Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

2 płyty DVD na X'ie to raczej pewnik.. ale nie sądzę aby zmiana płyt wchodziła w grę. Jestem przekonany, że po prostu będzie wymagana instalacja przynajmniej jednej z nich (chyba, że zrobią coś jak np. DICE z BF3 0 bez zainstalowanej drugiej płyty gra będzie wyglądać jak z poprzedniej generacji.

W końcu jak niby sobie wyobrażacie takie zmiany płyt? Wyjeżdżam poza miasto i zonk.. "zmień płytę", 10 sek później wracam i znowu "zmień płytę"? Nie sądze.. szczególnie jeśli chodzi o multiplayer.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

LA noire fabularnie było na milion dvd pocięte, GTA V min 3 dvd to pewniak, wyjedziesz z miasta na wiochę i komunikat o zmianie płyty HEHEHE. Oby każda wersja chodziła w 720p, nie wiem co to za straszne plotki o GTA IV 640p krążyły po sieci.

Mnie bardzo ciekawi czy mozna zebrać się cała kompanią do auta np Przełączyć na Trevora i spalić furę albo postrzelić innych heheh

Edytowane przez FlashGordon
Odnośnik do komentarza

co za news z tą lokalizacją. Moje chyba największe marzenie związane z serią GTA zostało w końcu spełnione. To zdecydowanie najlepszy news dotyczący GTA V od 25 października 2011r. czyli od oficjalnej zapowiedzi gry. Jaram się! A tak swoją drogą to wychodzi na to, że 2 lata bez jednego miesiąca upłynie od pierwszej oficjalnej zapowiedzi do jej premiery. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Dziwnie będzie grać w GTA z polską lokalizacją. Przyzwyczaiłem się do języka angielskiego w tej serii. Ciekaw jestem, czy bluzgi i inne przekleństwa będą dobrze przetłumaczone, a nie ocenzurowane, bo to byłby fail.

 

 

W Sleeping Dogs nie były ocenzurowane( a odpowiada za lokalizacje ta sama firma)

Odnośnik do komentarza

To spoko, w Sleeping Dogs jeszcze nie grałem, więc dobrze, że mnie uświadomiliście :) Jeśli chodzi o polskie napisy to  jestem na tak, zawsze to udogodnienie, gdy księ próbuje wszystko zrozumieć w dialogach i poleceniach. Osobiście, żeby zrozumieć angielskie dialogi muszę mocno wytężyć umysł i konkretnie się wsłuchać, co w grach jest trochę meczące, więc zawsze korzystam z angielskich napisów, a jak już są polskie to w ogóle fajnie. Dubbingu z kolei nie toleruję w grach.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Wy tak serio z dubbingiem? Poszło info, że tylko napisy. GTA zawsze było grane z angielskimi napisami, polski nie pasuje do tych wszystkich niggasów gadających slangiem, napisy nie oddadzą w pełni tego co twórcy zamierzyli.

Nikt przeciez glosu nie wylaczy,a dubbingu nie bedzie,wiec jaki ludzie z POLSKI maja znow problem w uzupelnianiu zdan ktorych nie rozumia,skoro tego zdania po Angielsku nie zrozumia to jaki problem jest w przetlumaczeniu tego zdania nawet niepoprawnie bo nie po czarnuchowemu?

Ludzie ogarnijcie sie...strasznie mnie w(pipi)ia to Polskie narzekanie,jak jeden z drugim jest taki nigga to niech (pipi) z Polski do Anglii i kupi sobie w sklepie za rogiem angielska wersje.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...