Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

A może online będzie podobny do RDR, gdzie ten tryb free roam był najlepszy i można było tam znaleźć masę aktywności.

 

dokładnie, freeroam był najfajniejszy, a przy odrobinie szczęscia tutaj będziemy mieli o wieeeele więcej zajęć do zabawy

 

 

poker w multi byl platny

jak to płatny? był poporstu dodany w którymś DLC (i tutaj też niestety możemy sie spodziewać DLC do multi, nie ma co wątpić)

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Właśnie sobie uświadomiłem, że w tej grze będzie można wspólnie eksplorować mapę online by zaraz potem walczyć ze sobą hydrami. W około 16 osób!

 

rainbowMeme.PNG

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Zabijcie mnie, ale mam nadzieję, że sterowanie będzie uwspółcześnione, te w San Andreas było tragiczne, w IV nie grałem :(

 

Zapowiada się przednio.

 

Zapowiada się, że sterowanie będzie mixem tego z RDR i MP3, czyli będzie bardzo dobre. Choć trudno się na początku przyzwyczaić, że bez trzymania X / A nie da się biegać ;)

Odnośnik do komentarza

Oglądałem to wczoraj u dziewczyny. Nawet ona, nie będąca mega fanką gier, była pod wrażeniem nowego GTA. Next genowe pokazy(z E3 np.) nie zrobiły mi tak "dobrze" jak ten wczorajszy. No może nie wliczając MGSV ... też na tej generacji : )

 

Jeśli to będzie działać tak płynnie na mojej Ps3 - stawiam Rockstar pomnik.

Odnośnik do komentarza

Polecam obejrzeć ten gameplay w 720p i przestać bzdurzyć że wygląda niemożliwie. Nie chce krytykować grafiki, ale w żaden sposób nie wygląda to ani next-genowo, ani pecetowo. Wygląda dobrze, a biorąc pod uwagę wiek konsol i ogrom świata to można powiedzieć że grafika jest super.

 

Ta sama gadka co filmik z GTA V, Rockstar oszuści. Heh, gdyby to był pokaz z PS4/X1 to byłbym srogo zawiedziony.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Polecam obejrzeć ten gameplay w 720p i przestać bzdurzyć że wygląda niemożliwie. Nie chce krytykować grafiki, ale w żaden sposób nie wygląda to ani next-genowo, ani pecetowo. Wygląda dobrze, a biorąc pod uwagę wiek konsol i ogrom świata to można powiedzieć że grafika jest super.

 

Ta sama gadka co filmik z GTA V, Rockstar oszuści. Heh, gdyby to był pokaz z PS4/X1 to byłbym srogo zawiedziony.

Zazwyczaj z Toba sie nie zgadzam,ale jestem tego samego zdania.
Odnośnik do komentarza

ja też uważam że gra nie wyglada nextgenowo ale jak na możliwości starych konsol i ogrom świata to jest to świetna grafika najwyższych lotów.

oczywiście że jest brzydsza niż kilka korytażowych gierek, ale przy takim świecie to naprawde nie ma do czego sie przyczepić

 

 

zwłaszcza że wygląda na to że nie powinno być prawie wcale loadingów, do tej pory GTA i RDR miały loadingi przy szybkiej podróży i teleportowaniu sie w odległą część mapy, tutaj widać było skakanie po mapie przy zmianie postaci i nie było tam czarnego ekranu na 20 sekund loadingu, a jedynie kilka sekund przy oddalaniu i przybliżaniu , to też jest coś czego sie nie spodziewałem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...