Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Heh muve się obsra troche przy dostawach coś czuje. Darmowa wysyłka, polska lokalizacja, kod na -50% idealny zestaw dla growych januszy. Mi w sumie na to ogromne dzieło nie będzie szkoda wydać 230zł bo wiem, że spędze przy tej grze co najmniej 200h więc wydaje mi się to uczciwy układ.

 

 

 

 

 

 

 

Chociaż jakbym miał kod to bym go wykorzystał hehe

Odnośnik do komentarza

No to ominela cie jedna z najlepszych gier wszech czasow. Wiekszosc osob ktore znam i graly w sa potrafilby po 3 latach przerwy dojechac gdzie bym im powiedzial bez uzywania radaru. Sam nieraz odpalam sa zeby sobie tylko pojezdzic po tych za(pipi)istych terenach: )

 

Jak mnie zminusowali :/ Prawda jest taka że PS2 nie miałem, wersja pecetowa klatkowała u mnie niemiłosiernie w porównaniu do VC, klimat mnie nie ujął więc odpuściłem sobie, a potem to już jakoś byłem podjarany innymi grami.

 

Cały czas się zastanawiam nad ograniem SA przed piatką, ale strasznie się te GTA z ery PS2 zestarzało w porównaniu do innych gier.

Odnośnik do komentarza

Ja katuje w nie cały czas i dla mnie każde GTA jest ponadczasowe i w ogóle nie czuje, by sie zestarzaly ;) ostatnio przechodzilem Vice City na PC, PS2, a teraz na tablecie, a trójkę na telefonie i wkreca mnie solidnie, chociaż kończylem te grę kilkanaście razy... Właśnie kupiłem SA i będę katowac jak głupi przed GTA V, najlepsze gry wszechczasow. Czas za chwile przejść obydwa dodatki do GTA IV.

 

Swoją droga, przez tego byle jakiego Niko przeszedłem GTA IV tylko trzy razy i nie mam parcia póki co, by kończyć je raz jeszcze...

Odnośnik do komentarza

GTA SA na PC mozna zmodowac i podbic grafike, niestety jakis wzgledny komp jest do tego wymagany. Wersja z pierwszego xboxa wygladala lepiej od tej na ps2, wiec mozesz kupic sobie orginalna wersje i odpalic na x360.

 

Względny komp mam i chyba tutaj w to zagram, bo właśnie sprawdziłem wersję na X'a na allegro i sorry, ale za gre która całkiem niedługo może z okazji 10 rocznicy trafić na srajfona nie będę płacił 80zł T_T

 

Chyba że ktoś ma swoją wersję na sprzedaż :>

Odnośnik do komentarza

No to "Heat" oglądnięty. Świetna zajawka przed bro-robbingiem w GTA V. Super byłby pomysł takiego anty - bohatera jak w filmie, który depcze nam po piętach.  A potem w jakimś DLC weszlibyśmy w jego skórę i rozwiązywali zagadki z drugiej strony barykady jako detektyw LSPD. 

Edytowane przez Texz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

San Andreas też można chyba ściągnąć z Xbox Live o ile się nie mylę.

 

Ale najlepiej teraz wybrać wersję na PC i wgrać mody poprawiajace grafikę. Nie zagrać w tę grę to grzech. Jej poziom rozbudowania robi wrażenie do dziś. Zacznij więc MaZZeo najlepiej od najbliższej przyszłości, tak byś wyrobił się na premierę GTA V.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

 

Oby tylko w nowym GTA nie bylo Arcadowo :( te piruety samochodem na lotnisku przed pociskiem nie napajaja optymizmem...

 

 

To reżyserka...

 

nie do konca- bedzie to zapewne czesc specjalnej umiejetnosci Franklina, dzieki jego slowmo bedzie mozna brac naprawde ostre zakrety, lub wlasnie obroty wokol wlasnej osi. ten motyw pojawil sie tez w jednym z wczesniejszych trailerow

Odnośnik do komentarza

 

Jak taki z ciebie miłośnik amerykańskiego humoru i angielski razem z idiomami znasz perfekcyjnie to wyłączysz w ogóle napisy i będziesz słuchał oryginalnych głosów, chyba to nie będzie problem?

oh panie "ale teraz mu dogryze, aż mu sie zrobi przykro" - nie udalo sie, bo zwykle gram i oglądam filmy bez napisów, napisy tylko mnie rozpraszają 

 

a co do problematyki  - to problem nadal będzie bo zwykle w takich tłumaczeniach nie same podpisy pod tekstami mówionymi są po polsku ale też wszystkie menusy i  inne tekstowe informacje na ekranie , a to jest drażniące 

 

nie rozumiem takich ludzi. Problem z niczego. Kupić wersje angielską i przestać pieprzyć bzdury. Wersja z polskimi napisami, to według mnie jedyna słuszna wersja

Odnośnik do komentarza

Haha, dokładnie, też lepiej znam te wirtualne miasta niż moje własne. Ja cały czas bawię się w epizodzie o Tonym, nie mam ochoty wracać do podstawki, a L&D mnie nie jarało, ale pewnie przjdę wszystko jeszcze raz tuż przed premierą, chyba nawet skuszę się na SA.

Dzisiaj obejrzałem sobie Parkera, całkiem fajny film z Jasonem Stathmanem i tak skojarzyło mi się z V. Cała ta akcja przed skokiem, przygotowanie kryjówki, zatrudnianie ekipy, szybka precyzyjna akcja i ucieczka...pod wodą.

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że dziwie się Wam, że tak katujecie różne stare części GTA przed premierą V, pomijam już to, że się strasznie zestarzały i że znacie je na wylot, ale według mnie przydałoby się Wam trochę świeżości i tęsknoty za tą serią. Ja osobiście uwielbiam sandboxy, oczywiście GTA to najlepsza seria, którą uwielbiam i jestem jej wielkim fanem, ale ostatni raz styczność z nią miałem z tego co pamiętam to przy okazji dwóch dodatków do IV jak miały premierę, kupiłem je, oczywiście przeszedłem i chyba od tamtego czasu nie grałem już w GTA, więc wyobraźcie sobie jak wielki jest mój głód na V i że siedzę jak na szpilkach w oczekiwaniu na premierę, ale wiem, że jak wyjdzie to mną pozamiata i możliwe, że mało kto z Was będzie się przy niej tak świetnie bawił jak ja, jeżeli Wy nie macie żadnych dłuższych przerw od tej serii. No ale wiadomo co kto lubi. Ostatnim sandboxem, którego przeszedłem był Sleeping Dogs i naprawdę dobrze się przy nim bawiłem, a to właśnie za sprawą tego, że jestem spragniony gier z otwartym światem. Bardzo czekam na Watch Dogs, ale wielka szkoda, że wychodzi po premierze V, według mnie to się źle odbije na tym tytule i wiele on straci w moich oczach po tym jak już będę miał ogranego najlepszego sandboxa wszech czasów. Nie mogę się również doczekać zapowiedzi Mafii III, no ale dobra koniec off-topa :P 

Ciekawe czy znowu zostaną zminusowany za wyrażenie swojego zdania :| 

  • Plusik 3
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Może i bym uruchomił, ale nie mam takiej możliwości, bo pożyczyłem kiedyś swoje GTA IV i nie odzyskałem go ;/ Najchętniej to bym odpalił IV na PC z tym modem, który tak poprawia grafikę, ale niestety to nierealne bo mam bardzo słabego kompa. Próbuje jakoś wytrzymać do premiery V, ale naprawdę jest bardzo ciężko, zwłaszcza, że nie mam w co teraz grać. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Może i bym uruchomił, ale nie mam takiej możliwości, bo pożyczyłem kiedyś swoje GTA IV i nie odzyskałem go ;/ Najchętniej to bym odpalił IV na PC z tym modem, który tak poprawia grafikę, ale niestety to nierealne bo mam bardzo słabego kompa. Próbuje jakoś wytrzymać do premiery V, ale naprawdę jest bardzo ciężko, zwłaszcza, że nie mam w co teraz grać. 

Znam Twój ból. :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...