Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Łatka polonizacyjna tym razem 2 czy 3 miesiące po premierze? To cenega, jeszcze coś mogą odpier.dolić.

 

Przy okazji to chyba będzie najlepiej sprzedająca się gra na konsole w naszym kraju.

 

BTW. teraz doczytałem - 17 września premiera także u nas. Zawsze nienawidzę tych 3 dni obsuwy dla Europejczyków, dobrze że tym razem obędzie się bez tego.

Edytowane przez Kre3k
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

w deupe niech se wsadzi cenega

 

mate5, dnia 08 Maj 2013 - 12:56, napisał:
Yano

Ja się cieszę. Pierwszy playthrough z angielskimi napisami a drugi po polsku.

 

 

o ile srenega da wybór

 

jeśli będzie wybór i jeśli polska wersja nie bedzie zawierała błedów i komplikacji z patchami i dlc to niech sobie ją robią

 

ale nadal twierdze że to gwałt na klimacie

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
  • Minusik 16
Odnośnik do komentarza

Jak taki z ciebie miłośnik amerykańskiego humoru i angielski razem z idiomami znasz perfekcyjnie to wyłączysz w ogóle napisy i będziesz słuchał oryginalnych głosów, chyba to nie będzie problem?

oh panie "ale teraz mu dogryze, aż mu sie zrobi przykro" - nie udalo sie, bo zwykle gram i oglądam filmy bez napisów, napisy tylko mnie rozpraszają 

 

a co do problematyki  - to problem nadal będzie bo zwykle w takich tłumaczeniach nie same podpisy pod tekstami mówionymi są po polsku ale też wszystkie menusy i  inne tekstowe informacje na ekranie , a to jest drażniące 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

oby dali tylko wybór języka i tyle

 

+1

 

Jeśli będzie możliwy wybór języka, a gra będzie w wersji "europejskiej", to świetna wiadomość. Ale jeśli wyplują wersję tylko na Polskę to niestety trzeba będzie się zaopatrzyć w anglika, bo tłumaczenia to ja potrzebowałem przy GTA III (które swoją drogą, o ile dobrze pamiętam, było bardzo dobre), a nie w 2013 roku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Napisy oczywiście będę miał włączone już przy pierwszym przejściu, no bo czemu nie? Wszelkie smaczki i tak wyłapię ze słuchu, a jak będę miał wątpliwość co do jakiegoś słowa, to będę miał ślicznie po polsku napisane :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...