Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

ultima musi ogarnąć bo im jaja utne jak nie dojdzie mi gra we wtorek :D,btw przeglądam strony z okolic premiery czwórki,bosze co za dałny wtedy pisały na tym forum xD 
"Z pewnoscia bedzie to najwiekszy crap 2008 roku. Ja po obejrzeniu 3 minutowego filmu z GP nakreconego aparatem cyfrowym, 10 razy przekompresowanego, wnioskuje ze bedzie to okrutna lipa.
Po tych trzech minutach, wnioskuje ze:
- eksplozje sa do dupy
- fizyka jest do bani
- Niko chu..wo biega
- gra jest crapem (nie wspominalem jeszcze?)

- grafika jest za bardzo komiksowa
- Niko gada jak pedal
- wyrzucilem w bloto 225zl"

przykłady z brzegu xD

Odnośnik do komentarza

A ja złożylem dwa preordery, jeden w empiku, a drugi w rtv euro agd. Oba z odbiorem osobistym, tam gdzie będzie wcześniej tam odbiorę  :)

Nie polecam pre-orderów z Empiku. Brałem tam swego czasu SimCity za 150zł. Nie dość że wysyłają dopiero w dniu premiery, to ludzie dzień przed premierą już kupowali w Media Makrt za 99zł. :/ Wydaje mi się ze Muve i Ultima to najlepsze rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

Z tego całego hajpu i z racji, że do GTA V nie ma żadnej ciekawej giereczki gram sobie teraz w GTA 2, 3, SA i EFLC jednocześnie. I hype rośnie aż miło, ale jakoś się wytrwa. :)

Mi natomiast oczekiwanie umila Hitman: Rozgrzeszenie. A przed Hitmanem ukończyłem Maksia Pejna 3 i ciesze się że GTA V będzie miało wzięty z niego system strzelania. Ciekawe jak będzie z walką wręcz, bo w Sleeping Dogs była ona świetna. A i ciekawe jakie fryzury Rockstar da nam do dyspozycji dla naszych postaci, oby był jakiś irokez. ^^

Odnośnik do komentarza

Zamowilem w muve, bo w koncu to chyba oficjalny sklep Cenegi = gra powinna byc najpozniej 17.09

 

 

Na pewno ? Niedawno Muve zmienilo wlasciciela z Cenega na Muve S.A ?

 

Ja tam pewnie kupie na PSN, bede mial pewnosc ze w dzien premiery na 100% zagram, poza tym nie chce meczyc napedu, moj FAT40gb ma juz ponad 4 lata i tysiace godzin przegranych na 3 roznych kontach.

Odnośnik do komentarza

 

Tak swoją drogą, pamiętacie ten loading theme który tutaj wrzucałem? Z ciekawości wrzuciłem go na YouTube i potwierdziły się moje przypuszczenia - 2k go zablokowało. Czyżby faktycznie był oficjalny?

 

 

2k usuwa wszystko. nie ważne czy oficjalne czy nie. nawet w oświadczeniu o tym pisali z tego co pamiętam. ich nie obchodzi czy fake czy real, blokują wszystko jak popadnie a co nie wyszło od nich.

 

 

Akurat wysyłać mogą w piątek i w poniedziałek może już być. Wszystko zależy od tego kiedy sklepy dostaną grę od dystrybutorów.

Pamiętam, że kilka razy była sytuacja, że preordery rozsyłali 3 dni przed premierą. :)

Może akurat się uda, byłoby faking osom. :D

 

 

Cenega jako oficjalny dystrybutor, a Muve jako ich sklep, powinni mieć jako pierwsi :P oby na poniedziałek wycelowali.

  

a jak było przy gta4? ktoś miał przed premierą sztukę?

Z gta 4 bylo ok. Malem na premiere wysylkowo, ale caly czas mam w pamieci premiere gta sa jak 'zginal im kontener' xd (pipi)om od tego momentu nie wierze jesli chodzi o gta.
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

To z założenia ma tak działać że paczka trafi do paczkomatu dużo wcześniej a tylko sam kod do otwarcia system automatycznie wyśle po północy. Ultima przy jakiejś premierze przejechała się na tym z tego co pamiętam.

to całkowity random z tymi paczkomatami, robiłem w ultimie, przy killzonie 3 np kurier odbierał paczki o 14, a ludzie na facebooku juz pisali o 17 ze mają juz kody wygenerowane i poodbierane. nie wiem jak od roku bywa, ale z ludźmi  odpowiedzialnymi za paczkomaty nie szło sie dogadac, nie wspomne ile towaru potrafili "zgubic"

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

 

nie bądź miękki. zamów tak, żebyś miał jak najszybciej. też wziąłem z muve. 50 zł różnicy troszkę boli ale przynajmniej zagram w dniu premiery jak nie wcześniej.

 

e: 17 to wtorek więc pewnie w poniedziałek będą wysyłać. chyba że w piątek w co jednak wątpię :confused:

Ktoś pisał, że muve gwarantuje dostawę do paczkomatów do siedemnastego, ale nigdzie nie znalazłem potwierdzenia.

 

To ja pisałem. Kliknij w cyferkę 3 i zobacz co jest napisane pod 'Zagraj w GTA V jako pierwszy' ;)

 

Ja mam u siebie w kolo paczkomatów knajpę, zamierzam tam siedzieć od 20tej i obrabować kuriera;) Nie no, żartuję z tym obrabianiem, ale w knajpie siedzieć będę ;) Tak BTW: Kolekcjonerka się tam zmieści w tym paczkomacie? ;)

 

Jakieś crew operuje na ps3? Przyjmę z chęcią jakieś zaproszenie;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...