Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Damn, ale się podnieciłem, przepiękne. Hmm no to teraz mamy 5 trailerów GTA V...będzie więcej?

Wygląda średniawo, spora różnica graficzna w jednej grze, niektóre scenki piękne, wręcz fotorealistyczne, np pościg heli za autami, ale w wielu scenach jakość tekstur jest masakrycznie słaba. Jako gracz PeCetowy mam nadzieję że dodadzą lepsze. Zastanawia mnie jeszcze kwestia fauny. Widać psa Franklina i..w zasadzie tyle. Jakoś nie zauważyłem innych zwierząt. Ok na screenie rekin, rybki, ale tak to niewiele wiadomo o nich, ile i jakie będą. Oby rzucili kolejną porcję screenów, tym razem poświęconą właśnie zwierzakom. Może w tych zapowiedziach będzie. I wciąż czekam na pokazanie systemu zmiany bohatera.

Odnośnik do komentarza

Po oglądnięciu ostatniego trailera naszło mnie, że będziemy musieli chyba odblokować sobie po kolei Franklina, później Trevora. Dokładnie piję do scenki kiedy nasza trójka się spotyka. Michael i Franklin w tamtym momencie już działają wspólnie w swojej sprawie. Zapewne już w czwartek się dowiemy...

Ciekawy jestem też czy wraz z nową postacią nie będzie wzrastać poziom trudności. Michael - easy, misje na początek, Franklin - ostra wymiana ognia, Travis - konkret, sterowanie pojazdami, w tym samolotami, cała trójka - hard - coś skomplikowanego. 

Odnośnik do komentarza

Po oglądnięciu ostatniego trailera naszło mnie, że będziemy musieli chyba odblokować sobie po kolei Franklina, później Trevora. Dokładnie piję do scenki kiedy nasza trójka się spotyka. Michael i Franklin w tamtym momencie już działają wspólnie w swojej sprawie. Zapewne już w czwartek się dowiemy...

Ciekawy jestem też czy wraz z nową postacią nie będzie wzrastać poziom trudności. Michael - easy, misje na początek, Franklin - ostra wymiana ognia, Travis - konkret, sterowanie pojazdami, w tym samolotami, cała trójka - hard - coś skomplikowanego. 

A przypadkiem gdzieś we wcześniejszych doniesieniach nie było powiedziane, że od samego początku będzie możliwa kontrola nad jednym z trio ? 

Ja to widzę tak, że na początek dostajemy po dwie albo trzy proste misje wprowadzające dla każdej postaci. Poznajmy ją, jej otoczenie, zachowanie, wykonujemy zadanie, które będzie pasowało do specjalizacji każdego z nich i po tym "intrze" rzucają nas na dno Atlantyku i "BAWCIE SIĘ TERAZ" :)

Odnośnik do komentarza

trevor mistrz, troszke przypomina J.Nicholsona z ryja, takiego wychudzonego. max patol:D. 

 

czyzby franklin o/lub jego ziomeczki nalezeli do groove street family? mozliwe ze spotkamy kogos, moze Sweet (brat CJ'a) sie pojawi, fajnie by bylo, spoko typ zawsze byl z niego.

 

wyglada na to ze michael bedzie mial najbardziej bekowe misje, trevor hardkorowe a frank samochodowe, no i dobrze, tylko aby jednak ta gra sie nie zmiekczyla przez takich kolorowych bohaterow.

Odnośnik do komentarza

Z powodu nadmiaru czasu pozwoliłem sobie na małe porównanie :)

 

 

Nie tylko spotkania Michael'a z psychiatrą są inspirowane z "Rodziny Soprano" ale też wnętrze domu i Kłótnie matki z córką > Kłótnie Meadow(córka) z Carmel(matka)

 

Kuchnia i waśń:

4ECaDVj.png

 

 

6-19-sopranos-kitchen.jpg

 

 

Tak samo przestrzeń za kuchnią

 

FcgXFbe.jpg

 

 

G37Yf9E.png

 

 

 

Odpoczynek przy basenie:

 

l2ZaJrD.png

 

 

remember-when-01-1024.jpg

 

 

Nie zdziwi mnie jak w zapowiedzi będzie, że Majkel ma "uraz" do odlatujących kaczek oraz napady paniki :D

Edytowane przez Heavy Deszcz
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...