarza

Im więcej wolności w multi tym lepiej. Osobiście nie lubię trybów, które ograniczają mnie ala Capture da F**k czy Deathmeczet.

 

I jeszcze jedno. Jestem z Wami od momentu gdy pojawiły się te screeny - na iPadzie ale ... kobieta mnie sterroryzowała miotłą, zmywakiem, krojeniem ogórków i porów, wypakowywaniem zmywarki ... Idę po piwo bo mam spokój.

 

I komentarz do dzisiejszych screenów - nie chce mi się wierzyć, że na konsolach tak będzie to wyglądać. Jest różnica względem czwórki w grafie. Widać, że posiedzieli nad filtrami (po ICEnchacer mieli po co) i teraz to wygląda bardzo realistycznie. Ciekawe jak bardzo wzbogacili pościgi i czy teraz śmigłowiec będzie się zniżał do poziomu pojazdu celem ostrzału???

 

My god, moja pompka!

Odnośnik do komentarza

hmmm ten murzyn jakiś dla mnie podejrzany. Niby każdy niga nawet w realnym świecie jest do siebie podobny ale ten z screenów jest jakoś mało charakterystyczny jak na głównego bohatera. Wydaje mi się,że to screeny z multi i murzyn czy też meksykanin będą jednymi z dostępnych w tym trybie postaci. W singlu maksymalnie będą to sterowaniu przez konsolę koledzy głównego bohatera

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie wszystko wskazuje, że będziemy mieli do czynienia z GTAowym odpowiednikiem Parszywej Dwunastki, tyle że będzie ich kilku, a każdy będzie robił pod jakiś większy cel. W sumie nieźle bo dotychczas byliśmy zdani tylko na siebie. Ciekawe jak będzie wyglądać sprawa ze statystykami jeżeli takie się pojawią. Murzyn pewnie dobry jest w sprincie i wysportowany na tyle, że mamy już ciekawą akcję z ciężarówką. 40 letni zgred może być niezły w strzelaniu, lataniu i jedzeniu hotdogów. Inny typ z trailerka może być niezłym kierowcą na zlecenie. Motywów może być mnóstwo, a klas w iście RPGowym stylu jeszcze w GTA nie było, dlatego taki motyw wydaje mi się na tyle ciekawy, że dziwne byłoby żeby Rockstar go nie wykorzystało. Fajnie poprowadzony może być TYM CZYMŚ co zasugerowało, że mamy w końcu kolejny numerek w serii.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbym wszystkim uświadomić, że gra starszym gościem z trailer dyskwalifikuje obecność siłowni i luzackich ciuchów,a co za tym idzie części opcji z GTA: SA. Wyobrażacie sobie gościa kolo 50-tki,wydziarganego, z młodzieżową fryzurą, w młodzieżowych ciuchach, z dziarą na ramieniu, przypakowanego jak Arnie, pomykającego na rowerku? Ja też nie... Inna sprawa dotyczy kilku bohaterów. Nie wiem jak dla Was, ale ja nie potrafię się utożsamić z głównym bohaterem, jeśli co chwilę będzie się on w grze zmieniał.

 

Sam się uświadom, myślisz że jak przekroczysz 20stkę to będziesz wyglądał dorośle jak tata, a po 30 zaczniesz już grzybieć czy jak? Zobacz kolo koło pięćdziesiątki http://www.hitypolskiegointernetu.pl/wp-content/uploads/2010/12/krzysztof_ibisz_.jpg

tylko dziar brakuje :rofl: Pamiętaj że mówimy o L.A. gdzie wszyscy są zawsze piękni i młodzi. Swoja drogą byłyby jajca jakby dali opcję operacji plastycznych obok dziarania i siłki :D

 

A co do bohatera/ów,być może po prostu będzie możliwość wyboru głównego bohatera a co za tym idzie różniące się między sobą scenariusze, zamiast wyborów moralnych z czwórki. No i nie wiem po czym niektórzy sądzą że będzie można fury przewozić, może to być scena z misji. Po pierwszym trailerze IV też się niektórzy jarali że będzie można korzystać z bagażnika.

Odnośnik do komentarza

Osobiście też sądzę, że V w tytule musi wiele znaczyć i też wydaje mi się, że to będzie jakaś kombinacja z wieloma bohaterami. Jeśli już stawiałbym opcję kilka oddzielnych kampanii przeplatających się ze sobą. Jedna kampania ze zmieniającymi się bohaterami byłaby (imo) średnia. Ciężko byłoby zżyć się na dobre z danym bohaterem. Powiedzmy rozwiniemy swoją postać - ubierzemy, wykoksimy na siłce, itd. i trzeba będzie przeskoczyć na całkowicie innego.
Jednak najbliżej mi do teorii, która mówi o robieniu własnego gangu tak jak pisał Texz. Każde z iluś tam postaci do wyboru będą mieli unikalne predyspozycje, które będą pomagały w wykonywaniu misji (spec od fur, od zamków, od strzelanin itd.). Parę pierwszych misji żeby ogarnąć miasto, ludzi i cały interes. Potem kompletowanie własnego teamu. W takim wypadku typek w garniaku byłby idealny. Podstarzały mafiozo, wraca do LS żeby je zdobyć na powrót. Tak to byłoby coś....

BTW. Czwarty screen. AK-47 z celownikiem laserowym. Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że pojawi się kustomizacja broni ? fuck yeah ;)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli miałoby być kilku bohaterów przeplatających się w jedną fabułę to ja proszę napisy PL. Już na IV zdarzało mi się gubić, a jak zrobią z tego jakąś intrygę wielonarracyjną, którą pewno w PL będę rozkminiał to w eng pewno się zesram jak zapewne 80 % forumowych "perfekt english" :)

Odnośnik do komentarza

Osobiście nie widzę, żeby ten laser przechodził dalej. Wydaje mi się, że zaczyna się pod lufą, za magazynkiem. Zresztą szkoda miejsca na sprzeczki o takie pierdoły ;)

Edit. Przepraszam. Zwracam honor. Na trzecim screenie widać jak policjant w helikopterze celuje z broni, która ma celownik laserowy. Co nie zmienia faktu, że wcześniej policjanci takowej nie mieli. A więc co oni to my :D

Odnośnik do komentarza

1. Nie zauważyłem, że temat był wałkowany gdzieś w miejscu tych 200 stron śmieci.
2. Sylwek ma przynajmniej wyraz twarzy madafaki. Twarz gościa z trailera raczej wskazuje na pierdzielowatość. Wygląda bardziej na chłopa, który ze spokojem wydaje wyrok niż kogoś, kto sam budzi sobie ręce.
3. Widzę, że wejście w een tmat kończy się gimbusowymi przepychankami że strony niedowartościowanej dzieciarni. Czy poza paroma wyjątkami jest tutaj ktoś kto poza koniobiciem nad screenami umie prowadzić normalną dyskusję?


Sam się uświadom, myślisz że jak przekroczysz 20stkę to będziesz wyglądał dorośle jak tata, a po 30 zaczniesz już grzybieć czy jak? Zobacz kolo koło pięćdziesiątki http://www.hitypolskiegointernetu.pl/wp-content/uploads/2010/12/krzysztof_ibisz_.jpg
tylko dziar brakuje :rofl: Pamiętaj że mówimy o L.A. gdzie wszyscy są zawsze piękni i młodzi. Swoja drogą byłyby jajca jakby dali opcję operacji plastycznych obok dziarania i siłki :D

A co do bohatera/ów,być może po prostu będzie możliwość wyboru głównego bohatera a co za tym idzie różniące się między sobą scenariusze, zamiast wyborów moralnych z czwórki. No i nie wiem po czym niektórzy sądzą że będzie można fury przewozić, może to być scena z misji. Po pierwszym trailerze IV też się niektórzy jarali że będzie można korzystać z bagażnika.



Jak przekroczę dwudziestkę? Lada chwila przekroczę trzydziestki. :-) Rzecz jasna życzę Ci bycia pięknym jak Ibi. Ja nie potrafiłbym jednak utożsamić się z gościem, którego ryj wygląda jak pysk sędziego najwyższego, a reszta ciała jakby metanabol jadł jak Lentilky.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jeżeli miałoby być kilku bohaterów przeplatających się w jedną fabułę to ja proszę napisy PL. Już na IV zdarzało mi się gubić, a jak zrobią z tego jakąś intrygę wielonarracyjną, którą pewno w PL będę rozkminiał to w eng pewno się zesram jak zapewne 80 % forumowych "perfekt english" :)


Skoro w Polsce bedzie wydawac gre Cenega to jest duze prawdopodobienstwo, ze bedzie lokalizacja PL i do tego na wysokim poziomie. Kolejna gra z polskimi napisami - Darksiders 2 i jest to zrobione swietnie!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tu już nie chodzi o samo jaranie się. Też się jaram, ale nie spuszczam nad każdą fotką jaką wrzuci RS. Czekam na GTA5 jak na żadną inną grę, ale fotki wrzucane z taką częstotliwością uważam za kpinę. Z jednej strony fajnie, że w ogóle są, z drugiej ile czasu mamy karmić się obrazkami. O wiele bardziej wolałbym konkretne info niż zdjęcia, które mówią mi, że będą samoloty, będą motory, będą samochody i będzie ładnie. Z dużo większym ciśnieniem czekałbym na grę gdybym wiedział, kiedy wyjdzie. Nawet gdyby po drodze nie dali nam zupełnie nic na temat jej treści czy zawartości.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...